Цялата ЮНСКА дружинка стана вече на Годинка!

  • 9 452
  • 262
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 356
Ние не сме се спирали от разходки .Имаме се и нова придобивка,триколка със всички екстри.Сега го чакам да се събуди и отиваме да я тестваме.

# 256
  • Мнения: 592
Да ви е честита - със задраве да си я търкаляте и хайманосвате по улиците  Mr. Green

# 257
  • Мнения: 1 072
Да ви се похваля: от три седмици някъде съм на диета и съм отслабнала вече с 4 кила! Тази дето се броят до 40 точки на ден, но аз дори не съм толкова стриктна в броенето, просто не ям хлебни и сладко:-)
ЧРД, Бренин!
Честито колело на Бобсъна! И ние си имаме, но по-обикновено.
На всички приятна почивка!
Много готини снимки на Марина:-)
При мен много работа иначе нищо ново.

# 258
  • Мнения: 703
Дени, казвай бързо диетата, че тая май не съм я пробвала  Crazy
Иначе браво за резултата!
Ох, да се оплача- моето гардже днес падна в парка и си има лека цицинка на главата  Sad Уффф, може ли тъй да умирам от шубе всеки път, той спре да реве, аз почвам  Cry
Добре е де, забрави бързо и си щуря из вкъщи пък аз плътно зад него, залепила му леда на главицата.
Хайде лека нощ  Heart Eyes

# 259

Приятно изкарване на всички летовници. Дано времето да е хубаво  sun и децата да ви слушат.

Стилян вече се пуска сам да ходи, доста смело... Ще го видим по-нататък. Денс бяхме на гости на кумовете ни и те викат да му правя прощъпулник. Ама искам да стане още по-стабилен и тогава. И той вчера падна на плочки в градинката ни, ама слава богу нищо сериозно. Ужас, и аз изтръпвам, и лошото е, че се плаша повече от него. Тази вечер кумът ми го пуска да ходи сам и аз настръхвам... Зор да проходи, а сега му треперя. Това сме ние майките.

Лека нощ!

# 260
  • Мнения: 1 072
Мона, ето:http://zdravoslovno.com/Diets.html където пише точкова диета, но ако я намериш на руски е по-пълен списъка на храните и малко се разминават точките. Аз си донесох руския списък от Естония, хм.. значи от 21.06 съм на диета:-) успех! Аз вече преминах психологическата граница на килограми с 6х  bowuu (69 все още)

# 261
  • София
  • Мнения: 2 688
Нещо май на никой не му се пише, или всички скитат в хубавото време.
И мен ме мързи - само чета.
Чудя се дали да не пусна нова тема?
Ще следя как върви тука и ако много напреднем ще пусна следващото заглавие. Хубав ден на всички

# 262
  • Мнения: 1 006
Сънчоbouquet
 не се сърди, пуснах нова тема!!!   bouquet
Ама много ми беше мерак поне веднъж да го направя Crazy Embarassed

Хайде, на новата темаааааааааааааа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт