Цялата ЮНСКА дружинка стана вече на Годинка!

  • 9 456
  • 262
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 698
Хи-хи Нансен, да кажеш после ако "изшпионираш" нещо, пък  най-малкото с виртуална бира ще  почерпя. Heart Eyes на Луси !

Лилу, целувки за смелите сладурковци,
Лорка много бърбори, като се разприказва направо не спира, започна и да повтаря по-леснички думи, но всичко е само когато ТЯ реши.С бърборенето само тя си знае какво казва, но съсредоточено ръкомаха на нещо и обяснява...смешка голяма.
Другия път като ги съберем децата може да си поприказват  Grinning

Ерия и аз мисля, че е близо, ще ти пратя тел.,пък може и да се видим  Hug

Изабела, фризовом-а трябва да оправи нещата, дано !

Чао мацки и лека нощ бебчовци Heart Eyes

# 211
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Честит рожден ден, brenin! Да си жив и здрав!

# 212
  • Мнения: 3 356
Честит рожден ден на Бренин!!!

# 213
  • Мнения: 3 698
Честит Рожден Ден Бренин,
желая ти много здраве, щастие, любов и усмивки!

# 214
Здравейте момичета!
Честито на всички настоящи и минали празнуващи !
И Васил от вчера е с разстройство.Снощи си мислех да не е от прасковата,която майка му му даде за първи път,но тази сутрин пак е бил с разстройство.Дала му е смекта пък ще видим дали ще подейства.Дано да е от зъбите,че и неговите венци са се много поддули.
Галя 2 , и ние сме на Нестле Джуниър,пие сутрин и вечер и си го харесва,но той е пил мляко само на Нестле,така,че не мога да кажа за другите марки млека
Изабела,лошо е ,че е повърнал пюрето от сливи.При нас то има голям ефект,щом се запече-пюре от сини сливи.Опитай с круши,те също разхлабват.А също така и домат.
Лек ден на всички.

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 11:34 от babi

# 215

Честит рожден ден, Бренин! Да си жив и здрав и с любов да отгледаш малкия си мъж !!!



# 216
  • Мнения: 1 006
Честит празник, Бренин!!!

Да си жив, здрав и много щастлив! Много да те радват вкъщи и  Wink да работите за сестричка Embarassed Grinning!!!!

Весело празнуване!


Калина също е на Нестле Джуниър - хавпа сутрини и вечер - всъщност, това е май едниственото нещо, което яде....+ сокове и солети - дотук приключи програмата ми за здравословно и правилно захранване на детето ми Confused
Абе..въобще............. Crazy

# 217
  • Sofia
  • Мнения: 576
Честит Рожден Ден на Бренин!
Да е жив и здрав и много щастлив!

# 218
  • Мнения: 1 698
Не ми се иска да почваме с лекарствата още, затова се опитвам да оправя положението с храни и сокове.

# 219
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мацки,

дайте жена за гледане на Луси, докато сме на море за 10-тина дни по 8 часа на ден!

Няма да е сама, нашите ще са също с детето, но да им помага, а ако се харесаме, ще я оставя за постоянно, че нещо не ми се дава по ясли.

За заплащането ще се разберем!

Моля виииии, вижте нещо, че ще изперкам, не знам къде да търся, за всеки случай пуснах и в "Гледане..."

# 220
  • Sofia
  • Мнения: 576
Момичета ние заминаваме за 1-2 седмици на гости на баба. Желая ви много слънчеви и весели дни, без болести!

# 221
  • Мнения: 527
Честит Рожден Ден, тате Пепо   bouquet Много здраве, щастие и късмет!

Перси, приятни преживявания при баба.
Съкровище, Ицко е на същото меню. Сутрин и вечер мляко, а през деня солети и най-много и един крем да хапне. Направо се побърквам  Tired Кали оздравя ли напълно? Мислиш ли да я пускаш пак на ясла?
С тези разтройства и аз не знам вече, зъби ли е или някакъв вирус.
Изабела, пробвай с плод круша, вече има по пазара.

# 222
  • Мнения: 3 356
Бобсъна днес се изрина.Ходихме при педю-шарка №6.
Положението вкъщи е непоносимо,само реве без причина,не може да му се угоди,изобщо е малък ад.

# 223
  • Мнения: 703
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БРЕНИН!!!
Ох, Изабела, Изабела, едно ви мине друго ви почва Rolling Eyes Каква е сега тая шарка номер 6???
На готвещите се за почивка- най-хубавото време!
Нансен, не се сещам, ама ако чуя нещо ще свиркам. За кой период?
Бубанка, ние даваме, ама в момента си имаме сериозен човек, тъй че немога да помогна. Дано намерят бързо, че гадна работа. Агенциите бързо се справят, ама искат и пари...
Хайде, че ще спя вече Tired

# 224
  • Мнения: 1 698
Изабела, дано бързо му мине на детенцето. Много е гадно да се мъчи така милото. Пращам ви малко позитивна енергия и утре да се похвалиш, че вече е по-добре. Hug

Ние утре сме на лекар за разстройството. Педката я няма, заместничката е следобяд на работа, та се оказва, че ще си плащаме и прегледа и изследванията.  Close Обаче не мога вече да чакам, понеделник ми се вижда далеч, а иначе тогава ще са готови изследванията и ще се види има ли й нещо. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт