Цялата ЮНСКА дружинка стана вече на Годинка!

  • 9 457
  • 262
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 527
Здравейте  Hug
Ние утре заминаваме за Пловдив, ще постоим някой ден и днес за последно да се отчета.
Желая на болните дечица да оздравяват бързо и като се върнем живи и здрави, само добри новини да има.
Нансен, Иле, желая ви да си намерите скоро добри помощници. Между другото и аз се замислям за такъв вариант, та какво изисквате от жените. То, не че тук ще имам възможност да избирам, но все пак да съм наясно.
Фроска, пиши ми на лични някакви координати ако може да се запознаем, а също и с някоя друга мама от Филибето ако има желание.
Знае ли някой Хотчето до кога е в Пловдив?
Хайде отивам да простирам и да чистя.

# 241
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Хайде пловдивчанки, да се организираме  Hug Предлагам на Сентрал Парк 2 надвечер по на биричка. Аз ще се уговоря с Вили за ден и ще пиша.
Някой има ли GSM на Хотчето да й се обадя?

# 242
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 225
Ако на никоя пловдивчанка не го е дала - ще ти го пратя на ЛС. Предполагам, че няма да има нищо против Sunglasses

# 243
  • Мнения: 516
Фроска хубаво си го решила за биричката ама пусто ние заминаваме сутринта на моренцето, най-накрая. Да се съберете и да си изкарате хубаво. Naughty

Галенце, онзи ден те видях с малката май отивахте за храната по това време беше ама аз тези дни не съм се спряла и не ти се обадих,, много бързах сори/не че ти си ме видяла/ ама аз да си призная. С червена количка си нали, на бертони, беше мисля със синя блузка, др. път ще се обадя като те мерна или ще се разберем да пием кафенце ако искаш Wink
Заминавам да стягам багажа че заминаваме за Несебър хайде и да не изпишете света ей ще ми липсвате  Cry Cry Cry
ЧАОоооооооооооооо Целувки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Абе туй с правописа много смешно Mr. Green

# 244
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Сиси&Роси, весело да си изкарате. Роси взимате ли я?
ЕлиТ, пусни ми го. Мерси   bouquet
Гале, пусни ми и ти едно телефонче на ЛС да го имам за всеки случай.

# 245
  • София
  • Мнения: 2 164
ve4e.imam.net,no.klaviaturata.ne.raboti.sorry.dove4era.6te.4eta.eli,mersi.sprqha.moi.telefona,zatova.ne.ti.otgovorih.gale,ako.vleze6.tazi.ve4er.molq.te.da.mi.kaze6.kade.robihte.u6ite.na.kalina.ostavam.v.pplovdiv.o6te.edna.sedmica. Hug :love:utre.6te.imam.i.dtruga.klaviatura.pusta.krasta Mr. Green

# 246
  • Мнения: 3 698
Ние утре сутрин заминаваме.Много целувки на всички сладки бебчета и мами.Ще ми липсвате много Hug Heart Eyes Hug.

# 247
  • Мнения: 385
И ние заминаваме утре Simple Smile
След 2 седмици ще сме на линия, живот и здраве.
Целувки на всички бебчовци, да се оправят бързо болничките, зъбките да не ги мъчат и да спинкат за да може и мамите да са доволни.
Весела среща на пловдивчанки, Вили и Хот Ели  Grinning
Чао  Hug

# 248
  • Мнения: 703
Хубава почивка на заминаващите!!!
Иле, преди време имахме лек проблем и търсих едно кремче, няма го много-много, но го намерих и свърши работа- Павлодерм- с невен и лайка е и успокоява.
Изабела, гадна работа! Дано бързо се оправи малкия!!!

# 249
  • Мнения: 516
Фроска да взимаме я Роси та къде без нея. Party Naughty
Хайде вече чао и до скоро

# 250
  • Мнения: 12
          Момичета, пожелавам ви приятна почивка,на тези които ще почиват,на другите безпроблемни дни и нощи.Ние си бяхме направили страхотна програма за почивните дни,но нашият дядо ще е зает и ще се задоволим с разходки из парковете.Аз съм щастлива, защото и дъщеричката на сина ми ще бъде при нас ,те отиват на сватба, а аз баба с двете любими внучета, вечерта с дядо в Морската градина.Колко малко му трябва на човек за да е щастлив.Чао, до утре,дано и вие сте щастливи.

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 21:50 от Галя2

# 251
  • София
  • Мнения: 11 778
Весело изкарване на всички,които заминават на почивка!И да не ни забравите!

Скорошно оздравяване на Бобсъна!

# 252
  • Мнения: 592
Добро утро мацки.
Много болни дечица - дано по-бързо да се оправят. Времето и то толкова променливо, склонно към разболяване, ужас направо - последните дни не знам как да обличам беба.
Дано времето да се оправи за отиващите на море, ние и ние уж се каним от 01-ви да отиваме, ама да видим с нашия късмет какво време ще случим.
Отивам да правя попара на кокорка, че само дето не е грабнала една лъжица да думка и да вика "Дай да ям"  Crazy Mr. Green
Приятен ден на всички.

# 253
  • Мнения: 3 356
Бобсънът вече е в настроение  Crazy,минаха му обривите.

# 254
  • Мнения: 592
Браво на Бобсънчо - сега наново започва да щурее Simple Smile Излизайте по разходки Изабелка Simple Smile Аз чакам Марина да се наспи и ние офейкваме.

Общи условия

Активация на акаунт