нЕкои разсъждения и нЕкои съображения

  • 3 771
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Прави ми впечатление, че този форум е станал изключително цензуриран. Изчезват си цели теми, за отделни мнения да не говорим. И критериите са станали напълно безумни. Параноя ли е разтресла модовете се чудя?
Да не говорим за супер интелигентната промяна в правилата - не можеш да редактираш или изтриеш собственото си мнение. това направо ме разбива - чудя се собственият ми постинг, това, което мисля и чувствам и съм го написала , на кого е редно да принадлежи и кой може да се разпорежда с него?  Не съм ли аз автора на собствения си постинг ? Тук не става дума за изтриване и редактиране от страна на модовете ( въпреки, че това се прави едно към гьотере) , а за невъзможността да си изтрия например аз самата някое мнение. Защо се питам?  Толкова ли са ценни тези мнения за форума, те ли карат потребителките да влизат тук, респективно да си купуват стоки от ДАНЕТ...Още ужасно много въпроси и мисли ми се завъртат в тази посока, но смятам да ги споделя по нататък, ако се получи дискусия ( ако темата не бъде изтрита).

# 1
  • Мнения: 5 577
То май на така зададените въпроси само модератори могат да се включат.  Rolling Eyes

Поне може да си редактираш мнение.

# 2
  • Мнения: 2 212
Мамо Кенга, аз пък в тази посока като съм разсъждавала и поради това, че имам наблюдения и върху други форуми, съм стигнала за себе си до извода, че бг-мамма е един от най-най-толерантните форуми по отношение на триене, заключване на теми и санкции към потребители.... Peace

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Директен пример с теб самата: като си редактира преди 'напускането на форума' мненията, маса теми (част от които пуснати от теб) станаха безмислени.

аз съм стигнала за себе си до извода, че бг-мамма е един от най-най-толерантните форуми по отношение на триене, заключване на теми и санкции към потребители.... Peace
Естер е права. Макар че има хора винаги, на които угодия няма...

# 4
  • Мнения: 3 146
Станаха бесмислени, значи моите теми са важни за имиджа на форума, така ли да го разбирам? И заради мен ли е направена поправката? И какво страх ни е форумът ни да не стане тъп и ли? Ами той вече си е много тъп и спиране няма. Осебено пък с такива рестрикции.
Интересно ми е защо например изчезна една тема на моята любимка Фидана от Чужбинския форум . Там тя беше попитала дали хората са забелязали, че има опция правопис? това само между другото питам - темата не е защо дебнете всяка моя дума , за да я модифицирате или изтриете. Това е тема за общата атмосфера на форума.

# 5
  • Мнения: 907
И аз искам да си трия стари мнения.  Crossing Arms

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Въх, нИдей. Не са твоите теми важни за имиджа на форума, но няма смисъл да правиш другите на глупаци, да пишат напразно и отговорите им да се мъдрят срещу емотикон някакъв. Промяната е предизвикана от единици потребители за общо ползване (т.е. за да не се маймунят и чудят 1000 заради 1).
За тъпотата няма да коментирам... Просто е излишно, мисля. Което трябва - се вижда.
А опция правопис вече няма и за момента няма да има, както може да се види от подобна тема в Правила.

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Паметта ли ме лъже, че тоз ник неколкократно напуща тоз смотан форум с гръм и трясък?
Ми...Кенгич, кат' ни тъ кефи, списвай у некой ентеуегентен нецензуриран канадски форум.

Не те гоня...сега да не подскочиш кат ущипана мома...
Просто....си движа пръстите по клавиатурата...

# 8
  • Мнения: 1 858
Хммм, заформя се скандал smile3508

# 9
  • Мнения: 545
Кенга,

айде стига глупости.

еди.
ПС модераторките, тази тема май трябва да е в подфорума за правилата.

# 10
  • Мнения: 7 837
Хммм, заформа се скандал smile3508

Що, скучно ви е напоследък ли  Rolling Eyes
То ясно, че само това се чака в Клюкарника.

# 11
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Тази тема след малко ще иде в коша.

Така де...цензура яка има тук.

Веднага щом се засегнем нещо...ние модовете трием на поразия, нали така?

# 12
  • Мнения: 377
Няколко пъти ми се случва да чета теми меко казано безмислени, защото авторът си е редактирал постингите. Според мен е много по-лесно да помолиш темата ти да бъде изтрита, след като нещо в нея те притеснява.  Rolling Eyes
Не мога да разбера през 2 месеца си сменяте мирогледа или ви е срам да си застанете зад думите.  Thinking

# 13
Тази тема след малко ще иде в коша.
Така де...цензура яка има тук.
Веднага щом се засегнем нещо...ние модовете трием на поразия, нали така?

Госпожице Реза, Мама Кенга ти бръкна май в г..а  Joy Joy Joy
Айде побут-побут темата, весело да става.

# 14
  • Мнения: 42
Няколко пъти ми се случва да чета теми меко казано безмислени, защото авторът си е редактирал постингите. Според мен е много по-лесно да помолиш темата ти да бъде изтрита, след като нещо в нея те притеснява.  Rolling Eyes
Не мога да разбера през 2 месеца си сменяте мирогледа или ви е срам да си застанете зад думите.  Thinking
Абсолютно съм съгласна с Таня. Не може да се притесняваш от това което вече си написал, че ти или си същия човек или не.

Общи условия

Активация на акаунт