Бабиейрос IV част

  • 12 343
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 13 512


Ъхъм,ъхъм....само да се поизкашлям идвам, останете си със здраве!

# 271
  • Мнения: 13 512

А за този младеж място няма ли да намеите,дърти бабиери такива?

# 272
  • Мнения: 3 447
Ще намерим, сеньора Мондиня, това личният Ви секретар ли е? Blush

# 273
  • Мнения: 11 315
Корабокрушенката викаше с пресъхнало от морската вода гърло - Искам го за мен, искам го за мен!
Едвам я разбираха какво точно бръщолеви и на кой вселенски език е.

# 274
  • Мнения: 3 447
Сеньора Мондиня я разбра, но я цапна с огромния си джойнт по главата и корабокрушенката замлъкна Crazy

# 275
  • Мнения: 13 512
Сеньора Да Монда е много заета в момента със слушането  на около 23492857239108 страници от Бабиейрос,/асистентът ми  чете в момента/, ще ме простите!

# 276
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сеньора Монда, щеше да бъде почетен гостенин, настанен в съседната на Алмунда одая. Бе получила телепатична поканка за гостуване, с елементи на тютюноотравяне, спиртна омая и екзотичен разврат, което струваше й се, е твърде прекрасно, че да не  посвети телесата и душата си на таз манна небесна. Тръпнеше в очакване, да успее да насъбере гигантската си багажерия и да кацне в Джамейка, тъкмо ще присъства и националния празДник, мечта на всяка старица. Разностранните й интереси и интерпретации щяха да привнесат нов колорит на бабиерската тлака.
Сеньора Алмунда й бе приготвила вече лична стъкленица с младежки сироп.

# 277
  • Мнения: 7 837
 Grinning Само да споделя, че повлияна от тази тема, вчера не се сдържах и си купих
Тази нощ ще се отдам на четене  Simple Smile

# 278
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хаха,Кейси, добре дошла в отбора Hug

# 279
  • Мнения: 13 512
Дали не съм прекалено праведна за тоз' разгул ей тука?Аз ще да съм коректива, нравствената полицияш виждам аз,че спешно се нуждаете.Сега ще си взем разкрасителната вана и се оттеглям в покоите си.

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 00:16 от monda

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Сеньор Еспресио тежко въздъхна, махна завеяно с ръка и понечи да стане...

Мачо ла Еспресио де Куатро Смучас до този момент лежеше в прохладната прекрасна градина покрай лятната резиденция на Дюк дьо Нотр`Дам... Марсилските околности бяха прекрасно място за блажен отдих в средата на лятото... Две знойни пуерториканки вееха благоговейно и баааааавно над главата над Дон Еспресио с огромни ветрила... Напращелите им природни дадености и вторични полови белези... Далечно напомняха за световната седмица на кърменето, провеждаща се по света... Но Дон Еспресио беше далеч от подобни мисли... Охранен с прелестното кисело мляко... Той беше рядко силно привързан към свещените животни... В този момент он беше дълбоко отпуснат телесно, а в прелестната му главица се въртяха тегави мисли... Накъде да поеме...? Дали към Мадагаскар в търсене на блаженото биле... Или в посока Джамейка, нейния национален празник и плантациите с тревица... Ако питате коремището му, то казваше... Напред към Мадагаскар и неговите хищни марулки... Но Дон Еспресио бе непреклонен... Ник`ви стомаси...
Изведнъж, сияйна мисъл озари подпокривното му пространство... Прииска му се да скочи и моменталически да я приведе в действия... Единственото обаче, което двигателната му система успя да произведе бе... Един дълбок, хъркащ, къркорещ, облекчаващо-ненаситен звук... Несравним... Пуерториканките побягнаха...

# 281
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Осмърдя темата Sick

# 282
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Дон Еспресио, пратете ми хадрес, гдето да получите мехлем за невъзпитан тумбак. Лично производство, много го търсят. Бонус към тоз илач, ви запращам и позлатен, парфумиран ноктогриз, да поддържате ноктовите си прелести в луксозен и ароматизиран вид. За дами изпращам тъмни очЕла, с които да оглеждат чужди млади мъжове, как изглеждат без дрехата си, хъхъхъ.
Доставката е до 3 работни карибски дни, което може да отнеме между 3 часа и 3 седмици.
Поздрав и осторожно с пуерториканката!

# 283
  • Мнения: 3 091
Утрото над Джамейка беше просто безумно, неописуемо и миришещо на море. Две чайки махмурлийки се опитваха да се задържат на жицата, не особено успешно като похръкваха тихо... Унуфрий, който всички вие забравихте, плуваше величествено в близост до бабиеросинската хасиенда и очакваше нетърпеливо своята приятелка доня Ламелиндуня, за сутрешната философска беседа. Днес щяха да обсъждат фонтаниращата хетерогенност на културната антропология... Унуфрий беше любопитен дали всъщност няма да се окаже братовчед с Александър Македонски.

Доня ви Алмунда беше спала при казана... Варенето на вълшебен анти-зеленин и развкаменин беше отговорна работа, но след любовната сценка, състояла се вчера, доня Алмундалинка сериозно се колебаеше какво да стори... На пляжа, Василиса и любовта на живота й стояха един до друг, вкаменени! Гледката беше настръхвителна! Дали да довари врането, или да му сипе 4,5 капки ром и да го превърне в един голяяяям казан с Дайкири?!? ето това се казва четириумене!

# 284
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не може ли да разкаменим и лИбовника? Или няма да стигне дозата newsm78

Общи условия

Активация на акаунт