Червено петънце от раждането

  • 2 369
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 750
Morning, моята принцеса се роди точно с такива петна - на единия клепач, между двете оченца и над устната. Даже скоро пусках тема по този въпрос. Момичетата тук ме успокоиха, че след време избледнявали. Дано да е така! Ето и моята тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109675.0

# 16
  • Мнения: 476
В дебелите книги пише, че тези петна изчезват. Даже за да не се тревожат майките, лекарите препоръчват да си правиш снимки на детето и сама да се убедиш, че те избледняват с времето. Така, че ако имаш снимки може да сравниш.

# 17
  • Мнения: 781
И моята дъщеря има на окото- все още не е изчезнало, но е избледняло доста.

# 18
  • Мнения: 1 165
И ние имаме на вратлето отзад.Не го третирам с нищо,надявам се с времето да изчезне.

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И ние имаме на челцето между двете веждички и на единия клепач. Като плаче или се напъва стават по изразителни. В болницата се бях шашнала, че има родилно петно, но ми обясниха, че това е майчино петно и то се скрива от само себе си, но за колко време и аз не разбрах. За третиране нищо не са ми казвали. Ама бубката нали и тя се е напъвала заедно с мен да излезе, та има следи от това.

# 20
  • Мнения: 241
Нашето петно е V-образно, започва между веждите и свършва в косата. В началото беше много червено, постепенно избледня. Сега се вижда като се ядоса или се напъва - става ярко червено. Тук това петно се нарича "ухапано от щъркел".

# 21
 На моята приятелка дъщеричката и се роди с такова петънце точно под лявата половина на дупето и все още го има  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт