Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Аз веднага номинирам рецептата на Бомбото за солен кекс със рокфор и праз-же-сто-ко е.  bouquet

Шаркче, прошепни моля тази рецепта, че не можах да я намеря.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=16215.msg301646#msg301646
Воала,. мадам.  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 052
Френска лучена супа
За вегетарианците, става и със зеленчуков бульон, лично аз така ще я направя утре.

# 17
  • Мнения: 2 550
Нещо бързо и много вкусно от мен.
Нарязват се картофки по на едно и се слага в тавичка (аз го правя в тефлонова), нарязва се някакво месце - с бекон е много вкусно, с пилешко месо също. Слага се малко мазнина, покрива се с фолио и се пече, като оо време на време се разбърква. Когато картофките стават за ядене се маха фолиото и се дозапича, малко преди да се извадят отгоре се поръсва нарендосан кашкавал и синьо сирене. Пече се, докато кашкавала стане златист.
Много е вкусно Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 550
Сетих се и за една салата.
Гепих я от Уго  Laughing

В по-голямо плато се нарязва къдрава марулка, на дребно. Нарязва се домат на резенчата (на полумесеци всъщност) и се редят върху марулката. Слага се чипс тортил(я)а (този дето го продават и в кината, хрупкав и триъгълен), а най-отгоре се слагат предварително запечени със синьо сирене пилешки филенца (редят се между доматките). Слагат се и няколко маслинки за украса. Сосчето от печените филенца също се слага в салатата. Любимата ми салата Simple Smile Всъщност става толкова голяма, че съвсем спокойно може да е и основно ядене Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 228
Тенкю, мадам!  Hug Ще се пробва.

# 20
леле, marabu, пирогът изглежда умопомрачително, тези дни задължително ще го направя. Само, ако ми кажеш после как се яде (реже,маже,дълбае с лъжичка), цена няма да имаш  Laughing

ами след като леко изстинал си е като тип кексче  с меко съдъждание - ние ядем с ръце и многоооо червено вино  Simple Smile
marabu , в събота ще правя фондю,какви сирена /кашкавали/ да купя ? Искам да стане добро за хапване,а и да не е много солено като цена.

# 21
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Дурайа,ти фондщто в специален съд за фондю ли го правиш?
Щото съм чувала ,че можело и да не е специален съда newsm78

Общи условия

Активация на акаунт