"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 7

  • 22 433
  • 802
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 117
съжелявам Криска,знаеш 4е съм с кола,ама не трябва да се друсам много-не ставамза превоз извън софия-ина4е за софийските домове-съм на линия
къде има тетрадки не разбрах ,4е трябва да взема за П..Славейков newsm78
Мерелин, в близост до мен има много евтини тетрадки-по 0.09-0.20 ст. за бр.Ако искаш-пиши какво и колко трябва, аз ще купя и в четвъртък може да се видим из Люлин да ти ги дам newsm78 Ако ти се вижда удачно-пиши Hug

# 691
  • Мнения: 2 249
взех от Еми тефтерите и ще ги нося в петък-в 4етвърътк съм без кола-ако искаш Криси мога в петък Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 7 138
Еми,Руми не мога да се свържа с Петя. Явно телефона и е изключен. Какво да правя,как да се свържа с нея?  Thinking

# 693
  • Мнения: 4 195
взех от Еми тефтерите и ще ги нося в петък-в 4етвърътк съм без кола-ако искаш Криси мога в петък Heart Eyes
ок, тъкмо в четвъртък ще помогна в Люлин.....
в петък ама по обед,защото сутринта съм с Хели по лекари

# 694
  • Мнения: 117
Криси, принципно аз ще пътувам от Нови Искър до Люлин в четвъртък;така че мога да те закарам. Мисля да тръгна около 9.00-9.15 и около 12.00 ще си тръгна обратно. Пиши, ако това те урежда newsУСПЕХ УТРЕ!!!СТИСКАМЕ ПАЛЦИ!!!
???????????????????Когато решиш, пиши, Криси!УСПЕХ Hug

# 695
  • Мнения: 4 195
Майче извини ме, забравих да отговоря.
ще дойда с теб, но може ли да ме вземеш от Кумарица от поликлиниката и то към 9.30, в 9 трябва да ида до гинеколога да ми  каже какви са ми изследванията и какво ми предстои.
Ако не можеш - само ми обяснете къде е ОВНЕ  bouquet

# 696
  • Мнения: 117
Няма проблем, Криси  bouquet-9.30-при задния вход на поликлиниката. До четвъртък Hug

# 697
  • Мнения: 2 361
  Коя поликлиника?

# 698
  • Мнения: 117
Хапка, имаш ли нужда от повече обяснения за блока в Люлин? newsm78 Да те вземем към 9.50 от някъде?Пиши кое ти е по-удобно?

# 699
  • Мнения: 2 584
Еми,Руми не мога да се свържа с Петя. Явно телефона и е изключен. Какво да правя,как да се свържа с нея?  Thinking

в петък почивам ако не си я намерила  ще те заведа до тях, пиши ми кога ти е удобно

# 700
  • Мнения: 2 361
  Ще го намеря, скоко Simple Smile

# 701
  • Мнения: 2 249
обади ми се човека,който е поел някакъв ангажимент за брошурите и визитките ни-дето ивето му е звъняла-оказа се ,че е станало малко недоразумение-щото човека няма печатница ,а рекламна агенция-все пак изяви желание да помогне за тези материални ,както и иска да помогне с известна сума за нуждите на някой дом(за някакви спешни нужди-от рода на храна или лекарства)-разбрахме се за среща друата седмица-за тази цел:
1.Дамаянти-ще те помоля да ми пратиш на мейла-може и общия това което сте направили за брошурката да го погледна
2.да помислим има ли за някъде нещо спешно за някой дом(не 4е не мога да измизля веднага 100 неща-въпроса е ако има на лице нещо спешно дет с бременния си мозък пропускам)
Крис,не съм звъняла на жената със склада-мисля да го направя утре за да се разберем за петък да отидем до там-тогава ще съм с кола-тогава ще ходя до П.славейков да нося тефтерите от Еми
днес от сутринта до 15.30 яхме с 4арлин на една конференция по повод децата в институциите и проблеми с осиновяването-имаше какво да се научи.....
и още нещо важно-в понеделник Роси има рожден ден-како знаете не може да се ходи при нея,оба4е си мислих примерно за някакъв малък подарък или за цветя по куриер от името на всички нас-давайте идеи Praynig

# 702
  • Мнения: 2 584
Мариета аз на Еми мога да дам пари за  Роси, ще се зарадва много, а как е тя по добре ли е, и най вече кога ще я изписват
а ти как си, освен че дебелееш и ти тежи Grinning, ходила ли си при Марина как е тя и малкия
Еми как да се свържа с Петя с 4 деца от 12.09 не е влизала  тук

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 19:38 от rut

# 703
  • Мнения: 1 493
Мариетче при Роси и с доктор не може да вкараш цветя, камо ли с куриер ! Кошница с плодове ако й разрешават или сокове ??? Подарък - ДА ! Имам и една идейка за поздрав по някоя от телевизиите - май беше фенка на Simply Red !

# 704
  • София
  • Мнения: 2 210
Споко бе!! Роси си излиза да се разхожда и да пуши на двора. Няма никакъв проблем да идем силна група и да я видим.

Общи условия

Активация на акаунт