НОЕМВРИйчето расте и хубавее, по градинки, паркове дивее

  • 12 364
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 089
супер. ние утре също мислим да слизаме по центъра, че много ми се ядат спагети корлеоне на уго, а докато ги донесат до вкъщи и стават на сополи. сори за сравнението, ама е така. ние ще сме навън към 11-11.30 и най-много до 13.30, защото после петра спи. ако някой може да се включи, току-виж станала среща в чест на доминика. а, и не е задължително да се виждаме в уго. аз просто казвам, че ние ще минем първо оттам  Laughing а иначе уго има на витошка, но е малко, а на малките 5-те кьошета е голямо и с двор. доминика - кьошетата са в близост до пазарчето на графа, това да си знаеш, ако все пак ще се виждаме там нейде.

# 271
  • Мнения: 3 089
уф, че съм кифла  сега виждам, че искаш срещата да е в неделя. а аз си мисля за събота. ама така ми се ядат спагетки с морковена салата и 2 айряна...

# 272
  • Мнения: 479
Мисля че ще мога да се включа за срещата в Неделя.

Ние спим към 13:00 та преди това ще можем да дойдем.

# 273
  • Мнения: 811
gerygirl, супер Simple Smile
В неделя ми е по-удобно, че в събота ще погостувам на много близка приятелка, с която не сме се виждали почти 2 години.
майче, а в неделя няма ли да ти е удобно?

Или пък да се видим в София Ленд?

Среща примерно към 11 часа в неделя?

# 274
  • София
  • Мнения: 44 111
е ние утре и в неделя се пренасяме.....искам и аз на срещааааа newsm45

# 275
  • Мнения: 3 089
в неделя ще идват приятели да сефтосват волейболното игрище, което филков и приятел спретнаха зад блока. не знам по кое време ще е. ама вие кажете кога ще е срещата и ако можем и ако съм добре ще дойдем на всяка цена.

# 276
  • София
  • Мнения: 44 111
Въпросче - ще купувате ли от тези чувалчетата за зимата за количката. В смисъл, ще има ли нужда от тях при деца на нашата възръст...?

# 277
  • Мнения: 3 089
бубу - не - тогава те ще ходят

за тези, които ще си дават децата на ясла, вижте тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=127313.0

# 278
  • София
  • Мнения: 44 111
бубу - не - тогава те ще ходят


и аз така си мисля, но ме убеждават, че ще трябва. Ама много не си го представях за какво ще му е толкова, нали и количката си има покривало, ако толкова заспи може едно одялце да му мятам, а в кански студове надали ще тръгнем нанякъде Wink

# 279
  • Мнения: 1 608
Привет!
Честит празник!
Срещата ние ще я пропуснем, все още имаме да подреждаме и доремонтираме.
Мече, извикайте си някой приказен герой, феите се котират много. Laughing Идеята ти за торта е много готина, предложенията към нея също.
Майче, долуспоменатото май беше седмичното ти меню от диетата? Joy
Гошко е хремав, леко разстроене от активното зъбоникнене 7 и 8 зъб /единия горен другия долен  newsm78/ не се шегуват никак.
Ванко днес бе на първи учебен ден в предучилищна група. По повод имената на съучениците му - Хей Тити, не са чели лозунга ти за темите с имената, нито призива за участие в тях и това е #Cussing out Embarassed Sick.
Бубу за чувалчета покриващи крачетата ли става въпрос? Аз май ще си взема и ще се застраховам за дългите разходки.

# 280
  • Мнения: 941
здравейте
в неделя мъж ми има РД, а така ми се ходеше на среща, жалко другия път
за чувалчетата, мисля че едва ли човечето ще иска да стои в количка пък какво остава  чувалче,  и нали имат космонавти, ще им стане множко, аз обаче си имам от миналата година, но от прането съвсем се изтъни, по скоро завет ще пази отколкото за топло да го ползвам
нямам търпение да ни вземат в държавната кухня, нур много повече я харесва от тази на ози

# 281
  • Мнения: 811
Ми тъй както виждам среща няма да има, жалко  Sad
Много исках да се запозная с вас, мили мамчета, и да видим с Ади хубавите ноемврийчета. Но нищо, някой друг път пак ще ходим в София, та тогава се надявам да има повече свободен народ за среща  Wink

Гледам, че са станали 15 страници, та ей сега ще пусна нова тема  Party

# 282
  • Мнения: 811
Заповядайте в нашата нова тема  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=127476.new#new

Общи условия

Активация на акаунт