Мама с нетърпение очаква, през ДЕКЕМВРИ бебче ще я радва!

  • 16 905
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 695
Bla-bla, как ще е много 5.5 кг за цялата бременност досега. Аз също също съм качила 5 кг, ама по-малко не мога да си представя, то и сега съм почти без корем Simple Smile И аз пия Малтофер за ниския хемоглобин.
 Nikki_Ivanova , не е ли много рано да се говори за положението на бебчо. Моето също при прегледа беше с главата надолу, но докторът каза че до раждането има много време и дотогава може да си се върти както и колкото си иска. Klemi къде си тръгнала с тоя висок хемглобин да се жалваш  Simple Smile, ние със 110 какво да кажем  Confused Между другото и аз съм от Ямбол.
di, и Virginity - да слушате с двете уши на училището в понеделник и после ще ни разкажете всичко, нали? Hug

# 256
  • Мнения: 143
Sarraдобре, че всичко  е ок това е най-важното
така и аз вчера бях на ЖК като никога нямаше никой и доктор аспокойно ме прегледа. Вече 100 % stork-girl даже доктора ми даде да и видя атрибутите, но нищо не разбрах. Питайх го за тоновете и знаете ли какво ми каза, че на апарата се виждали, но не чного ясно, защото не бил хубав. А два пъти в месечно викат от 34-та седмица. Надявам се всичко да си е ок. Каза, че си е добре бебчето.

# 257
  • Мнения: 333
Сладурки, аз съм на линия в петък някъде следобяда си представям - ще бъда в движение и нямам никакви претенции относно мястото, само да ви видя.  Hug хайде някой да се изкаже по отношение на мястото. Шрю, минавала само а  Thinking   - знаеш ли каква беля направи с това минаване  newsm22 newsm30   - като на ей тва бебе ми е дупето вече. Ама какво да се прави ще те уважа и аз с две, три парчета  eat . Да сте живи и здрави и един от друг да не се отървете  Heart Eyes .

# 258
  • София
  • Мнения: 721
shrew, да ти е жив и здрав! Най-хубавата зодия ти е мъжлето (като мойто Laughing)

lia25, аз вече ходя по два пъти в месеца на консултация. Така ми е много добре, по-спокойно ми е.

Klemy, за бременни долната граница била 110 - твойта стойност е идеална.

detelini, хайде идвай  да се запознаем докато още не се търкалям, че натам вървя... Blush

bla_bla, ти това с петте килограма колко били много недей тука да го казваш, че някоя мама като мен може да стигне до депресия  Mr. Green
А и без това не е нормално някой да каже, че пет кила в 7мия месец са много, нещо ме съмняват твойте хора.
Иначе и аз нещо го закъсах с тея кости...единият ми крак просто все едно ще се откачи...като седя повече и стана, той не ще да тръгва с другарчето  newsm56!
И болиииииии #Puppy dog

# 259
  • Мнения: 3 376
Aз бях на ЖК в сряда,на видеозона пишеше,че съм в 27 г.с. и три дни и вече трябва да ходя на 2 седмици,но тоновете още не сме ги слушали.А при последните изследвания моя хемоглубин беше 84,така че момичета моя случай е най-зле като гледам така...Но доктора ми каза да не се притеснявам,защото бебето си взимало каквото му било необходимо,на мен можело да ми изпопадат зъбите,но те са за смяна така или иначе... Rolling Eyes Sunglasses
Shrew честит рожденник,много да те слуша и да ти е жив и здрав.
Ама и мен ще ме пратиш за шоколадова торта,така ми се дояде като я видях... Blush

# 260
  • София
  • Мнения: 721
Сега прочетох, че на бебчетата нали главичката им расте по-бързо и е доста несъразмерна и по-голяма и като им натежи вече много се обръщат с дупето нагоре. Чудех се аз защо се обръщат! Милите ни бебунчета, представяте ли си вътре какви ги вършат!
Ох, разчувствах се нещо  Blush

# 261
  • София
  • Мнения: 2 044
Shrew да ти е жив и здрав мъжа и много,много да се обичате Two Hearts  А с тая торта smile3534просто  се чудя сега от къде да търся,потекоха ми лигите,май ще поръчвам от Виктория,а уж от днес бях на диетка Embarassed Tuni-muni много се радвам че се събираме повече за обиколката smile3521Аз от сутринта нещо хич не го усещах бебчо,а трябваше да ходя на ултразвук сутринта,обаче снощи си легнахме по нощите и сутринта си спинкам сладко,сладко ,а докторката звъни по телефона и ми вика ,а бе ти ще идваш ли??Аз обаче направо някаква размазана  smile3507 отложих прегледа за понеделник и после като се разсъних много ме хвана яд,особено както се беше кротнал бебчо.Чак сега се размърда и се успокоих GrinningPontes и аз ходя минимум по два пъти в месеца на преглед,един път просто не мога CrazyBla bla тия нормални ли са??? 5 кг в 7 месец чак пък да са много,те какво искат 2 кила ли да си качила?

# 262
  • Мнения: 656
Ако пет кила са много значи аз съм направо слонче Embarassedдосега съм +11-12 кг
Момичета вие усещате ли кога бебетата ритат с крачета или махат с ръце.Аз малко се притеснявам защото първото ми бебе риташе много силно в ребрата ми крачетата му направо изпъкваха по корема ,а това бебе сега може би е по-лениво или по-дребно-незнам,но се размърдва доста по -рядко.Поздрави на всички Grinning

# 263
  • София
  • Мнения: 2 044
Мерри въобще не мого да разбера шутове ли ми бие или с ръчички побутва,просто някой път е по-силно,друг път едвам,едвам ConfusedГадно е само когато го усещам много ниско и блъска,направо имам чувството че ще изкочи отдолу,иде ми да лягам нагоре с краката в такива случаи EmbarassedИ аз съм  261uu+10кг.Въпреки,че една приятелка на майка ми днес като ме видя и ми вика в кой месец си?Като и казвам че съм в 7 и  #Crazyмислела си че съм в 4,като ми гледала корема LaughingКорема малък,ама дупето ОГРОМНО smile3514

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Mерри, сигурно това бебе ще е по-спокойно и сънливо, което никак не е лошо. Всяка майка си мечтае за едно кротко агънце  animal085Виж, моето определено няма да е такова, защото денонощно ме бомбардира с ритници...

А да ви кажа как ми се отрази почерпката на SHREW - веднага се обадих на мъжа ми да му кажа, че се свличам по стола от глад. И той милия довтаса веднага и ме заведе в най-близката сладкарница и ми купи парче Гараш. Така че - оцелях! Hug

# 265
  • Варна
  • Мнения: 893
...А да ви кажа как ми се отрази почерпката на SHREW - веднага се обадих на мъжа ми да му кажа, че се свличам по стола от глад. И той милия довтаса веднага и ме заведе в най-близката сладкарница и ми купи парче Гараш. Така че - оцелях! Hug

 hahaha Joy аз пък отидох до пикадили и си купих една пастичка,2 банана и един шоколад Milkinis  Joy Joy

Shrew: наказана си! разваляш дисциплината  #Cussing out  Hug

# 266
  • Мнения: 514
Shrew: наказана си! разваляш дисциплината  #Cussing out  Hug

 smile3534 Да си гледаш работата.......всеки ден ще ядете торти, за да ме стигнете.   tooth Днес вече гордо заявявам, че съм +13кг.
Такъв рев му ударих сутринта..........а съм мъжко момиче.... Благодаря за пожеланията  Hug
Обещавам скоро да стана по-активна, нещо не ми стига времето в последните дни.

# 267
  • Мнения: 143
аз също ходя по 2 пъти в месеца н адоктор и аз не мога да изчакам цял месец. Инче моя хемеглобин сега беше 124, което според мен си е супер сравнение с преди.
А за ритането да не ви говоря, вчера беше досто спокойно само то време на време едвам едвам и аз полудях снощи имам чуството, че го изтерорих. Пусках му музика потупвах, хич не мърда, по едно време пак леко. Обаче през ноща и сега сутринта полудях, ама така по-добре да рита нали трябва да се движи не само да спи иначе 100 кила ще стане Laughing. Сигурно съм се вманиачила, но ръцете ми са само на корема и все го чакам да ми се обади.
Сега мисля следващия път да ход яна преглед към края на месеца, после съм на 5-ти в Св. София на 3D ехографа и на 10-ти на стандартната ЖК.
За срещата аз съм ок когато кажете и през туй с емотам по цял ден.

# 268
  • Мнения: 31
Здравейте мамчета и от мен. Не съм писала от много време,но за сметка на това ви чета редовно.Ние с бебка сме добре-поне така каза докторката на последната консултация. Растем и ритаме упорито. Аз с килограмите не съм много добре,но не съм и много зле- 9 кг до тук. Всичко обаче ми е на корема и малко на дупето. Не се подувам засега,а хемоглобина ми е 100.
Започнах да обикалям по магазините,но само гледам и правя списъци и нищо не съм купила.

# 269
  • Мнения: 73
Здравейте слончовци Crazyскоро не съм ви писала и ето ме,сега когато си докарах беля на главата сядям да ви пиша Simple Smileна строг домашен затвор съм а може и до болницата да стигна,но такае който работи и не се спира с големия корем по 16 часа сега ще си седи на дупето Shockedимам контракции от 25г.с. и неможахме да ги спреме с Магнерод,затова от снощи пия Гинипрал в комбинация с Изоптин,защото първото докарва много сърцетуп и треперене!казвайте мамета знаете ли нещо по въпроса с тези силни лекарства,щото като гледам и тази сутрин се събудих с матка като камък и ефект никакъв,да отида ли да ми влеят венозно Магнезий!Много ще съм ви благодарна ако ме подкрепите,защото си умирам от страх! newsm51 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт