Безплатна мамография през септември

  • 2 935
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 152
А в София знаете ли къде се провеждат тези прегледи?
Кажете, моля, ако знаете  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 539
В момента в Бургас, във Втора поликлиника извършват преглед на гърдите с ехограф срещу 5 лв. и без направление. Тези дни мисля да отида и ще ви кажа как е.

# 17
  • София
  • Мнения: 819
Имам въпрос? Защо така се активизирате от безплатните кампании за мамографските прегледи? Нима през останалото време е проблем да си вземете направление и да си прегледате гърдите срещу сумата от 1,50 потребителска такса?Само по време на кампания ли се сещате за здравето си? По време на безплатна кампания настава някаква лудница от желаещи, и прегледите са с много по-ниско качество.Едно е да пегледаш 10 човека за деня, друго е 100,нали? Лекарите не са машини и се изморяват, естествено и точно в кампания може да се допуснат грешки,които при един спокоен и съсредоточен преглед няма да се случат.Количеството за сметка на качеството........
smile3501
Много правилно!

# 18
  • София
  • Мнения: 39 764
Безплатно или платено, няма значение, отидете на лекар.
Мама я оперираха от злокачествен тумор. Миналата седмица се бях стресирала, болки в едната гърда, ужас. И бегом до най-близкия мамолог. И слава богу нищо ми няма, само дет почти си бях ревнала и депнала. И понеже съм в рискова група, през 6м - на лекар.
Така, че не отлагайте прегледа.

# 19
  • Мнения: 5 539
В момента в Бургас, във Втора поликлиника извършват преглед на гърдите с ехограф срещу 5 лв. и без направление. Тези дни мисля да отида и ще ви кажа как е.
Потвърждавам, ходих на преглед, доволна съм, лекарката ме преглежда надълго и нашироко, даде ми и снимки от ехографа. Срокът на промоцията е до края на месеца.

Общи условия

Активация на акаунт