В кой месец вашето бебе се обърна с главата надолу?

  • 3 421
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 427
В кой месец се обърна бебето наолу с главата?
Много мерси за отговорите,мамчета!

# 1
  • Мнения: 1 064
...в 28г.с. бебо ве4е беше с главата надолу и "да чукам на дърво" до момента не е променил положението на главичката си...

ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124320.0 подобна тема...

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Моята госпожица още от 5ти месец е надолу с главата  Crazy
Ниско ниско я нося.. и въпреки това не иска да излиза  smile3506

# 3
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Седмица преди да родя, а родих на термин - това с второто, за първото не помня.

# 4
  • Мнения: 2 427
Защото аз съм в 27 г.с. и още сме нагоре с главата ,а лекаря каза да съм првела упражнения за да се обърнело надолу,а си мисля че все още има време за това,нали?
Рано е да се притеснявам ми се струва,нали?

# 5
  • софия
  • Мнения: 495
Още в 6 месец се обърна и така си остана до края.

# 6
  • Мнения: 2 427
Дени,мерси за линка,тъкмо го чета!

# 7
  • Мнения: 5 178
При мен нещата се случиха така в края на 7 ми месец с главата надолу,  после се беше извъртяло с главата нагоре, но сега пак е заело правилна изходна позиция.. дано да стои така до края  Praynig

# 8
  • Мнения: 982
2 седмици преди да родя.Чух за бебе,което се е обърнало в последния момент.Всичко е възможно!

# 9
  • Мнения: 941
при мен рано рано се обърна с главата надолу, но в 8месец се обърна наопаки, и после малко преди термина пак се завъртя надолу с главата

# 10
  • Мнения: 8 917
7-я вече беше обърната Peace

# 11
  • Мнения: 949
Още 6-7 месец вече беша с главата на долу!

# 12
  • Мнения: 1 064
amymommy newsm10 и не се шашкай...всичко ще е наред...чудя се на доктора ти, който те паникьосва...бебо има достатъчно време да се обърне... newsm32

# 13
  • Мнения: 1 910
май окончателно 34г.с. Не се притеснявай, има време. Някои деца си се въртят до края. Ама да им се и невидяло на тези доктори, какво ви стряскат само...

# 14
  • Мнения: 5 026
 До колкото си спомням в 5 месец вече беше обърнат и така си остана.

# 15
  • Мнения: 815
2 седмици преди термина, когато и родих

# 16
Средата на 6 месец. Има време и при теб да се обърне, не се притеснявай. Може да се случи в последния момент.

# 17
  • Мнения: 942
Има време и при теб да се обърне, не се притеснявай. Може да се случи в последния момент.
  Peace

И при мен се обърна късничко май седмица или две преди да родя.

# 18
  • Мнения: 216
в края на 7-мия

# 19
  • Мнения: 5 500
Края на 7-ми началото на 8-мия месец сега, с Цецо не си спомням.
Обаче чувството беше ужасно, един цял ден имах чувството, че в корема ми има война, въртене, бутане, опъване, някакъв кошмар беше и цял ден лежах. После като отидох на консултацията се оказа, че вече е с главата надолу.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 162
средата на 8-я, т.е. 10 дена преди да родя.

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 3 787
При нас нямаше такъв момент,поне аз не съм го усетила,де LaughingОще в края на 5 месец докторката каза,че е започнал да се намества надолу.Пък и той си беше ниско през цялото време.

# 23
mojt beb4o se obarna s glavata nadolu v 7 mesec i taka bi trjbvalo da bade za parvoto ne pomnj

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
При нас нямаше такъв момент,поне аз не съм го усетила,де LaughingОще в края на 5 месец докторката каза,че е започнал да се намества надолу.Пък и той си беше ниско през цялото време.
Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
До 28 седмица беше с дупето надолу, после се обърна с гавата надолу и мама и татко смело потеглиха на почивка. От друсането в колата, пак се обърна както нетрябва, усещах как ме рита директно в пикочния мехур и и си ме болеше от ритниците.Обърна се накъде в осмия, аз родих 20 дни преди термин - онова "шило" само спука околоплодния мехур - то не бяха ритници, истински кикбокс изтърпях Laughing #Cussing out

# 26
  • Мнения: 2 274
   Баткото се обърна рано, но не помня кога, но той си беше спокоен и не риташе много нито се въртеше! Това второто е като пумпал! Една седмица ме рита в ребрата, а на другата долу! Незнам само като му стане тясно на къде ще се е обърнал  Mr. Green!
   Иначе на една приятелка бебето и се обърна главично седмица преди да роди!
   За сега нямаш място за притеснение  Peace! Все още има място за въртне! Не е сигурно, че ако сега бебето ти се обърне ще остане така до края, особено ако е такъв дивак като моя  Mr. Green!

# 27
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
моята бебка се обърна в 29 г.с.
До колкото знам е нормално да се обърне в 33 г.с. Някъде го пишеш, но не помна къде

п.п. намерих го къде го пише. Наистина е 33 г.с. но всичко е относително. Наистина може и в последият момент да се обърне.
ето линк

# 28
  • Мнения: 407
Вначалото на 7 месец и от тогава не се е въртяло повече.

# 29
  • Мнения: 1 101
Някъде в 7 месец.

# 30
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Нашата кифличка си беше обърната в поза за излизане още от 18 г.с, когато бях на фетална морфология. През цялата бременност шаваше, но не се въртеше и така си и остана до края.

# 31
  • Мнения: 8 242
От 5тия все с главата надолу беше  Crazy

# 32
  • Мнения: 992
В 7-ми месец

# 33
  • Мнения: 2 159
изобщо не се притеснявай имаш време
при нас 6-ти беше седалищно, 7-ми странично, днес ходих да я гледаме 8-ми (34 седмица) е с главата надолу Peace

# 34
  • Мнения: 4 428
Някъде към края на 7-и месец Grinning

# 35
Края на 7-мия,на4алото на 8-мия!

# 36
  • Мнения: 1 259
В края на 8-ия месец.

# 37
  • Мнения: 796
Още в 5-ти месец

# 38
  • Мнения: 99
В 7-мия и досега няма промяна, слава богу! Но колкото и да дебелее бебето към края и да му става все по-тясно, не е проблем да се обърне и на финала. Не очквай да си средностатистическия случай.   newsm32

# 39
  • Мнения: 6 164
Той все си стоеше надолу с главата, само за малко в 6ти се обърна нагоре и после пак се оправи.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 164
През шестия месец.

# 41
  • Мнения: 2 015
При мен в 7-ми, но явно при всеки си е индивидуално?

# 42
  • София
  • Мнения: 688
в 31-ва седмица

Общи условия

Активация на акаунт