Стара Загора 14 - Градът на мишорите

  • 19 357
  • 284
  •   1
Отговори
# 150
Браво! Хубавец! Гледам и каката веднага се е включила в своята отговорна роля... Вече всичко ли е ОК? С бебе и с кака?

P.S. Експрес, добре, че се върна... Опитах се да държа фронта, но ако не се беше появил само още ден, щеше да се огъне отбраната. И краката ми, де...

Ура!!! Тази мъгла вън е истинска мъгла... Е, поне повечето е мъгла...

Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 07:36 от Таткото на Ива

# 151
  • Мнения: 426
                                    Честит празник

# 152
  • Мнения: 449
Иве, при нас случаят беше идентичен на възраст 6 месеца. Педиатърът ни изписа Аугментин, капки за нос, за уши и т.н. И аз, която съм твърдо против АБ го дадох считайки, че вече няма друг начин/моята педка ми изписа първия АБ на 20 дневна възраст, това беше 3 или 4 опит/. На 2рия ден Никола се изприщи целия, т.е. направи алергична реакция към Аугментина. Тогава отидохме при УНГ и той каза, че не може със сигурност да потвърди диагнозата и по принцип едва ли е щяло да се размине без АБ, но не и в тази доза и т.под. Мисълта ми е, че ако въобще АБ е подействал това е било за 2 дни прием?! Детето се оправи, но аз така и си останах с чуденката дали въобще е трябвало да го давам. Така че не знам какво да те посъветвам, според мен при всички случаи трябва да отидете на УНГ специалист.
Експресчо, честито ви изписване/това на 3тата снимка дето го прави сина ти с едното си пръстче дали е това, което си мисля Laughing или просто ме развратихте и мене/.
Ура!!! Тази мъгла вън е истинска мъгла... Е, поне повечето е мъгла...
Не знам дали е истинска мъгла, обаче аз вчера излязох за малко с Ники и буквално се задушавах. Пареше ми на очите, носа и гърлото. Някаква неестествена лепкава влага се стелеш из града. Мисля, че е крайно време да нарушим мълчанието си и да предприемем някакви мерки. Ако не заради нас, то поне заради децата ни, те нямат никаква вина #Cussing out #2gunfire

# 153
  • Мнения: 619
Днес изглежда доста по-добре детето..Мислите ли,че ако се влоши,ще разбера?имам предвид да не би да се заблуждавам като си мисля,че е по-добре???

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Експри, чудесен е, дундьо, пу-пу-пу   bouquet

Иве, ще забележиш, вярвай си повече. Онзи ден на лекцията при Самаряни лекторката от РИОКОЗ разказа как някакъв професор преди време ги убеждавал, че най-важното, освен да следят състоянието на детето е да се вслушват и в това, което казва майката, защото нейната преценка е дори по-важна.

Августа, и ти си в кюпа, душко. Не се оправдавай с Ивелин  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 1 369
Добро утро на всички и честит празник на града ни!  wavey Дано градът ни стане едно по-чисто и добро място!
За Хера: социални грижи работят днес, затова че можеш да ги навестиш.
Лек и успешен ден на всички  smile3525

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Честит празник и от мен!

Поздравявам ви с една снимка, на която скоро попаднах.
Стара Загора, преди 50 години:



Ееех, Стара Загора... със синьо небе, вместо синя мъгла  Tired

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 531
Честит празник и от мен!

Експри, пу пу пу. Много сладък рус бузанчо. Надявам се вече всичко е ОК?

# 158
Честит празник и от мен!

Поздравявам ви с една снимка, на която скоро попаднах.
Стара Загора, преди 50 години:

Ееех, Стара Загора... със синьо небе, вместо синя мъгла  Tired

Сега ако кажеш и коя е тая улица - щото мислих мислих, но не можах да позная  newsm78
Що се отнася до синята мългла - не знам, ама посетилите през уикенда Аязмото сигурна са забелязали, че по земята има отново жълт прах с цвят на сяра - явно нашите борове са специални и цъфтят целогодишно Rolling Eyes
ЧЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК!
 На Еспрес специално - да ти са живи и здрави малките бонбончета - мнооого са сладички и двамата!

# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Това е работното място на Експри. Не го ли познахте?
Снимано е някъде от ъгъла на универсалния магазин.
В далечината дори се вижда хотел "Верея" Simple Smile

# 160
Това е работното място на Експри. Не го ли познахте?
Снимано е някъде от ъгъла на универсалния магазин.
В далечината дори се вижда хотел "Верея" Simple Smile

абе чудех се къде съм виждала тия орнаменти по сградата - май трябваше да си напъна повече мозъчето, ама сигурно в момента на разглеждането не ми е останало много от него в главата, щото Марти сучеше Mr. Green

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
... щото Марти сучеше Mr. Green

Вероятно това е причината Wink
Щото и на мен ми отне време да го позная  Mr. Green

# 162
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Честит празник мишорииииии   bouquet
Експрес много ви е сладък дудито..пу пу пу  Heart Eyes Да ви е жив и здрав Hug

# 163
  • Мнения: 23
къде ще пием кафе newsm78

# 164
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
У нас.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт