Споделете 3.1

  • 11 966
  • 347
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 7 837
Депешаркчицата, докато слушаш Депеш, можеш да погледнеши подписите на БУ и Реза  Laughing
Заслужават  внимание... Mr. Green

Споделям, че се хиля като идиот на новите им подписи  Laughing

# 331
  • Мнения: 4 806
Ваксината е ДТК, всъщност без К, защото при първата направи реакция на Коклюша.
Обаче и на следващи правеше - писах доста в здравния... загуба на гласчето за близо месец - отначало никакви звуци не издаваше, после стържеше и си казахме, че така ще и остане. Е, размина се. Сега... не знам.

# 332
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Уф Sad
Аз много се чудя дали да не й сложа една незадължителна ваксина... хем ме е страх, хем...

# 333
  • Мнения: 5 370
Депешаркчицата, докато слушаш Депеш, можеш да погледнеши подписите на БУ и Реза  Laughing
Заслужават  внимание... Mr. Green

Споделям, че се хиля като идиот на новите им подписи  Laughing
тъйййй, тъй тъй.
разбрах аз НАТВЪРДВАНЕТО.
Тебе думам, дъще, сещай се, снахо.

# 334
  • Мнения: 4 806
Бу, то пак си е за споделяне, де...
Наистина си мисля, че ако живеехме с по - малко информация, можеше евентуално да сме по - спокойни...

# 335
  • Мнения: 5 622
Споделям, че не ставам за змиеукротител. С една единствена змия трябва да се справя, а не мога. Въпросното същество наскоро се нанесе в къщи и се зове майка на съпруга ми. Другото ще го спестя. Изтормозена съм. Може да съм бременна, а може и да не съм.
Кофти дни в последно време  Sad

Времето застудя и хората почнаха много секс дса правят.  Crazy Всеки се съмнява да не е бременен....


Дано да е това, което най-много искаш..ти си знаеш какво е. За свекървата, не мога да помогна за съжаление...

# 336
  • Мнения: 2 959
...имам нужда от стискане на палци...
Ассе, имаш го от мен.  Peace Знам какво Ти е, не е лесно, особено като решението е за най- скъпото. Успех в решението! Hug

# 337
  • Мнения: 4 806
и тя се казва като твоята дъщеря. И е на същата възраст. Знам, че разбираш, благодаря за което.

# 338
  • Мнения: 822
Всяка сутрин,когато оставям сина си в детската градина и виждам насълзените му очи през прозореца,се моля да имам шанса,следобеда да видя неговите усмихнати очи и да го прегърна...Моля се,по-малко тъжни неща,да изпълват живота ни... Praynig

# 339
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз пък,благодаря на всички мами,които ми дадоха акъл,за гледането на свинчока!Правя това,което казвате,но май е самотна-издава едни странни звуци #Crazy. Другарче ли иска,или дето щерката я мачка постоянно? newsm78 И храна и купих и поилка,и струшки,и зеленчуци давам,плодове(като види пъпеш направо полудява),ама пак е недоволна. Thinking

# 340
  • Мнения: 2 550
kukli4ka, ако говориш за морско свинче, те такива звуци си издават Simple Smile) Аз имах две свинчета и правеха дуети по цели нощи  Crazy

# 341
  • в къщи
  • Мнения: 467
Да,за морски свинчета.Марче,ти в един аквариум ли ги гледа?Един пол ли бяха?Че се притеснявам да не откачи самичко. newsm78

# 342
  • Мнения: 2 550
Аха, в един голям аквариум ги гледах.
Мъжко и женско бяха...УЖ  newsm78 Не ни се родиха бебоци  Laughing
Ако аквариумът ти не е много малък, вземи му другарче. Ще цвърчи двойно по-силно, но поне няма да е само  Laughing

# 343
  • в къщи
  • Мнения: 467
Мерсиии,помогна много!  bouquet Може още утре да ида за друго свинче. newsm68

# 344
  • Мнения: 2 040
Честито на Белла за изпита  Peace

Успех на Саня със укротяването на змията ... нема лесно в тая работа ..  Peace

Асса, каквото и да решиш, дано е правилното  Peace

niara, и ние сме така сутрин .. със сълзички влизаме и през целия ден се успокоявам с това, че като ида да я взема и ме види е толкова щастлива и ме обсипва с толкова прегръдки и целувки, че съм на 10-то небе от щастие ... но сутрините са ни тъжни ..
Ще свикнат  Peace

Шаркчице, има една песен на Депеш, която от години ми се върти в главата и много ми се ще да знам как се казва, за да си я сваля от нета и така и неуспях да науча .. жалко че няма как да ми помогнеш, че мога само да я тананикам, но май неуспешно, щото никой досега като ме чуе не се сеща за коя песен говоря  Laughing Laughing Laughing

Айде и аз да споделя - ПАК нямаме вода ... моя мъж ми се обажда през ден-два от работа да ме подсети да поливам цветята .. (че аз много обичам цветя и все нося и садя, ама това поливане ...)  .. та за пръв път аз се сетих САМА и то няма вода ... егати чудото   Laughing

И още нещо: вчера изтеглих К-пакс и сега ще седна да го изгледам, че вчера време не ми стигна и после да отскоча до темата на Бубка да си изкажа мненийцето ...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт