02-08.10 Дано слънчевото време донесе и слънце в сърцата

  • 9 402
  • 233
  •   1
Отговори
# 75
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Валенце в София има в голямите хипермаркети такова сладко - провери в Плевен, ако не ще ти пратим.

Гледам,че зареждането в София няма нищо общо с останалото

# 76
  • София
  • Мнения: 9 862
Валенце в София има в голямите хипермаркети такова сладко - провери в Плевен, ако не ще ти пратим.

Гледам,че зареждането в София няма нищо общо с останалото
Ще проверя в Била,друг хипермаркет тук няма Confused,засега де,защото ще откриват и Кауфланд.Но иначе си права,Дороти,няма нищо общо в зареждането на магазините.Мъжа ми ме обвинява,че съм станала капризна софиянка Laughing,обаче да вземем Била-няма нищо общо плевенската с Люлинската Била примерно.Тук има много по-малко разнообразие на стоки,да не говорим,че най-редовно хранителните стоки са с изтичащ срок на годност.Обаче не си струва да се ядосвам заради това,Плевен има пък много други предимства.Ама няма как да скрия,че ХИТ-а ми липсва много....

# 77
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Валенце в София има в голямите хипермаркети такова сладко - провери в Плевен, ако не ще ти пратим.

Гледам,че зареждането в София няма нищо общо с останалото
Ще проверя в Била,друг хипермаркет тук няма Confused,засега де,защото ще откриват и Кауфланд.Но иначе си права,Дороти,няма нищо общо в зареждането на магазините.Мъжа ми ме обвинява,че съм станала капризна софиянка Laughing,обаче да вземем Била-няма нищо общо плевенската с Люлинската Била примерно.Тук има много по-малко разнообразие на стоки,да не говорим,че най-редовно хранителните стоки са с изтичащ срок на годност.Обаче не си струва да се ядосвам заради това,Плевен има пък много други предимства.Ама няма как да скрия,че ХИТ-а ми липсва много....

Да аз влязох в Сливенската Билла и направо ми приличаше на добре зареден квартален магазин. А влязох в Метро Бургас - същата работа е по-добре от Билла.

# 78
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Валенце, аз съм го купувала сладкото от София, ама от кой магазин не помня  Embarassed Продават го и разни баби, дето предлагат на улични сергийки плодове, сладка и мед. Виж на някой голям пазар в Плевен, разпитай бабите там, могат да знаят нещо.
  Кашата на Блевит, за която каза Нанди, също има поразителен ефект. Има и разхлабващи чайчета.
  Я, ти ми кажи повече за този сироп за апетита, дето даваш на принцесите!

# 79
  • София
  • Мнения: 9 862
Бим-бам,сиропа се казва Апетон.На листовката пише,че се ползва за :повишаване на апетита,спомага за възстановяване на чревната флора при антибиотично лечение,съпътстващо средство при лечение на анемии,при общо изтощение,за цялостно тонизиране и укрепване на организма.Съдържа пчелно млечице,витамини от групата Ввит.С,фолиева киселина.Както писах ефекта при нас беше поразяващ,без майтап.аз не държа да ядат по много децата,а да ядат разнообразно.Примерно Буби никак недолюбва грах,боб и подобни.ами прояде от раз-на третия ден яде боб,на петия-грах.Иначе като количество на храната не са си увеличили грамажа.Не пречи да пробваш-струва 3,60 и е без лекарско предписание.
Ако някой се сети в кой софийски магазин го има това розово сладко,нека ми пише-ще си ходим до Сф другата седмица,та да си купя.

# 80
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако някой се сети в кой софийски магазин го има това розово сладко,нека ми пише-ще си ходим до Сф другата седмица,та да си купя.


Сигурна съм, че го има в Билла

# 81
  • София
  • Мнения: 9 862
Ще проверя в Била тогава.а я ми кажете за тази каша на Блевит как точно се казва,щом има ефект ще я взема,дано и хареса на Буби,че тя от бебе не е яла каши.

# 82
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Кашата съдържа онази бактерия, дето я има в Активията. Блевит е, не помня как се пише на латиница, на фирма Ordesa.Имат и разхлабващ чай.
 Защо не пробваш с Активия Данон?

# 83
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ще проверя в Била тогава.а я ми кажете за тази каша на Блевит как точно се казва,щом има ефект ще я взема,дано и хареса на Буби,че тя от бебе не е яла каши.

  В която и аптека да попиташ за разхлабващата каша на Блевит, трябва да знаят.
  Активия на Данон също е добра идея, още повече, че вече го има в много вкусове и комбинации - круша, ягода, мюсли, сливи, мед...

  А аз ще пробвам с Апетон-а, защото на нас най- вече разнообразието в храната ни куца. В общи линии яде 2-3 вида супи, яйца, кремвирши /отврат, ама какво да правя/, кисело мляко и печени филийки с червен пипер.

# 84
  • София
  • Мнения: 9 862
Пробвала съм с Активия-никакъв ефект.Яде я повече от месец,беше и втръснало от нея.Но ще питам за кашата.

# 85
  • София
  • Мнения: 4 884
Тъй като моята мисъл по принцип си върви на подскоци, искам спонтанно да ви предложа една среща с или без децата през уикенда, да "полеем" циганското лято"...
Някой има ли "ЗА"?

# 86
  • София
  • Мнения: 4 884
Валенце, като майка на дете, което дълго време беше с хроничен запек ще споделя, че кашата на нас не ни подейства. Според мен ефект може да има при деца с по-слабо запечени коремчета, но в случай като нашия, резултат  наистина нямаше.

Искам да ти кажа, че преди една година една хомеопатка даде на Бобо хомеопатично лекарство, което реши проблема като с магическа пръчка. Потърси в Плевен хомеопат и съм сигурна, че ще се справите със запека.

# 87
  • София
  • Мнения: 9 862
Да,Габи,отдавна съм се замислила за хомеопат,макар че аз съм малко негативно настроена,знам ли newsm78,но не пречи да пробваме.Ще поразпитам и ще я водя.Въпроса е,че като кажа на доктор,че Буби никога не се е запичала-да има твърди изпражнения,болки при изхождането,тогава всички ми казват,че това не е запек,просто такова си било детето.При нея няма такова нещо-просто не се изхожда всекидневно.Ако не беше клапата не бих се притеснила особенно.Но неврохирурга каза,че не е добре да не се изхожда по няколко дни.Аз даже мислех да питам Кремена по този въпрос-дали имат подобен проблем и какво им е казал техния лекар.Но тя от доста време не се е появявала.Защо така не зная?Както и да е,почвам да търся хомеопат в Плевен. Simple Smile

# 88
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Валенцето, и голямата ми дъщеря е така, и чичо й и баба й.... може би си е нормално за някои хора. Ако неврохирурга е имал в предвид, че напъването ще й се отрази зле, а такова всъщност няма, тогава няма защо да се тревожиш толкова.

Честит рожден ден на Пиер на Искрица, да й помага много и да й носи само радост!

# 89
  • Мнения: 2 242
ЧРД на Пиер! Да расте весел и да помага на мама! Да е жив и здрав!

Общи условия

Активация на акаунт