Постелка за пълзене?

  • 4 744
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 277
Мили мами, аз като противник на всякакви килими, пердета и всякакви покривчици и пр.(само прах събират Grinning ), бих искала да купя такъв пъзел, който от време на време да слагам на земята да си играе мъника, не че не бих го сложила директно на пода, но наистина все още не е достатъчно укрепен и пада и си удри жестоко главата...Лиорена е права че не трябва да се притесняваме, детето така се учи как да се справя по-добре с движенията си, но въпреки всичко ми е мазохистично да го гледам как пищи...много се отклоних от идеята ми Grinning ...та въпроса ми е, къде точно мога да си купя такъв пъзел и дебел ли е?, мек ли е?и колко стува?
ще ви бъда благодарна

# 31
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
напоследък съм виждала такива пъзели в Бонжур и Ориндж център...не си спомням цената, но не бяха скъпи...

# 32
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Katrin_77
Мили мами, аз като противник на всякакви килими, пердета и всякакви покривчици и пр.(само прах събират Grinning ), бих искала да купя такъв пъзел, който от време на време да слагам на земята да си играе мъника, не че не бих го сложила директно на пода, но наистина все още не е достатъчно укрепен и пада и си удри жестоко главата...Лиорена е права че не трябва да се притесняваме, детето така се учи как да се справя по-добре с движенията си, но въпреки всичко ми е мазохистично да го гледам как пищи...много се отклоних от идеята ми Grinning ...та въпроса ми е, къде точно мога да си купя такъв пъзел и дебел ли е?, мек ли е?и колко стува?
ще ви бъда благодарна


Има ги в Метро и в Билла. Аз бих те посъветвала да вземеш този с цифрите, защото няма много малки части. Тези с другите картинки имат малки частички. Говоря за пъзела, на който едната част е 30х30 см. Има и по-малки.

# 33
  • Мнения: 3 042
В Метро със сигурност съм ги виждала тези пъзели, но за цена не мога да помогна.

# 34
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Павлина
В Метро със сигурност съм ги виждала тези пъзели, но за цена не мога да помогна.
Скоро ги взехме в Метро на промоция - 1 пакет с 10 плочи вътре струваше около 7 лв. с ДДС

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 277
Много много благодаря, ей сега пращам мъжо да купи Wink

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Дали случайно някой  може да пусне една снимка на тези пъзели.Заинтригуваха ме ,а нямам никаква представа как изглеждат.За какво точно са предназначени и какъв размер е един пъзел?

# 37
  • Мнения: 34
А акво ще кажете за музикалните подложки на Чико. И на мен ми предстои купуването на някакво подложка за пълзене и се бях насочила към тези на Чико. Струват ли си парите?
Поздрави на всички майчета и бебоци

# 38
  • Мнения: 2 258
Цитат на: DariAna
А акво ще кажете за музикалните подложки на Чико. И на мен ми предстои купуването на някакво подложка за пълзене и се бях насочила към тези на Чико. Струват ли си парите?
Поздрави на всички майчета и бебоци


Ние я купихме на Деничка за Коледа.Половината ден и минава в забавление с нея.Много е интересно,защото където и да я пипнеш издава най-различни звуци.Скъпичка е ,но изобщо не съжалявам за покупката.

# 39
  • Мнения: 3 042
Във варненското Метро постелките-пъзели са изкупени, ей сега се връщам от там.

# 40
  • Мнения: 6 155
Цитат на: irenka
Дали случайно някой  може да пусне една снимка на тези пъзели.Заинтригуваха ме ,а нямам никаква представа как изглеждат.За какво точно са предназначени и какъв размер е един пъзел?


Позволявам си да пусна една снимка на LIDIA Blush  , където го има този пъзел, всъщност и аз там го видях:

http://community.webshots.com/photo/225220482/225760098IErlam

# 41
  • Мнения: 2 693
Такъв пъзел в Билла е 6.99 лв. Купих такъв на Емо, но с животни /ще купя и с цифри, не знаех че има Embarassed , по-точно пазарувах с дете, та грабих набързо/. Много е готин. Малките части не са проблем за нас - Емо не е ял нехранителни стоки никога, но пък заекът от пъзела остана без око на втория ден /цар е на скритата шайба синковеца/- още го търся. Голяма забава пада, даже си влачи възглавницата и завивката да спи на него, ама то си е гот, и аз се опъвам до него. Та затова ще купувам още 1-2 - да си стане истински "семеен" килим.

Снимка има някъде в новогодишния ни албум долу в подписа ми.

# 42
  • Мнения: 175
И аз съм купила на Гоги такъв пъзел, само че от по-големите- мисля, че беше от 25 квадрата с букви. Струваше около 15 лв. Ама мъника понеже сега се учи да ходи и въобще не се задържа на него. Даже понякога започва да го разглобява и си играе с частите. Та затова засега не го ползваме по предназначение Laughing

# 43
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да,видях го,хареса ми.

Общи условия

Активация на акаунт