Давате ли наказателни точки на половинката си?

  • 1 921
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 958
Преди се дразнех и се сърдех. Сега директно крещя или моля за помощ. Голяма част от мъжете не обръщат внимание на терзанията от ежедневията на жените си. Ако не им покажем, че не може така няма да се оправят. Когато на мен ми е лошо просто си лягам и му казвам какво да свърши. Когато на него му е лошо върша повечето задължения сама, но му оставям и на него работа.  Twisted Evil Така знае, че и да симулира умора и болка пак няма да му се размине. Често чувам, че съм кучка, но на мен не ми пречи.  Whistling

# 31
  • София
  • Мнения: 35 957
Никакви черни точки не пиша, казвам си всичко на момента, дори да се скараме.Аз и немога да крия чувствата си - боли ли ме, не ми пука кой ще ме чуе, ако се разбеснея. Wink
 

# 32
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз съм от директните - казвам си веднага, не премълчавам и не трупам гняв за "черни точки". Не се е налагало да го подканям за такива неща, явно си е такъв досетлив мъжът ми. И не отмъщавам. Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз директно казвам "имаш черна точка". Ако ме пита "ама, защо?"... може и 2ра да получи Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 2 271
Давам наказателни точки, но те бързо губят давност - не мога да му се сърдя  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 000
Никви черни точки не му давам. Направо започвам да мърморя или направо да викам каквото не ми харесва в момента.

# 36
  • Мнения: 6 164
Наказателни в себе си не трупам - казвам веднага и директно.
Обаче почвам да си трупам такива на ум, ако няколко пъти правя забележка за едно и също нещо и не дава резултат! Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 1 212
Не мисля че проблема е само твой...всеки с ръка на сърцето за кратко или за дълго, често или много рядко е изпитвал неудовлетворение от делата или отношението  на половинката си....Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
На въпроса - не, не слагам никакви черни точки ! Къде да ги слагам и за пред кого ?! #Crazy
Ако имам достатъчно сили , предприемам незабавни и конкретни мерки с оглед запознаване на субекта на моето недоволство със ситуацията.smile3506  
Самите мерки най - често включват / градирани/
1. Любезно информиране за начина по който се чувствам ( човека може да не осъзнава, все пак...)  umnikuu  ruporuu
2. Не дотам любезно започване нанасянето на "удари под кръста" box, под формата на подхвърляне на язвителни забележки ( може и постоянно натякване  newsm17), лишаване от обичайното внимание , което му се полага  1dating, както и преустановяване изпълнението  на присъщи, носещи му комфорт и уют действия от моя страна  newsm75 1ironing wash 1dishes  food002   newsm17
3. Драстични мерки: скандал smile3512
 smile3514
4. И ако всичко това , наистина не помогне - то тогава следва  newsm45 newsm50 newsm45 newsm45
рев, който цели да информира буквално за състоянието ми и начина по който се чувствам......
Резултат ли ?
Повярвайте има ! Laughing
Ако човекът издържи психически и не избяга панически
running running running ,
то резултата е :
 wflag wflag wflag wflag wflag

Ей , тези емотикони...много разширяват публикациите, съжалявам  Wink

# 38
А какво предствляват "черните" точки?
 Има ли сред тях лишаване от секс, например?

# 39
  • Мнения: 2 677
О, пиша, пиша.  Mr. Green
Дори днес си изкара една изключително голяма наказателна точка.  Crossing Arms

# 40
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Понякога му го казвам дирекно,но има моменти в които не ми се разправя и просто си мълча и помня!

Общи условия

Активация на акаунт