Шоколадова торта с рула - стъпка по стъпка!

  • 310 020
  • 1 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 107

От кой течен шоколад слагате?

Най-обикновен- НуКрема , Финети  Peace

Благодаря  bouquet

# 91
  • Мнения: 2 550
Ето го и моето творение  Laughing
Не знам как е на вкус, но на вид го докарва горе долу...като за първи път  Simple Smile Малко ми се поразвали формата заради фолиото  Embarassed

# 92
  • Мнения: 845
Супер е тортичката. Обрах овациите на гостите. Благодаря Лео smile3525

# 93
  • Мнения: 2 018
 Лео, може ли да попитам и аз  Party В рецептата пишеш да внимаваме да не се пресече сметаната и шоколада. Как става това newsm78 с вниманието имам предвид Simple Smile От опит знам, че трябва да се смесват малко по-малко. Това достатъчно условие ли е Thinking, за да се получи добър резултат?

# 94
  • Мнения: 7 474
Няма да се пресекът Hug , желатина ми стана на конци един път като я правих и аз не знам защо newsm78

# 95
  • Мнения: 63
Leo*, аз съм от онези дето сладкишите никога не им се получават, без да разбера защо? За сметка на това свеки прави прекрасни сладкиши!!!??? Ако някога се напъна да кажа нещо в нейно присъствие за правене на сладкиши- тя ме поглежда с оня поглед на Мари от "Всички обичат Реймънд" и почти я чувам да казва:"Дебра, не ставай смешна!!!" За сметка на това мога да забърквам всякакви други вкусни манджи, пици, спагети и т.н. ДНЕС, С ТВОЯТА ТОРТА ЗАТВОРИХ УСТАТА НА ВСИЧКИ!!!БЛАГОДАРЯ ТИ! ОБЕЩАВАМ ДА СЛЕДЯ ВСИЧКИТЕ ТИ КУЛИНАРНИ ИЗЯВИ ВЪВ ФОРУМА!

# 96
  • Мнения: 5 140
Аз купувам руло на ф-ма Жанета Горна Оряховица и става супер с тях.

Това ми е любимата торта. Heart Eyes

# 97
  • Мнения: 3 356
Сега ще я пробвам и аз,зарибиха ме в отчетната тема.  chef
Да не повярва човек,ще вляза по погрешка в кухнята  Laughing.

# 98
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз купувам руло на ф-ма Жанета Горна Оряховица и става супер с тях.


Хи-хи, от комшийката значи...не знаех, че предлагат чак в София.
Бре, прочухме се Mr. Green!

# 99
  • Мнения: 3 356


Моето дело,сега шъ го тестваме и на вкус  eat
Лео,иде ми да те цунем  newsm10

# 100
  • Мнения: 3 356
Девойки,дайте линк към таз торта с мюсли,че не мога да я намеря.

# 101
  • Мнения: 7 474
dalma` радвам се за теб  Laughing

МлЯкО с НеС гледам успешно си обърнала тортата Hug За тортата с мюсли на сладка хапка ли питаш? http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105335.msg1876651

# 102
  • Мнения: 3 356
МлЯкО с НеС гледам успешно си обърнала тортата Hug За тортата с мюсли на сладка хапка ли питаш? http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105335.msg1876651
Парче майсторче съм  Mr. Green ,рядко влизам в кухнята,ама творя чудеса. Laughing
Точно тази торта,сега ще чата,утре ще творя   chef

# 103
  • Мнения: 26
zdraveite,

ot vchera cheta temite za razlichnite torti i dosta se zaribih. to tva si e cialo izkustvo. Kato za nachalo reschih da izprobvam tazi sys rulata i eto kakvo se poluchi:)

# 104
  • Мнения: 1 269
Здравейте , момичета! Днес направих и аз тази торта, но една моя технологична грешка ме принуди да попроменя рецептата. Като разтварях желатина на д-р Йоткер се сетих да прочета указанието на пакетчето и съвсем машинално разтворих пакетчето в 500мл вода!!! #Crazy Усетих се, че е доста рядко, ама реших да превключа на импровизация и така.. добавих още един желатин към тази течност. Крема естествено се получи като сироп, но аз смело и безотговорно го изсипах върху наредените вече рулца. Наслагах няколко бисквити" Закуска" по средата и поръсих с малко ром. След няколко часа обърнаха тортата и естествено рулцата не се виждаха. newsm78 Сетих се, че имам още 100гр течен шоколад и след като го размекнах хубаво намазах тортата и я поръсих обилно с юоколадови пръчици. Жалко, че не я снимах! Обрах овацийте!
Лео, благодаря ти за рецептата!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт