Намерих

  • 63 440
  • 370
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 924




тази книга мисля да си я принтирам даже.Simple Smile

# 181
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Добре де, Хипатия, и мисли ли четеш. Тъкмо днес масажирах дъщерята, че нещо е болничка...и хоп...за втори път ме изпреварваш с една идея Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 182
  • Мнения: 2 924
не ,че се повтарям:))



















Онази книжка за солфеж или както се нарича действието ,което кара и гаргата да пее благозвучно не я слагам пак поради непроявен интерес:))

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 00:17 от Хипатия

# 183
  • Мнения: 1 072
Не знам как се чисти форума, но са ми изтрили всички скорошни мнения. Бях ви пуснала книжка за бродерия на цветя. Ето я:

# 184
  • Мнения: 2 924
Не знам как се чисти форума, но са ми изтрили всички скорошни мнения.

имало е срив в системата:) Не е нищо лично.
А твоята книжка за съжаление аз не мога да я сваля. В дата-та е

# 185
  • Мнения: 883
Много искам тази книга -
Изтеглих си Тоолбара и го инсталирах, но стигнах до тука, а книгата сега как...
reflex  ми писа, че си ми я пратила, но аз не съм я получила. Моля да опиташ отново! Много я искам! Благодаря! Супер сте!  Hug   

# 186
  • Мнения: 3 810
letia6tata_krava , Успях да сваля 5 картинки(от които 1 е корицата). Това ли е?
Хипатия, от "Ручная работа" ме води към колекция идеи за деца... newsm78. Бъркам ли нещо? пробвах няколко пъти.

# 187
  • Мнения: 527
mimi_kir аз си я свалих и има повече картинки. Ако не се лъжа са 16.

# 188
  • Мнения: 2 924
 mimi_kir,
объркала съм линка:) Сега се надявам, че съм сложила правилния:)
 dididi,
като се отворои страницата трябва най-горе в дясно да има 2-3 букви и парзно правоъгълниче в които да ги напишеш. След написването им натисни даунлоад - появява се надпис който отброява секунди- обикновено 30. След изтичането им се появява бутон на който да кликнеш.

Така,да продължа с коледната вълна ,която така ме е притиснала ,че време не ми остава за други културни мероприятия:))

Малко коледно настроение? Обичам джаз и поради това ви поздравявам с тези песнички.










и втората част

# 189
  • Мнения: 1 065
гаджето от два дни нещо се амбицира и изтегли камари книги и списания за декупаж, картички, тестени фигурки, сламени изделия и разни други. сега чакам да му дойде кефа да ги качи някъде  Grinning. аз напоследък като че се пренаситих и покрай напъните с коледната украса вече нищо не ми се похваща. обаче продължавам да се радвам на всички находки. Хипатия, много се дивях как точно ги намираш тези чудесии, но щом и мъжете го могат, значи не е трудно  Mr. Green шегичка (в случай че гаджето наднича) иначе- поздравления за труда.

# 190
# 191
  • Мнения: 2 924
Хипатия, много се дивях как точно ги намираш тези чудесии, но щом и мъжете го могат, значи не е трудно  Mr. Green шегичка (в случай че гаджето наднича) иначе- поздравления за труда.
Трудно е да знаеш какво искаш да намериш. Разбереш ли го ,откриването става лесно:))
Мъжете могат много неща и слава богу. 
Така аз мога да кажа ,че не мога нищо-страшно е удобно Mr. Green
Да доставиш на някого радост с книга ,песен или рисунка не е труд ,а удоволствие.
Мерси за книгите:)
Мисля тези дни да правя отпечатъци на дланите и стъпалата на дъщеря ми та тази за соленото тесто ще ми е полезна Simple Smile

# 192
  • Мнения: 2 924
отново съвсем случайно ми попаднаха няколко книжки.
И тъй като през многото ми години живот съм установила ,че повечето безполезни неща са полезни в зависимост от гледната точка и гледащия ги слагам тук:)











# 193
  • Мнения: 2 924
и тези тук









# 194
  • Мнения: 119
Zdraveite momi4eta...Hipatia instalirah toolbara-a za da si svali knijkata sas kolednite ukrasi...no natatak ne se spraviam...bi li mi pomognala...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт