"Мързеливо" зеле в гювеч - стъпка по стъпка !

  • 23 420
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 867
Направихме го тази вечер, ама по още по-мързелив начин - сложихме в гювеча намачканото зеле, подправките, пилешко от бутчета, ориза, доматите, вода и олио. Разбъркахме и в печката. Получи се много вкусно ядене. Няма да описвам как се чувствам и колко изядох - току-що ставам от масата. Embarassed Записвам си рецептата при избраните. Grinning

Leo, много, много благодарности за лесната и вкусна рецепта!  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 425
И аз го правих снощи, стана адски вкусно.Благодаря за рецептата.  bouquet

# 32
# 33
  • Мнения: 115
Да се похваля, и ние с мъжо опитахме от зелето в гювеча.........Страшно е!!!Мерси Лео!!!
Поразгледах и други твои рецептички и в най-скоро време ще направя някоя........Хвърлила съм око на доста неща........само продуктите като прочета и видя снимките и ми се прияжда......... Embarassed   

# 34
  • Мнения: 7 914
Лео, поредната страхотна рецепта  thumbsup Благодаря   bouquet

Вери, направих и твоето с булгура  -  стана страхотно  bouquet, само дето стафидите ми дойдоха малко сладки... може би ще ми харесат с кисело зеле? newsm78

# 35
  • Мнения: 5 713

Вери, направих и твоето с булгура  -  стана страхотно  bouquet, само дето стафидите ми дойдоха малко сладки... може би ще ми харесат с кисело зеле? newsm78
О да, с кисело зеле става много по- добре. Всъщност аз така правя сърмите, с прясно зеле по- рядко. Стафиди слагам и когато правя сърми с лозов лист. Количеството им е около 1 шепа на 1ч.ч ориз.

# 36
  • в къщи
  • Мнения: 467
Пфууу,до сега се рових да я намеря тая рецепта Whistling
От кога му се каня на това зеле с кайма... newsm22

# 37
  • Мнения: 7 474
kukli4ka ако търсиш мои рецепти и не ги намираш с търсачката, цъкни ми в профила и ще ги намериш всички на куп (Моите кулинарни изкушения) Hug


Много се радвам, че ви е харесало мързеливото ми  зеле   bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • в къщи
  • Мнения: 467
kukli4ka ако търсиш мои рецепти и не ги намираш с търсачката...
  JoyДори не ми хрумна да използвам търсачката smile3555,рових страница,след страница Joy.Мерси за идеята(за профила ти) smile3525.Мнооооого ме улесни Laughing
   Не съм в час с тоя интернет и тва е newsm78

# 39
  • в къщи
  • Мнения: 467
Да се отчета Laughing:зелето стана много вкусно и лесно,НО:от лакомия нарязах зелка и половина,сложих повече кайма и ориз и накрая се оказа,че не ми се събира в гювеча doh.Наложи се да го прехвърля в тава.Пак стана хубаво,но остана ядене за целия китайски народ Rolling Eyes.Другия път ще внимавам почече с пропорциите.

# 40
  • Мнения: 7 474
Да ви кажа, че току що го направих с кисело зеле, стана превъзходно. Вместо домати сложих червен пипер и само 1 бульон, защото  е солено   Crazy

# 41
  • Мнения: 7 474
Да ви покажа и "мързеливите " чушки. По същият начин се прави само че вместо, зеле слагате нарязани червени чушки  Peace

# 42
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ооо, тъкмо се чудех какво да готвя утре  Simple Smile
Мерси, Лео   bouquet

Само да попитам: как става по-вкусно кисело зеле с червен пипер или с дом сок. Чудя се с кое да го приготвя  Rolling Eyes. И ако е с червен пипер колко да сложа, а като пържа каймата вместо дом.сок какво да сложа ?

# 43
  • Мнения: 7 474
doniboni киселото зеле без домати, червен пипер само около 2 ч. л.  newsm78 В каймата слагаш само подправките и това е.  Peace

# 44
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
doniboni киселото зеле без домати, червен пипер само около 2 ч. л.  newsm78 В каймата слагаш само подправките и това е.  Peace


Мерси   bouquet

Да ви кажа, че току що го направих с кисело зеле, стана превъзходно. Вместо домати сложих червен пипер и само 1 бульон, защото  е солено   Crazy


А сложи ли ориз ?

Общи условия

Активация на акаунт