Със пюренца или без, ЮЛЧЕТА щастливи има днес!

  • 10 088
  • 293
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 136
N_A_N и аз да благодаря за добавянето в лентичката!
А ние пък се издокарахме със зимен аватар  Grinning

dew тя си върти сама главата на всички страни, не и е трудно, но някак си предпочита да и е клюмнала на ляво. Много се радвам за племенницата ти, надявам се и при нас така бързо да стане. Аз пък в събота и неделя ще гледам моята племенница, която упорито ще ме затруднява като капе навсякъде ядене, рони бисквити, разхвърля играчки, катери по леглата с обувки и т.н., просто осъзнавам колко е лесно да гледаш дете, което още не прави такива неща Simple Smile

# 121
  • Мнения: 1 298
Добро ви утро!

yolk не се тревожи.Това е поправимо мила.Ще се оправи малката с рехабилитация  Peace

dew малее ама това с водата верно ли е бе  ooooh!  или тва беше вица  newsm78

Бета браво на Яна !
Моят шушон още не си хваща крачката ,но да ви кажа от 2 дни си открихме пишока и като се усети че е гол и посяга натам.Аз му махам ръката или татко му и той пак там хваща с ръчичката и сякаш разбира че не даваме и нарочно все го пипа   Joy

# 122
  • Мнения: 1 240
здравейте и от нас.

Ренито, вярно с водата, ама тя не беше чак толкова гореща, но явно достатъчно топла, за да се зачерви кожата на коремчето. Гери не издаде никакви признаци на недоволство и аз за това си помислих, че всичко е наред. но после забелязах, че се е зачервила. и нашия татко да вземе да разкаже на приятелите за това и те пуснали този виц.

айде за сега е това, че малката недоволства - иска внимание и приказки.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Добро утро,мами  wavey
Честито на днешните месечинки.
Betta  smile3525,е ние такива гимнастики още не правим,но на нас бая ни тежи дупето Grinning
Рени,и моя мушо снощи натам посегна,днес ще видим дали пак ще се сети  newsm62
dew,много кофти това с водата ooooh!аз обичам много горещата вода и отначало и на мен ми се е случвало да я направя горещичка
yolk,би ли ми казала ако обичаш как да си направя такаво снимчица?само с Фотошопа ли става?  bouquet
Абе,момичета да не вземем наистина да се изпокараме с тези номинации и да си развалим хубавото Коледно настроение newsm12


eli83,на свички им хареса идеята за Коледното албумче,но май още е рано newsm78да го правим.незнам кажете Hug
А в тази връзка ние вчера с малчо украсихме цалата къща наредихме елхите и сме готови за първата си Коледа като пълно семейство newsm44

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 10:03 от jorjito

# 124
  • Мнения: 1 240
jorjito татито също обича да се къпе с по-гореща вода и за това стана така. но сега с термометъра всичко е наред дори и той да се случи да прави водата за баня.

ние след малко ще папапме плодово пюренце и ще ходим на разходка до Момчиловци. там има един спортно-планински център, малко да се разнообразим. а сигурно и на Гери ще и хареса, тя много обича да пътува.

току що свърши мача с Полша. за съжаление паднахме! ще играем за 3-то място. има ли някой, който се интерсеува от волейбол?

# 125
  • Мнения: 359
jorjito и Emmilly Благодаря за отговорите за педиатър ще поразпитам още и ще се насоча към някоя че няма много време.
Аз пък не знам с какво мога да номинирам моята сладурана нито е ревлива нито пък съвсем не реве още не се обръщаме още не си лапа крачето, до преди 1 седмица щях да я включа в най-акащите но напоследък акаме по веднъж на ден даже вчера ме стресна не беше акала 48 часа. Че това е от мен ще ви чета да вида дали ще ни дойде музата за нещо Rolling Eyes но май-няма да се включим активно в номинациите.
Не мога да се нарадвам във Варна най-накрая грейна ще излизаме след малко на разходка.

# 126
  • Мнения: 324
Добро утро и от нас!  #Milti
yolk - голяма ти е сладурана  newsm10
dew - и ние се опитахме да сварим веднъж Калоян, но беше с доста гореща вода. Той милия направо писна като го потопих. И се оказа, че водния термометър нещо се е прецакал. Не знам колко градуса беше, но термометъра за Т, който показва до 42 гр. отказа.  smile3511 Иначе ние и двамата обичаме горещата вода.
А вчера, докато се къпахме, Калоян разбра колко е весело да изплисква водата от коритото. Всичко беше мокро, но той беше много щастлив.  newsm37  
Бета браво на Яна за гимнастическите упражнения!  newsm10

П.П. Честито на днешните месечинки!  newsm51

# 127
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Добро утро!
Много сте изписали за два дни! Сега сядам да наваксам пропуснатото!
Направих албумче - Нашите бебета на 5 месеца. Но си няма "корица" - рано е за наша снимка все още. Така че някоя от мамите с порастнали вече бебенца, бързо да сложи снимчица!
После пак ще пиша!

# 128
  • Мнения: 867
Бета, много ви е  хубава Яна. Хрумва ми Яна -мома засмяна Grinning Grinning

Разказа на Дю ме подсети че може да имаме нещо като най-забавна случка. Няма значение коя ще спечели, защото не вярвам да се изпокараме, но поне ще се смеем яко. И така нека всеки разказва, а НАН ще пусне анкета както беше предложила. Засега имаме: "Дю и таткото с черпака" Разказвам и аз за онзи ден:

Гледам аз вечерта Съдба на куртизанка, даваха го по първа и нещо ме сви шапката, отвреме навреме ме обхващат такива настроения хем лигня хем..не знам. И викам на мъжо - абе ние вече никаква романтика нямаме, помниш ли преди как си говорехме, седнем да вечеряме и т.н. А той играе играе и мрънкоти нещо и аз се ядосвам и почнах да опявам: искам любооооов, романтика, ще те зарежа като си такъв прът и т.н. най накрая станах и тъкмо бях сменила пампеса на Лора а той яко напикан и лекичко го пернах с памперса. Пък той нали тежък и изплющя. На мен ми стана много кеф и викам чакай пак. И като го тряснах както си играе горкия играта и като се разцепи оня ми ти памперс.......... навсякъде гелосана урина по бюро, компютър, по него, по лицето, на пода... Направо ужас, аз седя като стълб, а той само ме гледа и вика да те бия ли кво да те правя, дете ли си що ли hahaha hahaha hahaha На следващия ден чистене яко с прахосмукачка, защото вечерта беше 11.30, ма то не може да се обере, щоу.

# 129
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Добро утро    wavey
Честити месечинки!  bouquet
Синео4е  rotfImao rotfImbo rotfImao ти ме разби отвсякъде! Мъж ти с право е искал да те бие fight
yolk, много ти е хубаво момиченцето reverance, какви сини очички има 4470, пу-пу! Дая, не се сърди  love001 newsm51  loveuuu
За коледно албумче и аз мисля, че е рано Rolling Eyes
dew, честита прическа Flutter, чакаме снимки smile3509

# 130
  • Мнения: 1 866
Здравейте и от мен, момичета!

Нан, страхотно си оформила темата, много, много ми хареса! Браво!  bouquet

Кога сте свършили старата темичка, та и нова сте почнали! ooooh! А аз се моткам тука, ама не ми остава много време напоследък и гледам, че изтървам разни събития Grinning Признавам, не ви прочетох, схванах само, че има номинации, и че ви е много весело Grinning Синеочка, гела от памперса си е гадно нещо, дъщеря ми много умно бяхме решили с мъжа ми да я вкараме в басейна с памперс, и от водата беше станал като камък тежък на дупето й и после няма да ти кажа тоя гел как й го изчистихме...Добре, че не ми беше минало през ум да фрасна някой с него, че щях да го осакатя. Rolling Eyes Тежеше сигурно 5 кила!

Yolk, разбирам те добре как се чувстваш за детенцето, и аз не бях на себе си като ми казаха за тортиколиса. Аз го забелязах веднага, защото все пак и друго дете съм гледала и за хубаво или за лошо все ги сравнявам. Та Пиер-Павел все на една страна седеше и главата му даже се беше изкривила. Ние направихме една физиотерапия - 10 нагревки с едно лекарство Хилаза. Едновременно с това започнахме да стимулираме много Пипи, като го карахме непрекъснато да стои на противоположната страна (тортиколиса беше десен) - слагахме му играчки само от лявата страна, намествахме го да спи наляво, обърнахме леглото, така че светлината да идва от ляво, въобще всичко което се сетиш. И малко по малко взе да се обръща и най-вече да си стои и на двете страни. След физиотерапията обаче резултатите бяха най-ясни - той рязко си подобри позата, а хирургът каза, че вече няма и следа от хематома. Сега е добре - като е легнал си стои и на двете страни, но като е изправен все още се усеща тенденцията надясно. Може и да е навик, защото като казах на хирурга, той ме увери, че мускулът му е добре. Ние продължаваме да го упражняваме и се надявам и това да отшуми. Ще се оправите и вие, щом вече сте го открили и взимате мерки. Трябва търпение и всичко се оправя. Явно не винаги нещата са толкова страшни, нашият хематом не беше голям, поне по думите на физиотерапевтката. Успех и ако имаш въпроси, пиши ми на лични, че се увлякох тука и пак стана дълго Embarassed

# 131
  • Мнения: 1 866
Сега ми хрумна - може ли да номинирам Пипи за най-еманципираното бебе - от 1 месец не спи с мама и тати, дивей в детската с Мишел или по-точно Мишел дивей, а той си заспива съвсем сам на фона на песните и приказките на Мишел, която поне 1 час "чете" книжки на мечока си преди да заспи. И не се научи да шепне и това е! Така че Пипи се справя съвсем сам и "оцелява" успешно! Много е послушничък, а такъв ревлив беше първите месеци, направо се бях отчаяла! Тази нощ Мишел беше при баба си и той най-сетне си остана на спокойствие. Даже и залъгалката не му трябваше.  Grinning

# 132
  • Мнения: 433
Добро утро на по-ранобудните мами и искрена звист на тези с по-поспаливи бебета като нашата любима Ема наПопова:love:  
Бях започнала да се притеснявам,че Алекс почти не се обръща и днес реших да го сложа да земята върху едно одеало,защото диваните ни са като пресечен терен за него и се усетих,че ще му е трудно там.И гледайте сега какво става,лудо обръщане като пумпал.Така,че мамите чиито бебета не се обръщат да го имат предвид,че може да не им е достатъчно равно и това ги затруднява
Аз пък да разкажа покрай историите за раждане и моята,не че е кой знае какво..Понеже не се спирах до самото раждане .н не можех да шофирам и все ползвах такси,Та така,където и да се качах таксиджиите все с ужас ме питаха"Ама вие да не вземете да родите тук,Еййй?!"Само че един път случих на един един сладък чичак,който ми каза"И да тръгнеш да раждаш ,Споко мойто момиче,тъй като карам линейката на АГ-то,така че си в сугурни ръце;)"Взех че му взех номера поне с него да пътувам като имам работа...Бях определена за 07 юли да ми е секциото.На 04 трагнах си аз без никакви,ама никакви признаци за раждане към един нотариус,че трябваше да изповядваме една сделка,обаче пътьом се отбих при докито ми за последни изследвания преди раждането.И онази като ми вика,"А,никаква работа,днес ще раждаш и тогава".А,аз "Стига бе Даниела,след 30 минути съм при нотариуса,а и ми няма нищо,какаво раждане."Тогава тя си ме заплаши,че до няколко часа с това разкритие ще родя и да отивам да вземам багажите и хайде в болницата пак.Та,викам си аз моя чичо таксиджия,понеже мъжо го нямаше в града и викам на човечеца,че вече ще се ражда,а онзи пък не вярва.Моята стана май като приказката за лъжливото овчарче #Crazy Че като взе да ми казва в колата как да дишам,беше голям майтап;)Добре,че мъжът ми се върна,че сигурно щеше да дойде с мен и в залата;)

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 11:31 от Tizija

# 133
  • Мнения: 326
Хайде и аз да разкажа как се появи на бял свят Криси.

Той беше плануван секцио за 18.юли - баща ми е роден тогава. Но на 10 отидохме в София при свекърва ми, че уреждахме заем и трябваше вече да ни го дават. Легнах ме си вечерта и се започна един бунт в корема ми. Не ме остави да заспя до към 3ч. НАкрая съм заспала и на сутринта ставаме да ходим до банката аз отивам в банята и на бельото имаше малко мокро петно. Но не му обърнах внимание, че 2 седмици преди това пак имаше петно но само до там. Свекър ми ни закара и чакаме на една опашка. Стоим си ние и чакаме а аз усещам как лекичко нещо ми тече, но си мълча. Изчакахме си реда ония обаче объркали банката и въпросната кредитна карта била в друг клон. Казаха да чакаме до 1-2ч. ще я донесат. Аз само се усмихнах и викам добре.
Излизаме на вън при свекър ми и му обесняваме. Понеже бяха много далече от тях мъжете решиха да сме пиели кафе да не се разхождаме. Аз пак се усмихвам и усещам как пак лекичко потича нещо.
Отидохме в едно кафе аз тичам в WC и излизам от там, като едва се сдържам да не избухна в смях. Седнах при тях и им викам пиите бързо кафето, че ще раждам.
Съответно и двамата замръзнаха за секунда и скочиха - Ама как, рано е, боли ли те какво става. Викам - Спокойно изтичат ми водите. Ония в шах. Глътнаха на екс кафето и бързат. Обадих се на доктора да свиква екип за секцио и тръгнахме от Сф за Пловдив. Не мога да ви опиша какъв шаш бяха и двамата. Аз си се излегнах на седалката отзади се смее. Беше ми много готино и весело. Нямах грам болка нито повече води.  Свекър ми кара с 140-150 и само повтаря да не родиш в колата, моля те стискай. А аз се заливам от смях.
Пристигнах ме в Плд отиваме в Торакс и пред кабинета на моя доктор 100 жени. Аз му звъня той изкача и вика влизай да гледаме какво става ( бяха минали вече повече от 2ч. от както му се обадих).  Лягам аз на  кушетката да ме гледа на ехографа и всичко стана във вода. Вика да ясно хайде бързо горе . После не е интересно. След 3ч си имахме Криси, аз излизах от упойката и в просъница чух само как мъжа ми вика : Зайко прекрасен е , това е  най-хубавото бебе. Целуна ми през сълзи и си тръгна.
Така се роди Криси - още малко и в банката да изкочи Simple Smile. На мама банкера newsm44 newsm44

# 134
  • Мнения: 845
Честити 4 месеца на Тея на мама Vera_25 и честити 5 месечинки на Мария на мама Slyncho и Ивон на мама mim_pl! Здрави и послушни дечица и весело детство им желая smile3525
Наистина тези дни е много весело във форума. Момичета много ви обичам и се радвам, че предстоящите празници са ви приповдигнали настроението. Че как иначе, дори и в града вече има коледна украса и е толкова красиво. Дори нашият Кмет в момента прави коледно градче с къщички. Като излезем на разходка из центъра ще го снимам. Нашият батко е пощурял на тема "интериор" в къщи. Купил е 4 ленти с коледни лампички и от тези светещите тела с многото цветове. Украсил е доли коридора hahaha. Венци много се кефи на мигащите светлини. А и имаме един пеещ Дядо Коледа и мъника му тананика на песничката.  Simple Smile Обичам Декември месец. Сега се почват едни именни дни, рождени дни, празници, абе все хубави поводи......та чак до Нова година.
Пожелавам от все сърце да няма повече болнички бебчета, та да бъдат по-весели предстоящите празници.

Общи условия

Активация на акаунт