Със пюренца или без, ЮЛЧЕТА щастливи има днес!

  • 10 085
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 298

София на мама Фиона си има вече 2 зъбчета baby_neutral Hug
Да ви попитам случва ли ви се като не стев стаята при бебока потоянно да чувате че мрънка? Защото на мен постоянно ми се случва, независимо на какво разстояние съм от стаята! Crazy

Aми Фионката що не идва да се похвали  newsm78
Диди и на мен ми се случва да ми се причува детски плач много често а съм някъде другаде без Галко  ooooh!

Нан разбирам те но тази тема yolk каза че не може да я изтрие така че трябва да я изпишем.Не може да сме пак с 2 теми.Доколкото знам може само модератор да я трие  Thinking

# 286
  • Мнения: 306
...Накрая ето какво открих  http://ilianas.hit.bg/Schemes.htm#hip  По-точно последната схема на sladka hapka Peace

ееее, Ренка, мерсаж Hug
и аз пробвах да чета оттук оттам ама се обърках невероятно - каши, зеленчуци... Crazy

това, което си дала изглежда много лесно и ясно на пръв поглед Peace

ние от две три вечери никак не спим нощем Close суче нервно и не пуска, а и не разрешава да се отдалечавам на повече от една гърда разстояние от него  Shocked
зъби ли са какво е незнам, но вече ми се разказа играта и си мечтая да се върне времето, когато се събуждаше един два пъти да си хапне и пак да заспи Sad
отгоре на всичко иска вече да стои седнал ooooh!
подържахме го така няколко пъти и сега няма отърване, истерично реве ако се опиташ да го сложиш да легне Crossing Arms
такива неща... тежки дни и нощи ни се очертаха  Tired

# 287
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте и от нас  Hug
Благодаря на всички за отговорите за спалното чувалче smile3525 smile3525 smile3525

MARIAELI,Много кофти това със свекито CryДано не се повтаря Praynig.и дано най-вече бебче да е добре.Тоя тема със свекитата е много деликатна пред мъжовете ooooh!аз веднъж имах разногласия със мойта свеки и споделих със мъжо.ГРЕШКА,ГОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯМА ГРЕШКА!няма да ви кажа какво стана.Следващия път сама ще се оправям Crossing Arms

Еli83,да се оправяш,ей  bouquet
Maira, smile3501на малката
Ренито,мерси за схемите,всичко съм си копнала и ще решавам с коя да почвам newsm78 newsm78 newsm78
Didi81,и на мен ми се счува постоянно smile3521че и татито е така.като  сме в кухнята хем сме с бебефон,бягаме през 5 мин.до другата стая,все ни се чува плач.ама той нашия много ревлив,бе!мислех че само при нас е така Laughing

Айде лек ден на всички! lovekiss

# 288
  • Мнения: 1 341
Здравейте и от нас с бебе Ема  Hug
Първо на патерициЧРД,на милата ни Валче.Много здраве,щастие и сбъднати мечти  newsm59   hbdtu
Рени,и аз мерси за линка   remybussi
И моята Ема от няколко вечери е доста нервна,и аз го отдавам на зъбите  Confused
Ема спи в чувал без ръкави,но ръчичките са отвън,нямам проблеми за сега....не се съпротивлява.
Нарина,този отказ за ядене на Пламена да не е някаква стачка  newsm78 Ти не се притеснявай,сигурно ще отмине по-бързо отколкото предполагаш  Hug
И моята мишка от няколко седмици си откри  краката,и смяната на памперс е голямо предизвикателство....какво ритане,въртене и разкопчаване на памперса пада  ooooh!....
Мариаели,дано й няма нищо на малката Ели,от безумната постъпка на свекървището  Rage Не знам,но аз ако съм на твое място.....не ми се мисли какво да е последвало...  newsm66
Ели,бъзо се оправяй,че хич не е приятно с тези настинки  Hug
Исках още да пиша,но стана дълго.После пак....
Чао   bouquet

# 289
  • Мнения: 590
честити зъбчета на Софи!
НАрина, ЕВа също не искаше да яде доста дълго време-повече от 2-3 седмици. Не съм я насилвала, сега пак си хапва като преди.Преди изяждаше по-малко от половината и като дойде време за ядене изобщо с нищо не показваше че е гладна. Държала съм я повече от 3.5-4 часа без да яде и после пак отказваше шишето. Не се притеснявай, има такива моменти.
И Ева е много неспокойна тези дни, мъчат я зъбите яко. А от вчера като излезна от стаята и рев голям пада, като влезна обратно и се смее.Следи ме непрекъснато с поглед и все да съм около нея. Лоша работа, трябва да се научи сама да седи.
За гризалките -имаме няколко модела, с течност без течност, Ева нищо не признава.Купих и една най-обикновенна, гумена, мирише на ванилия-нея я хареса.
Скоро като гледам и тя ще си открие крачетата, постоянно са във въздуха.

# 290
  • Мнения: 708
здравейте и от нас
Мариаели не се притеснявай излишно да се надяваме че няма да има никакви последици .Относно свекитата не е хубаво да се пили на мъжете за тях защото все пак те са им майки вари ги печи ги те са такива трябва от време на време да се поставим на тяхно място и на мен няма да ми е приятно да се казва нещо лошо за майка ми и много често дразгите в семейството стават на тема наши и ваши.Евала на моя че много рядко ще се спомене такова нещо в къщи. А за твоята "възлюблена свеки" или "съкровище" както я наричам аз  отиваш при нея лично и си поставяш условията ако не ги приеме(като моята) просто я игнорираш и ще видиш как ще омекне .Моята всичко на всичко е гледала Марти за по-няколко часа и една или две нощи когато  съм била нощна смяна а мъжът ми в командировка.
хайде стига по-тази тема че стана много дълга.
Еli83  Hugмила не предавай фронта бързо да се оправяш
Didi81 Joyспокойно аз много често го чувам ако щеш ми вярвай от време на време чувам че майка ми ме вика която е на другия край на България не се побъркваш напълно нормална реакция на мама
не мога да се сетя за друго отивам да творя
лек и спорен ден  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 11:26 от isi_kam

# 291
  • Мнения: 2 481
Здравейте и аз мисля че сме вече в следващата тема, вие още сте тук!Няма нищо, Нан ще изпишем и тази която следва и тогава да направиш новата, мисля че за 2-3 дена ще сме я изписали, то ние сме фурии и незнам даже защо все си ги честитим тия теми, като през 3 дена се сменят от изписване!Да кажеш че е през 3 месеца да честитим, ами то!Така че споко ще се изпише всичко що е наред! Peace

Аз съм хремава, но дано и днес и да се оправям че свърших един куп кърпички! #Crazy много е гадно и глава боли,дано по празниците да сме здрави това е най важно!Че няма и настроение за нищо!

Ние нали имаме познат педиатър но не е от града не сме при него де,та той ми каза че е хубаво в месеца по 5 дена да и давам по 1 ампула витамин це в устата!От тези 200 кубика малките!Та сега вече 2ри ден сме на витамин це и двете!
Друго ново няма!
Хайде до другата тема!

П.П. Свеки ми е казвала че като се задомиш и отношенията между мъжа и жената се свеждали до:Майка ти,ами майка ти?????????!тоест: твоята?? ами виж си твоята! Ей такива работи!

# 292
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Здравейте! Да се разпиша и аз днес - сигурно ще съм последна в тази тема.
Elip, браво за зъбчетата. Относно претенциите към позата на кърмене, възможно е да ги има.
Mgizdova, лепенки за уши лично аз не знам да се продават. В предишната тема някой спомена, че са му препоръчали да лепи ушичките на бебо с тиксо. Аз не мисля, че това е удачен вариант. Понеже и Вяра си "застъпва"ушите, когато лежи, съм се замислила за варианта-лента за глава - каквато до момента не сме ползвали. Мъжът ми само ми се смее, че се вманиачавам - може би е прав. Да са ни живи и здрави бебешоците - това е най-важното!
Ivka76, нищо не мога да кажа за спането по корем, никога не е било предпочитано от моята бебка.
За прасковата - ако се махне люспата смятам, че риска от алергии намалява, но все пак аз лично бих дала мъхести плодове най-рано 9-10 месец.
За пелените - ние откакто сме с Дайперс, нямаме проблем с оакването до врата. Ластика на кръста върши идеална работа. А и не са толкова дебели като Либеро /които също имат ластик/.
Вяра  напоследък много си играе докато се храни - яде, смее се, "бръмчи" с уста, вместо да сучи, "изпуска" въздух навън...ама го обясних и аз...А най-омразно й е да лежи по гръб - то са писъци, то е чудо!!! И сама хич не иска да стои. Но крачетата не си ги е открила все още като начин за чесане на венците  Laughing
Дне с при нас за първи път от около 5 дни няма мъгла  newsm44. За сметка на това сигурно е голям студ, ама ще изведа бебка на разходка, че то само вкъщи не се издържа.

# 293
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честити месечинки на Елена, Дамян и Кристиян! HugБъдете здрави и щастливи, мили дечица!!!
Ох, успокоихте ме, Hug аз помислих че вече не съм в час и нещо ми има, но сега знам, че повредата не е само при мен Joy
Честит рожден ден на Валчето, но защо не ни е почерила Whistling то и Ренката така ни обеща, но нито торта, нито нищо Mr. Green
За спането по корем имаше наскоро тема в Майки...
За памперсите- на Памперс 3 сме все още, но сигурно скоро ще ги сменям на 4 baby_neutral
Ще сложа малко снимчици, но дали ще мога сега, че моето зверче се събуди Thinking ако не- по-късно, да видите какво може моят сладур Wink

Общи условия

Активация на акаунт