Със пюренца или без, ЮЛЧЕТА щастливи има днес!

  • 10 090
  • 293
  •   1
Отговори
# 135
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Вижте това, много е хубаво Hug
http://www.jacquielawson.com/viewcard.asp?cont=1&hdr=0&pv=XS02EN

# 136
  • Мнения: 326
Диди страохтно е. Наистина всички сме щастливи тези дни. Дано вече нямаме поводи за притеснения.

# 137
  • Мнения: 326
Искате ли да си направим коледни клипчета на съкровищата и да си ги сложим на наша страничка. Ако имате желание казвай те ще се заема с това.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 485
синеочке, много се смях сама пред комп. на твоята история
ОТИВАМЕЕ НА РАЗХОДКААА  Laughing Laughing Laughing

# 139
  • Мнения: 751
охооооо... много пишете бе Shocked
didi и ние бяхме тяка-11 дни пренасяне Peace
emmilli мойто раждане беше подобно.След 11 дневно пренасяне го предизвикаха.То вика не и не ама докторите викат вън!Сунтринта в 8 ми дадоха пустото хапче и до 1.30-НИЩО!!!мъжа ми и семейство бяха долу в кафето и аз току притичвам при тях.А акушерката отгоре-мАрИЯ бЪрЗО СЕ КАчВАЙ!!! И заради това или друго към 1ч. ми спукаха водите при поредното бъркане.И като настана една... аз се гърча а долу джъмбуре!!!музика музика кючеци...бе викам какво става newsm78 а долу представете си изписват цигане Shockedоркестри танци роми... чудо Joyедин час трая това изписване #Crazy
А мойте мъке тепърва предстояха...след 5 часови контракции през 0.5минута по две ме държеше newsm78и докторката бърка вика-А...  newsm78 мИ ТО САмО 1.5см.
Е до там ми беше куража и силата-рев рев... Cry
Е решиха да ми сложат епидурална и аз не се дърпах особенно.Вече бях съгласна стига онова да излезе!
И после за малко да заспя доктора вика спокойно дремни си имаш време!иуспешно след 10 часово чакане се появи едно голямо мръсно и ревливо човече.като се връщам назад ми4 се плаче от радост и вълнение!

# 140
  • Мнения: 751
а да кажа за акото и ние имаме случки
едната беше преди 2-3 месеца-свеки  взимоа да я мие и хоп на полата по пода мазало...а другия път беше скоро.Къпа я аз и тъкмо е готова и се чува едно тръъът и познайте Crazy всичко на ново
dew синеочке много се смях свас Joy Joy Joy

# 141
  • Варна
  • Мнения: 1 858
didi,супер е  Partyабе къде ти е 81то newsm78
Момичета,аз не мога да се похваля с такива случки като вашите около раждането-моето беше кошмарно и не смятам да разказвам Naughty.Радвам се че не при всички е било като при мен hug
Ето една случка обаче с която се смяхме дни наред.
Когато с татито събличаме малкия за някоя процедура/смяна на памперс,къпане и др./татито много обича да си слага ръката под голото дупе на мъника.и един път така аз спя,а той сменя памперс в същото време по твито дават нещо интересно и нашия тати се зазяпал с ръка под дупето Mr. Greenслед минути шепата му беше пълна със "жълто злато"а той се чуди как да ме събуди да му помагам. Joyако си махне ръката ще омаже навсякъде,а тя шепата му голяма,ей.и ми вика "Писо,писо ставай помагай ,че нещо се омазахме тука"hahahaпаднах от смях и до сега го бъзикам.
А иначе малкия го опикава почти всеки ден.и днес сутринта докато се усети и фанелката му мокра,а малкия умира от кеф!

Lala,Благородно ти завиждам за послушното детенце Heart Eyes.ние не стига че не можем да заспим без биба,а и ставам по 138576 на нощ да я бутна пак в устата че я изтърва през 5 мин.и се ядосва:xarms:До кога така незнам newsm12

Днес във Варна е супер временцето и си направихме хубава разходчица Laughing Laughing Laughing

# 142
  • Мнения: 751
ето и една снимка от нас

# 143
  • някъде
  • Мнения: 4 955
didi и ние бяхме тяка-11 дни пренасяне Peace
Ааа мила сега видях че термина ти е бил на 1-ви, а си родила на 11-ти, така че това означава 10 дни! Моят беше на 4-ти, бебока го изкараха на 15-ти, така че те бия smile3534
Много сладка тази снимка с чашката от кафе 4470

didi,супер е  Partyабе къде ти е 81то newsm78
Изгуби се по трасето  33uu защо- липсва ли ти Thinking, вече мисля да съм така Peace, но пък в началото на темата, а и на всички снимки съм с другият ник, така че ще видя Whistling

# 144
  • Мнения: 751
Цитат
[Ааа мила сега видях че термина ти е бил на 1-ви, а си родила на 11-ти, така че това означава 10 дни! Моят беше на 4-ти, бебока го изкараха на 15-ти, така че те бия
 #Cussing out/quote]
пу да му се невиди много смяташ бе  Whistling

# 145
  • Мнения: 1 298
Здравейте пак  Party
Днес бебчето ми спа 4 часа навън непробудно  Shocked Да му се ненадяваш.Вкъщи спи 1 час най-много между храненията  ooooh!
Аз от 2-3 дни съм му направила график на спането  Thinking Спи 1 час преди обяд, 3 часа навън/12-15ч/ наобяд и 1 час следобяд към 17 часа.После баня и пак спане.Ама хранене не пропускаме  Naughty Еми там вече ще се съобразявам с бебо няма как  Heart Eyes

Вчера украсих вкъщи ама елхата не сме я окрасявали още  Thinking
Синео4ка твоят мъж и той ли засяда на компа вечер като моят малеее  ooooh! Не се тревожи,не си сама в истериите си  Joy

Моето раждане също беше доста тежко. По-добре да ви го спестя  Blush

# 146
  • Мнения: 2 481
Рени и ние сме така със спането преди обяд 1 час,след обяд 2-3, а към 5 пак -1! Party

Моя мъж иска да му свалям контър страйк, ама аз все викам че не му трябва нали мен си защитавам,иначе и това няма да мога да напиша!

Моето раждане съм го разказвала!

Жоржито браво на вашия тати,моя не мога да го накарам да смени нещо,а днес ходих на събрание на фирмата и като ги оставях ме пита ако се наака какво да прави,казах му че ще я смени много ясно а той_Не теб ще чакаме!Е още чакаме ама като ака рядко ще чакаме!

Вие каква елха ще украсявате естествена или изкуствена ние и двете!

Току що чух ССССССССССССССвеки как наговаря мажа ми да не сме сушали дрешките над парното(опънала съм едно въже и си ги проскам там когато са малко влажни вече) !Та тя му вика моля ти се да ги слагате на моето парно в моята стая!ЕЕЕЕЕее нема да стане!
Хем си овлажнявам въздуха!
А вчера ми каза на мен и след като не и мина номера пробва при него! #Cussing out

Уф айде!

# 147
  • Мнения: 1 298
Ние имаме изкуствена  Peace Ама не сме я изкарали още.
Ели и нашият тати не сменя пампите  Naughty И той така щял да ме чака.  Tired

Ети твоят син много е оправен бе,браво на детето  Hug

# 148
  • Мнения: 867
Ели, кога ще сложиш ти в ред и мъж и свекърва, а? Това питам аз newsm78 То бива бива, ама...това вече е прекалено. То не тропнеш ли с крак рано или късно ще ти се качи на главата.За такива глупости щом става въпрос, тя се налага и иска просто да става нейното не са дрешките или каквото там причината. Ти си знаеш, но според мен все ще ти се наложи някога да се опънеш, не може вечно да търпиш и само да трупаш. #Crazy И колкото повече отлагаш, толкова по-лют ще е скандала накрая. Поне аз съм така. Най-добре право куме в очи Peace това е моят метод. Е, не съм много обичана, но...поне ми е леко на душата.
А иначе тези похвати са ми много известни, тя и моята така: опита нещо да ми каже, ама аз като не я слушам, после звъни на мъжа и на него му дудне. Но мен ми е все тая щото с него аз си се оправям и той си знае че все моята ще стане, та затова гледа и нея да я отсвири,ч е не му се слуша и занимава. И така съм решила кардинално въпроса. Wink
 
Ренка много добре правиш, ти ме кефиш. Аз съм много разсеяна и не мога да и създам на Лора режим, което признавам хич не е положително. Първо заспива с мене по нощите, винаги след 10.30 - 11, след това спим до обед с нея. Направо никаква организация. А мъжа ми виси пред компа много и се караме периодично за това.

Мария, дай пак тази програмка, кава беше?

Жоржи и нашият тате така веднъж напълни шепи и беше много смешно, обаче така е като се мота. Той и свали пампрса, пък нещо се заплесне. Ей сега тази вечер мушморочката пак напика канапето. Направо ще го съсипем, а го купихме миналата година #Crazy

# 149
  • Мнения: 451
Здравейте!

Много отдавна не съм писала и нямам време и да чета много много Laughing
Видях само че много мами са захранили вече с зеленчуково пюре !Та искам да ви питам купувано ли давате и ако да какво (на коя марка) или ако го правите в къщи ако може някое рецепта , че мисля и аз да се захващам сериозно със захранването:)
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт