Да помогнем на Дари - SMS на 1365 (Mtel и Globul)

  • 33 882
  • 774
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 2 958
Моля се ГОРЕЩО за малката Дари!
Ще помогна с каквото мога....


Аз доколкото разбрах може да се окаже по-лека форма на болестта, дано е така  Praynig

Дано се оправи  сладкото ,малко детенце! Praynig

# 331
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И аз внесох скромна сума и горещо се надявам да успеем да помогнем и да се оправи малката душица Praynig Praynig Praynig

Аз доколкото разбрах може да се окаже по-лека форма на болестта, дано е така  Praynig

Дай Боже да е така Praynig

# 332
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Една мама има позната журналистка от 24 часа която се е съгласила да запознае обществото със случая на Дари като се пусне статия на  09.01 но понеже били затрупани с такива истории искат група майки които са започнали инициаивата тук във форума да отидат и да разкажат в редакцията как е започнало всичко и какво правим по въпроса.Тази мама ме моли да отида но аз живея на 200 км от София и се грижа за 2 деца сама с мъжа ми -няма на кого да ги оставя .Затова моля мамата на която и хрумна идеята за Лупп ако е съгласна да ми пише да дам координатите на тази мама.Или ако има някои други съгласни мами да сторят това ще е много хубаво.Случая има нужда от гласност.

# 333
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Тук май само се пише!?!?!?!?!?
 Как може да няма 2 мами от София които да са съгласни да направят това за което помолих.Никой няма да ги изяде във вестника.

# 334
  • Мнения: 2 249
Тук май само се пише!?!?!?!?!?
 Как може да няма 2 мами от София които да са съгласни да направят това за което помолих.Никой няма да ги изяде във вестника.
сама съм с бебка ама ако няма кой-ще отида с нея-няма проблем- Peace

# 335
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Благодаря ти Мерилин дано се отзове някой с по голямо дете и с повече време как да те разкарвам с бебе?

# 336
  • Мнения: 1 341
Не съм отваряла темата цял ден.Сега видях молбата за Зечова.Аз също съм сама с малката,но ако няма мама с по-голямо дете,ще отида с дъщеря ми  Peace

# 337
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
popova Благодаря и на теб дано се намерят мами които не са толкова ангажирани и се касае още за тази седмица за да се подготви статията .Така ,че наистина ви моля, за малко съпричастност и дано се намерят съгласни мами да отидат!!!!!! Мисля ,че това ще е от голяма полза за Дарина!!!!

# 338
  • Мнения: 2 249
а можеш ли да кажеш точно какво се иска от тези мами-защото мисля че много биха се отзовали ама се притесняват че не са били инициатори на идеята и затова-(не че аз съм,но..искам да помогна) и все пак мисля че трябва да уведомим и семейството на Дари-те обаче са в момента в софия и едва ли Лора си чете мейла-а нямам неин телефон-само тя има моя Crazy
тя ми сподели че ще дава интервю за нова телевизия-някой гледал ли е? newsm78

# 339
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Копвам това което ми писа мамата която подържа връзка с журналистката или т.е какво ще се иска от мамите които ще идат в редакцията:


Обаче, понеже са затрупани с подобни истории, за да ни публикуват, искат да покажат историята и през погледа на майките, обединили се в помощ на Дарина. Трябва им някой- инициатор редом с други съпричастни майки, да отидат в редакцията и да разкажат как е тръгнало всичко. Какво ги обединява, как помагат на семейството, какво са направили до този момент....... И най-важното: ОЩЕ ТАЗИ СЕДМИЦА имат готовност да стане интервюто с майките, та да подготвят броя за Дари.


Това е !!!

# 340
  • Мнения: 2 494
Зечова, сега влизам и чета това! Кога трябва да се отиде? Ако намеря на кого да оставя малката и аз съм насреща!!!!!!!  Hug

# 341
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
megan@ мамата ми каза тази седмица .То сигурно зависи от това как можете да се организирате аз първо гледам дали ще се намерят мами и после ще дам координатите на мамата която държи връзка с вестника.

# 342
  • Мнения: 703
Идеята беше на  Надина,но тя е от Варна и не знам дали ще и е възможно.Тя и Дрина са от нашата отчетна тема-октомври,2005.При нужда-аз също бих се ангажирала,но ми се иска да се представим добре-по-запознати със случая,дейни и отговорни!Със сигурност обаче роля изигра и Луизалекс,която направи възможно гласуването на името на Борислав,потърсете и нея!

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 22:33 от __ZLATO__

# 343
  • Мнения: 5 393
Аз съм сама с малкия до края на седмицата, но ако има нужда ще го оставя на някой да го гледа.Според мен е добра идея някоя от мамите инициаторки да отидат, а ако е възможно и Борислав-абоната на Лууп който ни предостави номера си.Само че не знам дали правилата на играта го позволяват-да не го сметнат за някаква агитация или нещо подобно и да го дисквалифицират.Идеята за Лууп дойде от Nadina и  Drina- мисля че и двете са от Октомврийките 2005 или 06 .

# 344
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пуснете нова тема, там може да се намерят добри мами, които да създадат организация и да отидат в редакцията на вестника... Може и заглавието да промените ...
УСпех и искрено се надявам Даренцето да оздравее!  Sad

Общи условия

Активация на акаунт