вашият класически хомеопат във Варна

  • 241 967
  • 943
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 418
Д-р Джеджев е в отпуска, не е в града и предполагам заради това не си отговаря на телефона. Нормално е, не мислите ли? А все пак не си е изключил напълно телефона, въпреки че е в отпуска и връща обажданията, нали?

От 1 година лекувам децата си при него и съм доволна. Моя близка приятелка пък не е. Явно всеки трябва да намери неговия си хомеопат.

# 496
  • Мнения: 173
Аз казах вече че не не ми върна обаждането изобщо Rolling Eyes съгласна съм че си има ангажименти,но щом по време на отпуска ми е дал час и ни е приел мисля че трябва да поддържа връзка с нас,все пак е малко дете което за пръв път лекуваме с хомеопатия,ами ако е нещо наистина спешно?!Не само че не вдигна но не ми и върна обаждане а да не говорим че на другия ден беше подразнен от обажаднето ми Rolling Eyes както казах се насочих към него не случайно но просто ме притесни това че не пожела да се чуем повече за да проследи състоянието на детето ми което до колкото разбрах е жизненоважно при хомеопатичното лечение.Не съм искала да го оплювам,напротив,все още имам надежди че ще ни помогне,просто споделих развоя на лечението при нас тук за да разбера как е при другите.Разбрах че не с всеки се държи така,с други държи да се чуе още на следващия ден.Днес е 4ти ден с второ сменено лекарство,детето няма никаква промяна в положителна посока според мен Sad

# 497
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
В началото като отидохме при Джеджев го питах как ще минават проследяванията, да му се обаждам или не. Той ми каза да си наблюдавам детето и по моя преценка да му се обадя. След това не съм го питала повече кога и какво. Следвала съм това да си наблюдавам детето и да му се обаждам по преценка.
Само веднъж се е случвало изрично да ми каже да му се обадя на третия ден след приема на лекарството. Предполагам че конкретното състояние го е изисквало.

Два пъти ми се е случило да не ми вдигне. Единия път му звънях по нощите, втория път не знам по какви причини. На другия ден си му се обадих и си се обяснихме каквото трябва. Звъняла съм му по празници и в почивни дни.
За мен лично е ОК, не ме притеснява това, че не ми е на разположение непрекъснато. ОПЛ-та също не са на линия 24/7, ако трябва да сме честни. Независимо колко е спешно състоянието.

Еднократен прием на лекарство е нещо нормално при лечение с класическа хомеопатия.

Мими, важно е ти да се чувстваш добре с хомеопата си и да имате общ език.  Peace Например хомеопата, при който ходех в София е страхотен специалист и много ми помогна, но така и не намерихме общ език и аз не се чувствах комфортно с него. Ако не бяхме напуснали София щях да го сменя.  Peace

# 498
  • Мнения: 4 370
Аз винаги се обаждам на Джеджев на третия ден след приема на ХЛ. Винаги ми вдига (дори и да не е удобно), дори си е записал номера ми в телефона си, защото ми говори по име, и ми казва след колко мин да му се обадя.
Отделно за ефекта - и при нас понякога се е налагало да смени лекарство по тел. А по някога има мигновен ефект.
Като цяло съм доволна, поне засега.

# 499
  • Варна
  • Мнения: 418
Аз винаги се обаждам на Джеджев на третия ден след приема на ХЛ. Винаги ми вдига (дори и да не е удобно), дори си е записал номера ми в телефона си, защото ми говори по име, и ми казва след колко мин да му се обадя.
Отделно за ефекта - и при нас понякога се е налагало да смени лекарство по тел. А по някога има мигновен ефект.
Като цяло съм доволна, поне засега.

Това все едно аз съм го писала - абсолютно същото е и при нас.

# 500
  • Мнения: 13
За момента и аз нямам оплаквания от отношението на д-р Джеджев. Относно ефекта от лечението ще мога да кажа съвсем скоро. В момента лекуваме остро (преполагам грипче) и при двама ни - аз и детето. Досега сме излекували едно остро при малкия, което си беше постижение, защото той е много често боледуващо дете и досега не се беше оправял без антибиотик. Стискаме палци и този път да успеем! Praynig

# 501
  • Мнения: 173
Така или иначе, аз продължих лечението на малкия с алопатия Rolling Eyes не обвинявам Джеджев,може и аз да не съм обяснила всичко както трябва..незнам,а може би се уплаших да не се усложним.Но не съм се отказала от него,напротив,чакам да оздравеем и пак да отида при него за основния ни проблем за който се надявам да помогне и надявам се занапред и за остри състояния Praynig Това което искам да попитам всички мами които са негови пациенти е дали някой е лекувал хранителни алергии/непоносимости при него,знаете ли нещо по въпроса?Много изчетох за хомеопатията,разбрах че алергиите много добре се повлияват от нея,но ми се иска на някой е помогнал по подобен проблем,да сподели.
Благодаря!

# 502
  • Мнения: 4 370
Предполагам че Джеджев е бил възпрепятстван по някакъв начин тези дни. Наложи ми се да му се обадя в неделя, затвори ми телефон и повече не ми върна обаждане, но и аз не съм го търсила повече. Досега не сме имали подобна ситуация.  newsm78

# 503
  • Мнения: 13
Предполагам че Джеджев е бил възпрепятстван по някакъв начин тези дни. Наложи ми се да му се обадя в неделя, затвори ми телефон и повече не ми върна обаждане, но и аз не съм го търсила повече. Досега не сме имали подобна ситуация.  newsm78

На мен също ми затвори и не ми вдигана няколко пъти в събота, но все пак вечерта след доста упоритост от моя страна се свързахме и даже в неделя се видяхме. Предполагам, че е имал някакви ангажименти, измърмори нещо такова.
Сега лекуваме гадния вирус. Детето е по-добре, но аз все още не. Да видим до кога ще издържа. Ако не ще мина на алопатия, какво да се прави.

# 504
  • Мнения: 431
И ние се видяхме с д-р Джеджев във връзка с този вирус .Истината е ,че за 3-4 дни минава и без хомеопатия , а в нашия случай се получи и възпаление на ухото (при мъничкото) ,вместо да се подпомогне от хомеопатията  Sad . Извод всеки да си прави ...

# 505
  • Мнения: 2 562
Дъщеря ми е пациентка на д-р Капинчева.За щастие досега само веднъж сме стигали до нейния кабинет.Затова не мога да споделя лично мнение,но пък има страхотни препоръчки за нея от наша близка!

# 506
  • Мнения: 3 743
Само дето, когато аз се обадих на д-р Капинчева, когато детето ми беше с остро състояние, ми отказа дори да ни види. Не я упреквам, дано това да означава, че държи качествено да обслужва пациентите си, просто споделям Peace

# 507
  • Мнения: 173
Добрееее, а случайно някой да има отзиви за д-р Ганковска? Тя не е от толкова известните и прехвалени хомеопати, някой да е ходил при нея?

# 508
  • Мнения: 35
за всеки хомеопат има и добри и лоши отзиви, ние при Ганковска не сме ходили, но една позната си водеше там детенцето и дълго време не можа да оправи една кашлица и сега ходят при друг хомеопат.
а при Капинчева и аз водих детето два пъти, но при остро състояние отказа да ни приеме, записа ни час след три дена, когато детето вече беше на антибиотик, заради бронхит, температура и много влошено състояние....тогава още не знаех, че може да се оправи и без антибиотик..

# 509
  • Варна
  • Мнения: 692
Има ли някой, излекувал трета сливица с хомеопатия?

Общи условия

Активация на акаунт