За големите "бомби"

  • 82 914
  • 662
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 268
Кремовете и другите неща се ползват след спиране на таблетките за поддържане на ефекта по-дълго време.Така може да се поддържаш с години само с кремовете.

# 61
  • Мнения: 1 243
stefani66, няма ли вариант да ни демонстрираш новата гръд нагледно с някоя снимка преди и сега. нямам предвид да се изтипосаш дибидюс гола  Wink, ама малко да поизплакнем окото, че и ние да се прежалим.
все си мисля,че това ще да е на някаква хормонална основа. както при противозачатъчните,което ме притеснява.... newsm78 Дано да е безопасно,защото бая народ ще си ги купи!

# 62
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Кремовете и другите неща се ползват след спиране на таблетките за поддържане на ефекта по-дълго време.Така може да се поддържаш с години само с кремовете.

  Но за нарастването на бюста основна роля играят капсулите, нали?
  Поне аз така разбрах от сайта.

  stefani66, при теб увеличаването след колко време започна?

# 63
  • Мнения: 3 268
stefani66, няма ли вариант да ни демонстрираш новата гръд нагледно с някоя снимка преди и сега. нямам предвид да се изтипосаш дибидюс гола  Wink, ама малко да поизплакнем окото, че и ние да се прежалим.
все си мисля,че това ще да е на някаква хормонална основа. както при противозачатъчните,което ме притеснява.... newsm78 Дано да е безопасно,защото бая народ ще си ги купи!
JoyАма как да си ги снимам и покажа на цялата аудитория ли?И със сутиен да е,пак е малко странно.Ще помисля все пак. PeaceДа капсулите са основния фактор

# 64
  • Мнения: 7 723

 JoyАма как да си ги снимам и покажа на цялата аудитория ли?И със сутиен да е,пак е малко странно.Ще помисля все пак. PeaceДа капсулите са основния фактор

Е, може без главата, само бюста  Laughing
Моля, задоволи любопитството ни, на нас - плоскогърдите  Praynig  Two Hearts

# 65
  • Мнения: 3 268
Абе момичета,никоя от вас ли не ме е виждала на живо?На коледния купон бях с черна жилетка и доста скриваше,но пак си личеше,че отдолу има нещо.Може пък верно да ги снимам,направо ще ме вкарате в приключение. CrazyНарастването започва почти веднага,но задържането на размера е след третия месец.Преди това по време на почивките има леко намаляне,но след третия цикъл на вземане,нещата не се променят в отрицателна посока,а само в положителна.Сега съм направо сексбомб,дано така да остана и за напред.Но после почвам и крема.

# 66
  • Мнения: 677
Моля, задоволи любопитството ни, на нас - плоскогърдите  Praynig  Two Hearts
И аз се включвам в чакащите-плоскогърди..

# 67
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
А дали вършат тези капсули работа само за стягане? Ако отслабвам докато ги ползвам дали ще имат ефект? Става въпрос да отслабна, но да си запазя сегашния размер на бИУста и да го постегна.

# 68
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моля, задоволи любопитството ни, на нас - плоскогърдите  Praynig  Two Hearts
И аз се включвам в чакащите-плоскогърди..
При мъжете какъв ли би бил ефекта? newsm78 Сериозно се замислих...

# 69
  • Мнения: 1 243

 JoyАма как да си ги снимам и покажа на цялата аудитория ли?И със сутиен да е,пак е малко странно.Ще помисля все пак. PeaceДа капсулите са основния фактор
[/quote]

Аз по-скоро имах предвид да не би капсулките да ги повдигат,да ги правят по -еластични и стегнати и затова да ти се виждат по-големи. newsm78 Но щом казваш,че са порастнали,значи би трябвало да се вижда дори и с дреха отгоре.
Уххх,не трябваше да споменавате за тези чудодейки,вкарахте ни в беля и преразход сега!
А да попитам, първата капсула трябва да се вземе първият ден от цикъла ли? newsm78

# 70
  • Мнения: 3 268
Момичета,ето ви пак сайта,прочетете внимателно www.onius.net

# 71
  • Мнения: 7 723
stefani66 , аз продължавам терора върху теб  bambam Ще ме извиниш, нали? Praynig
Кажи, поне в кой от всичките купони да ровиме, плииийз  Praynig

# 72
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

....А да попитам, първата капсула трябва да се вземе първият ден от цикъла ли? newsm78

  Да, така пише. А след това се следва схемата 15 дни прием, 15 дни почивка, без оглед на цикъла.

 

# 73
  • Мнения: 3 268
Пият се от първия ден на цикъла,но само първия път.От там на сетне се спазва схемата 15 дни вземаш,15 почиваш.Така шест цикъла на вземане.За снимки сега ще видя къде ме има.

# 74
  • Мнения: 7 723
......За снимки сега ще видя къде ме има.

Давай, че като гледам отгоре колко сме накацали в очакване  Joy  dontknow

Общи условия

Активация на акаунт