За големите "бомби"

  • 82 913
  • 662
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 723
Това лекарство е Пуера и по-точно е природен естроген,който се извлича от билката пуера.Аз го вземам 5 месеца.Той се пие по схема-15 дни пиеш,15 почиваш.Бюстът ми се увеличи с 8 см и стана толкова стегнат,че мъжът ми не може да повярва,че съм аз.Сайта е www.onius.net  и може да прочетеш повече за билката.Има я в някои аптеки.Да не говорим пък как изглажда бръчките,бях писала в една друга тема за това.Пие се 6 месеца и се спира.Ефекта е за много дълго време.

 smile3555 ти ме разби  smile3555
не мога да повярвам, че съществува такова вълшебство  Shocked
А искам да попитам- само гърдите ли ти пораснаха, или и други части на тялото  newsm78
.....и колко струва  newsm78

# 46
  • Мнения: 3 268
Само гърдите ми пораснаха и кожата ми изглежда перфектно. 1 опаковка струва 35 лв,вътре има 60 таблетки,вземат се 2 сутрин и 2 вечер в продължение на 15 дни.После се почива 15 дни и се почва нова опаковка.Така се правят 6 цикъла,т.е изпиват се 6 опаковки и ефекта е за поне 2 години.Така поне се надявам.В момента съм изпила 5 опаковки и си купих нови сутиени,изобщо не се побираха в старите ми. WinkНа коледното събиране щях да съм с тясна блузка,но се отказах.Още не мога да им свикна на големината и ми е малко неудобно.

# 47
  • Мнения: 7 723
stefani66 , тенк ю   bouquet
Взимам нисък старт към близката аптека  wavey

# 48
  • Мнения: 7 723
Аз моля, авторката на темата да ме извини, че я използвам на "аванта", но искам да попитам пак stefani66 :
 Естествено, в нашата аптека не са и чували за такъв продукт, та искам да попитам- видях, че освен капсули, има и спрей, крем и ......
Всичко ли трябва да си взема  newsm78, или само капсулите са достатъчни  newsm78
Разгледах картата и мисля дя отида направо на адреса тези дни   Peace

# 49
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Това лекарство е Пуера и по-точно е природен естроген,който се извлича от билката пуера.Аз го вземам 5 месеца.Той се пие по схема-15 дни пиеш,15 почиваш.Бюстът ми се увеличи с 8 см и стана толкова стегнат,че мъжът ми не може да повярва,че съм аз.Сайта е www.onius.net  и може да прочетеш повече за билката.Има я в някои аптеки.Да не говорим пък как изглажда бръчките,бях писала в една друга тема за това.Пие се 6 месеца и се спира.Ефекта е за много дълго време.

  Малееееееееее, ако всичко това е вярно  Crazy  Crazy  Crazy олеквам веднага с 35лв. месечно.
  Нали едната опаковка стига за един месец?

# 50
  • Мнения: 9 711
Можеш да си поръчаш и от сайта, ако не са проблем разходите за куриер. Но обикалянето по аптеките също си е разход на време и парички............. Аз лично съвсем скоро смятам да проверя дали е вярно има ефект използването на тези капсули.

# 51
  • Мнения: 1 243
Чак не мога да повярвам,че ще има такова "чудо"  newsm78 Въпреки съмненията не пречи да се изпробва! Къде в Бургас може да се намери? Wink Laughing

Ааа, и след 2 години какво следва. Гърдите си връщат старите размери или... Crazy

# 52
  • Мнения: 7 723
Съвсем скоро, май всички  ще сме едрогърдести  bombs Joy Joy Joy
Предлагам да си направиме албуми със снимки  newsm08
........преди и .......след  Wink

# 53
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Чак не мога да повярвам,че ще има такова "чудо"  newsm78 Въпреки съмненията не пречи да се изпробва! Къде в Бургас може да се намери? Wink Laughing

Ааа, и след 2 години какво следва. Гърдите си връщат старите размери или... Crazy
... и висват като спукани балони Crazy
Не ви ли е шубе да пиете хормони безразборно? Ефектът им едва ли е само върху гърдите newsm78

# 54
  • Мнения: 1 288
мдаа, и мен ми се иска да попитам за странични ефекти при това чудо  Thinking
след кърменето моите и без това малки гърди, съвсем изчезнаха. сега гледам, че 3-4 месеца след спиране на кърменето са взели да се пооправят, ама са далеч от мечтаното. силикон непременно ще сложа, но искам да кърмя и другите ми деца, живот и здраве. а пък като стана на 40-50 години, силикон за какво ми е  Cry хич не вярвам на глупостите, че можело да се кърми със силикон. аз без силикон какви проблеми имах, камо ли със  ooooh!
няма изход...освен това чудодейно лекарство. ще чакам отзиви още за него.

# 55
  • Мнения: 3 268
Момичета,аз не ги продавам тези хапчета,само казвам какъв е ефекта от тях върху мен.Който иска да ги взема,който иска да не ги взема.Аз си се кефя на големи цици и това е Laughing

# 56
  • Мнения: 71
 newsm78 мойте пък след раждането не мръднаха. Продължавам да си нося 85 С. Ина4е за силикона нямам нищо против.

# 57
  • Мнения: 7 723
stefani66 , ще се самоцитирам от по- горе:

Аз моля, авторката на темата да ме извини, че я използвам на "аванта", но искам да попитам пак stefani66 :
 Естествено, в нашата аптека не са и чували за такъв продукт, та искам да попитам- видях, че освен капсули, има и спрей, крем и ......
Всичко ли трябва да си взема  newsm78, или само капсулите са достатъчни  newsm78
Разгледах картата и мисля дя отида направо на адреса тези дни   Peace
Peace

# 58
  • Мнения: 3 268
Да и аз ги взех от офиса на Ониус.Иван Калчев се казва шефа

# 59
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Не мога да се сдържа - на опаковката пише ли за странични ефекти и комбинация с други лекарства. Направо настръхнах - ще стана по-гърдеста newsm44 без ножове и болка. Чакам да споделите повече за тези капсули и отивам да ги търся.

Общи условия

Активация на акаунт