За големите "бомби"

  • 82 910
  • 662
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 711
zdravei,mislq 4e imam re6enie na problema ti.ima edno lekarstvo na rastitelna osnova,sega izleze na balgarskiq pazaar.ne se se6tam kak se kazva no tazi bilka podpomaga narastvaneto na gardite po estestven na4in.preparatat e registriran,koeto ozna4ava 4e se prodava v aptekite.struva okolo 35 leva,imashe reklama v aptekata v koqto rabotq

/quote]





Има ли някой друг повече инфо за това лекарство?

# 31
  • Мнения: 3 576
Оооо, моля ви не се връзвайте на глупости за препарати!!!
Ако действаха пластичните хирурзи да са останали без работа.
Пълни глупости!!
Единствения начин да си оправиш в бюста е с имплантанти.

Аз ще си направя един ден след евентуално второ раждане и поне да съм минала 30г.

# 32
  • Мнения: 5 622
Оооо, моля ви не се връзвайте на глупости за препарати!!!
Ако действаха пластичните хирурзи да са останали без работа.
Пълни глупости!!
Единствения начин да си оправиш в бюста е с имплантанти.

Аз ще си направя един ден след евентуално второ раждане и поне да съм минала 30г.

Подкрепям  Wink

# 33
  • Мнения: 560
Честно да ви кажа,ако имаше кой да ми даде една торба с пари,веднага бих се навъртяла в хирургически корекции-изглаждане на бръчките на челото,вграждане на керамични зъби,силиконче,липосукция на корем,задник и бедра,ноктопластика.Ще се натокам като Памела Андерсън хихихи newsm48

# 34
  • Мнения: 764
Преди да родя имах чудесни гърди и много голяма болка ми е,че ги развалих.То поне да бях кърмила като хората.Сега са едни такива по-меки......!Имам възможност да си направя силиконче,но само като си помисля и ми става зле,няма да го изтърпя просто.Ще си ходя така.Но да ви кажа честно,то една жена няма ли чар и "убост" ,каквито и цицки да си сложи,все тая.
 smile3506

# 35
  • Мнения: 5 647
Честно да ви кажа,ако имаше кой да ми даде една торба с пари,веднага бих се навъртяла в хирургически корекции-изглаждане на бръчките на челото,вграждане на керамични зъби,силиконче,липосукция на корем,задник и бедра,ноктопластика.Ще се натокам като Памела Андерсън хихихи newsm48

Ако мадамата на аватара си ти, не виждам за какво ти е каквато и да е хирургическа намеса, още по-малко пък липосукция!  Shocked

# 36
Мене пък не ме е срам да споделя, че малкият ми бюст ми е комплекс Embarassed
С нетърпение очаквам малката ми дъщеричка да порастне още малко, че да не ми се налага да я нося и с удовоствие ще си лепна едни прекрасни, не много големи цицки.  bombs

И аз съм така  Sad гадост

# 37
  • Мнения: 4 176
И аз имам малък бюст и изобщо не ме е срам да го призная.За мен бюста не е най-важното.Има много по ценни качества от това.  Истинската красота идва от вътре.

# 38
  • Мнения: 560
Честно да ви кажа,ако имаше кой да ми даде една торба с пари,веднага бих се навъртяла в хирургически корекции-изглаждане на бръчките на челото,вграждане на керамични зъби,силиконче,липосукция на корем,задник и бедра,ноктопластика.Ще се натокам като Памела Андерсън хихихи newsm48

Ако мадамата на аватара си ти, не виждам за какво ти е каквато и да е хирургическа намеса, още по-малко пък липосукция!  Shocked

Аз съм-благодаря за "мадамата",ама тука явно не съм се наплюскала като попско дете на Задушница да видиш какво коремче изпъчвам.Освен това искам големи цомби и руса права коса и тва си е.

# 39
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Мене пък не ме е срам да споделя, че малкият ми бюст ми е комплекс Embarassed


Мене пък не ме е срам да споделя, че малкият ми бюст не ми е копплекс и не ми влияе зле на самочувствието. Simple Smile
По принцип съм против силикона, но не и против жените, които са прибегнали до него. Wink

# 40
  • Мнения: 240
Мене пък не ме е срам да споделя, че малкият ми бюст ми е комплекс Embarassed
С нетърпение очаквам малката ми дъщеричка да порастне още малко, че да не ми се налага да я нося и с удовоствие ще си лепна едни прекрасни, не много големи цицки.  bombs

Браво на теб! Аз имам съия прболем с гърдите и също мога да говоря спокойо за това! Силиконът е единственото решение и смятам че си заслужава.....с нетърпение чакам да стана поне на 25-6 за да си сложа и аз! Wink

# 41
  • Мнения: 7 723
 
zdravei,mislq 4e imam re6enie na problema ti.ima edno lekarstvo na rastitelna osnova,sega izleze na balgarskiq pazaar.ne se se6tam kak se kazva no tazi bilka podpomaga narastvaneto na gardite po estestven na4in.preparatat e registriran,koeto ozna4ava 4e se prodava v aptekite.struva okolo 35 leva,imashe reklama v aptekata v koqto rabotq


Въпреки, че не ми звучи реално, моляте, сети се как се казва, за да го проуча това вълшебно лекарство  Peace


Най -добре разгледай този сайт www.tialoto.bg има предостатъчно информация  в страхотния форум-Пластична хирургия Peace

beibi1 , благодаря ти за инфото   bouquet














 
 

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 13:20 от mylenka

# 42
  • Мнения: 730



Най -добре разгледай този сайт www.tialoto.bg има предостатъчно информация  в страхотния форум-Пластична хирургия Peace

beibi1 , благодаря ти за инфото   bouquet
 

За нищо Hug






# 43
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
zdravei,mislq 4e imam re6enie na problema ti.ima edno lekarstvo na rastitelna osnova,sega izleze na balgarskiq pazaar.ne se se6tam kak se kazva no tazi bilka podpomaga narastvaneto na gardite po estestven na4in.preparatat e registriran,koeto ozna4ava 4e se prodava v aptekite.struva okolo 35 leva,imashe reklama v aptekata v koqto rabotq

  Щом работиш в аптека, няма да ти е проблем да видиш името на този вълшебен препарат. Пък тогава ще говорим по същество.
 

# 44
  • Мнения: 3 268
Това лекарство е Пуера и по-точно е природен естроген,който се извлича от билката пуера.Аз го вземам 5 месеца.Той се пие по схема-15 дни пиеш,15 почиваш.Бюстът ми се увеличи с 8 см и стана толкова стегнат,че мъжът ми не може да повярва,че съм аз.Сайта е www.onius.net  и може да прочетеш повече за билката.Има я в някои аптеки.Да не говорим пък как изглажда бръчките,бях писала в една друга тема за това.Пие се 6 месеца и се спира.Ефекта е за много дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт