Получихте ли каталога " Bon Prix " ?

  • 6 728
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 547
Karimma, благодаря, че хвърли светлина върху тези много съмнителни и за мен стоки.

Просто тези са пълни аматьори, защото дори нямат човек на телефона им за клиенти. Дрехите не са нищо особено. Дори бях изумена от моделите на дамските дънки - с тези ужасни бродерии на джобовете и талии до сливиците.

Според мен предстои да бъдем заляти с предложения за каталожна търговия, но просто това не е сред добрите предложения  Naughty

# 46
  • София
  • Мнения: 2 623
Точно този пуловер си харесах и аз  Hug
Е, явно ще си го купя оттук Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 11 710
Karimma а би ли споделила къде се намира въпросният магазин?

# 48
  • София
  • Мнения: 3 328
Бих - в ХИТ Люлин. Като видях въпросните стоки, директно попитах продавачката - възрастна жена, имат ли нещо общо с каталожната търговия на "Бонпри", но получих в отговор недоумяваща физиономия. Т. е. или женицата не знае к`ви ги играе работодателят й, или добре се вписва в играта.

# 49
  • Мнения: 6 618
Е,това наистина е много тъпо Close

# 50
  • София
  • Мнения: 3 328
Тъпо е, ама за нас. А инак хората са си намерили начин да печелят - веднъж от разликата в цената на дрехата, и втори път - от т. нар. такса за опаковка и разходи по изпращането. Явно не съм дорасла за европейка, че да плащам 25 лв. пощенски разходи, за да получа по пощата, пък било то и от Италия, една дрешка. Затова чисто по български - практично, прагматично и стиснато, ще продължавам да си купувам дрехите оттук, от магазина, където мога да ги пробвам, да се видя с тях, и ако установя в последствие дефект, да ги върна или заменя. Всичко останало за мен е вятър работа.

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
В Испания се напатих от каталожна търговия  Confused Мерси  Stop А и 12.50 еврота за доставка?! Нещо не ме бодат 25 кинта да давам за този, дето духа  Naughty

# 52
  • Мнения: 784
Получих каталога! Нещата в него много ми харесаха!
Хареса ми и това, че имат всякакви размери от дрехите - след раждането не сам си възстановила формата и откриването на модерна дреха в по-голям размер се оказа доста трудно.


Това означава, че или продават тези дрехи оттук на значително по-високи цени /за сравнение едната блузка беше с цена 35 лв., а в сайта - 27 евро/, или ги изнасят за Италия, за да ги върнат значително оскъпени тук.
Това означава друго - щом българска фирма, шиеща на ишлеме, продава същите дрехи в България, то тя нещо пързаля възложителя на поръчката. "Ишлеме" означава да се шие с материали и по модел на клиента - сещате се как се казва пък това да свиеш модела или от материалите на възложителя и да пуснеш малко стока на родния пазар - естествено че ще е по-евтино!
Между другото в каталога пише, че дрехите са ПОДБРАНИ от Бонприкс от целия свят - нямат претенции, че дрехите са италиански. Някои пък може и да са български, но едва ли всички! А че са подбрани, действително съм съгласна!

# 53
  • Мнения: 3 457
аз да се оплача-пращат ми сутринта смс от сити експрес че имам пратка,аз им се обаждам и им казвам ,че нищо не чакам-казаха ми ,че били каталозите.Да съм слезела пред блока да си ги взема-казах ,че съм с малко дете и не мога да ми ги донесат до горе,каза че не му се качвало да ми ги оставил в пощенската кутия.Казах ок и казах коя точно пощенска кутия.Само 5 пъти слизах да ги търся и накрая звъннах-бил ги оставил в вход Б ,а аз казах В,отивам във Б и там ги няма и му звъннах...незнам ,но си ги искам,аз не съм се подписвала че ми ги е дал лично,не съм му виновна че го мързи,плащат му да ми ги донесе до вратата #Cussing out

# 54
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз пък още чакам  Confused

# 55
  • Мнения: 301
И аз го получих каталога вчера,но и мен малко ме "поразходи"един ЧиЧка Thinking
първо ми звъни въпросният на дом.тел и ми казва че бил пред блока и ме чака да си го взема(каталога)и тъй обличам се аз,обличам и бебка и слизаме(живеем на 4 ет без асансиор,и слизането лесно,ама качването.....)и така добре че беше топло и хубааво времето,иначе....ХИЧ нямаше и да слизаме Naughty
Дотук добре...слизането ни отне има-няма 3 мин.и излизам пред входа няма никой(блокчето ни е кооперация с 2 входа)гледам и пред другия вход и там никой newsm78направихме си една разходка и до съседната кооперацийка и там...никой Thinking реших аз че е шега и тъкмо да си влезна във входа-гледам спира кола и слиза мъж,който се запътва не към моя вход,а към другия(а в ръката носи някакво списания запечатано в найлов плик)и реших да видя какво ще направи(викам си-може пък да е нещо съвсем друго,ама да видя....)и така гледам аз г-на спира пред съседния вход,вади си телефона и звъни на някой-познайте на кой на моя дом.тел ooooh! Mr. Greenкак разбрах ли?!ми много лесно като никой не му вдигна,той се позавъртя пред блока,реши да отиде и до "ПРАВИЛНИЯ"вх.тоест моя и така се "намерихме"аз  чакаща го с малката от около 10 мин.а той "ухилен" до уши-е извини се,де Crazyтрудно намерил входа-било му написано на адреса вх.4 ooooh!при положние че написах вх.Б-незнам какво общо има Б с 4...ама карай Crazy
и така получих си каталога все пак Mr. Greenслед много размотаване и перипетии Joy

п.п.Иначе дреШките си ги бива Peaceнабелязах си доста нещица-има гоТино бельо Mr. Green

# 56
  • Мнения: 3 457
на моя пишело вход Б вместо В ми каза,но аз не съм убедена -пък и ясно му казах В като Варна #Cussing out

# 57
  • Мнения: 1 881
И аз го получих, но ми се обадиха, че съм сбъркала адреса:)

Явно сужителката, която прави заявките е много добра в работата си Laughing

# 58
  • Мнения: 6 167
Вчера получих този каталог
и пише, че е безплатен !
Има невероятни дрехи и
цените според мен са умерени.
Всичко е в евро, само доставката
излиза малко по-скъпичко - 25 Евро
Иначе си харесах поне 10 неща  Hug
Някой да знае повече за този каталог ???

аз получавам каталога , но почти не пазарувам от там.
там ме привличат само по-големите номера и ниските цени.
дрехите са с ниско качество
обувки не препоръчвам да се купуват- миналото лято си поръчах едни спортни чехли, които на снимката изглеждаха супер, но изпълнението беше потрес.  Shocked
никога не ги обух и нямам намерение. да не говорим, че от мониторите и каталог цвета излежда един , а е друг.
в крайна сметка каталога го разглеждам винаги, харесвам си някои неща, но почти никога не поръчвам.


# 59
  • Мнения: 577
Аз пък без да съм си поръчала имах в пощата три броя,все на мое име.Нищо не ми хареса,много сухарски дрехи. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт