Удобна лятна количка - има ли такава???

  • 46 428
  • 600
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 386
Благодаря за съветите! Simple Smile
Вече решихме,лятната ни количка ще е Quinny Zapp! Simple SmileСлед като показах на мъжа ми всички останали колички каза че нищо не може да се сравнява със запа като дизайн!А и честно казано и аз натам клонях.
[/quot   Наистина нищо не може да се сравнява със Quenny Zapp по дизайн тя просто е фаворит сред количките в това отношение и возията и е невероятна, много удобен и широк кош за детето Simple Smile Моята е черна Доволна съм!!! Hug

# 556
  • Мнения: 386
Наистина и аз смятам, че нищо не може да се сравнява със Quenny Zapp тя просто е фаворит сред количките в това отношение и возиятати е невероятна, много удобен и широк кош за детето. SunglassesВзех си черната !!! Доволна съм!! Hug Hug

# 557
  • София
  • Мнения: 1 391
Предпочетох Britax Verve за дъщеря ми, а не Qunny Zapp, защото има поне едно положение за спане и е с по-широка и комфортна, дори и за по-голямо дете. Намирам, че е супер като дизайн, но има един недостатък /който вероятно и Zapp-a го има/, а именно, че не е моного стабилна върху разбити тротоари. Цифром и словом съм я обръщала веднъж Mr. Green и то в най-голвмия дъжд, защото я бутах с една ръка. На Ния нищо и нямаше, но си беше екшън. Ако все още се чуди някой от къде да я поръча, ще пусна линк.

# 558
  • Мнения: 2 768
Наистина и аз смятам, че нищо не може да се сравнява със Quenny Zapp тя просто е фаворит сред количките в това отношение и возиятати е невероятна, много удобен и широк кош за детето. SunglassesВзех си черната !!! Доволна съм!! Hug Hug

Имам ZAPP от април месец миналата година, и въпреки, че дъщеря ми вече е на 2г6м (и е доста едра за възрастта си) още си я ползваме!

Толкова лека, маневрена, удобна и стабилна количка е, супер съм доволна от нея!

Ако я ползваш само за разходка ще ти послужи дълго - дори и по-големи деца се возят комфортно в нея. Лично моето дете отдавна спи сАмо в къщи.

# 559
  • Мнения: 386
И моето спи само в къщи и това е единственото време, когато мога да отделя за себе си и да свърша нещо така, че това не е недостатък за мен вече Peace

# 560
  • Мнения: 3 926
От миналата седмица и аз бутам Зап - невероятен е! А дъщеря ми заспа още на първата разходка вътре и откара 1 час Grinning Леко я накланях назад и нямаше проблем. Така че всичко е ОК. Още повече, че сега в жегите и ние я ползваме основно за ходене до площадката и кухята. Върши приказна работа. Само с Перегото мога да я сравня по маневреност - убиец е!

# 561
  • Мнения: 609
Днес за последно обиколих магазините и разгледах почти всички летни колички.Със Zapp може да се сравнява само Britax като дизайн,наистина е много добра! PeaceНо както споменах и на идея си нямам как мога да се сдобия с нея. newsm78
Някой знае ли колко струва и за колко време се доставя до Бг?

# 562
  • София
  • Мнения: 1 391
Днес за последно обиколих магазините и разгледах почти всички летни колички.Със Zapp може да се сравнява само Britax като дизайн,наистина е много добра! PeaceНо както споменах и на идея си нямам как мога да се сдобия с нея. newsm78
Някой знае ли колко струва и за колко време се доставя до Бг?

Със зимен човал, който си поръчах отделно ми я доставиха за 30 евро
А това е магазина, от който я поръчах /малко са зле с английския, но се оправихме Mr. Green/ http://www.kidscomfort.eu/Roemer_Buggy_Verve_ANTHRACITE.html

# 563
  • София
  • Мнения: 897
За колко време ти я доставиха?

# 564
  • София
  • Мнения: 1 391
За колко време ти я доставиха?
Около 1 месец, но бяха коледните празници и може би за това се забави поръчката, но ми я доставиха вкъщи

# 565
  • Мнения: 609
А колко струва самата количка Britax?

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Мона77, сподели, моля те преки впечатления от количката, защото и аз смятам да я поръчвам, даже от същия сайт  Simple Smile
Аз си имам количка, от която съм супер доволна, и ми е лека, и ми е маневрена, и стабилна, но тази много ми хвана окото и сега сън не ме хваща  Rolling Eyes
Особено ме вълнуват размерите и като се сгъне, защото колата ми е малка и като сложа в багажника Пликото и остава място само за пакетче носни кърпички  Tired Ако може и снимки да пуснеш в сгънато положение, може и на лични, най ще е добре  Wink
А и това с обръщането малко  Shocked

# 567
  • София
  • Мнения: 1 391
luba_ani, цената е 150 евро

bugaboo, ако пуснеш търсачката за Britax в На пазар /че имаше скоро такава тема/ ще прочетеш отзиви за нея не само от мен. Винаги и навсякъде, където съм споделала личното си впечатление, не съм крила, че по отвратителните ни тротоари и улици понякога е истинско предизвикателство да я бутам и че вендъж паднад барабар с нея. Въпреки това си я харесвам и Ния си я обича и често често си поспива в нея, понеже го мъкна горкото дете по работа с мен. За компакността в сгънато положение - какво да ти кажа - сгъва се на сандвич, но винаги когато ми се е налагало да взимам такси се е побирала в багажника. Ще се опитам утре да кача малко снимки в сгънато положение, дано свършат работа.

P.S. Ника ти има ли нещо общо с количките /в смисъл дали имаш лични впечатления от bugaboo/, защото пък аз се интересувам от тях Grinning

# 568
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Мона77, благодаря ти за отговора.
Макар ника ми да не е свързан само с количките bugaboo имам впечатления от тях, да  Simple Smile
Щях да си поръчвам такава, да ми я носят от Холандия, много се бях запалила, ама взех че родих и вече нямах време за висене в интернет и разсъждения по темата, та се отказах  Simple Smile
Но съм я виждала количката и на живо, пробвала съм я в магазин, а и приятелката ми, която живее в Холандия има такава, та преди няколко месеца пак я огледах и изпробвах.
Ами много хубави колички са, леки, маневрени, лесно се борави с тях. Дизайна няма да го коментирам, на мен лично много ми харесва, но всеки си има предпочитания. Обаче, честно казано не ми допаднаха много материите на текстилната част, особено това, което е като полар изобщо не ми се струва практично точно за бебешка количка. И в летния кош детето е сякаш в някакво висящо положение, нито легнало, нито седнало, на мен лично ми е малко странно.

# 569
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Момичета помагайте сега и на мен че се оплетох то много дълга тема.Този път реших да се позаинтересувам при покупката на лятна количка.Сегашната ни е Пег Перего ВЕНЕЦИЯ но не съм изобщо доволна сама си я избирах но тъй като родих внезапно в 8 нямах време да разглеждам абе бърза работа.Малката стана на 1.5г.дълга е 88см и от време на време заспива в количката затова искам да е по дълга иначе сме слабички.Нека да се обобщи темата кои са по дълги в пусната състояние.Много благодаря.Свекърва ми живее в Холандия така че ако някой знае там какво има да пише.Благодаря ви добре че ви има.

Общи условия

Активация на акаунт