вроден порок на сърцето

  • 105 374
  • 847
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 355
Ами според мене си чакай да ти се обадят,не знам какво да те посъветвам на нас ни правеха но малкото ми беше там в клиниката.

# 511
  • Мнения: 14
 Благодаря , вече  ми изпратиха телефона.  Пожелавам на всички много здраве и  късмет  Hug Heart Eyes  !

# 512
  • Мнения: 337
 wavey
Зорница нас ни се обадиха по телефона за катетаризацията. Даже ни звъняха няколко пъти, щото ние тогава бяхме със суполки и отлагахме поне два пъти насрочените дати. Те там си го плануват. Но аз ако бях на твое място щях да се обадя за всеки случай  smile3521

# 513
  • Мнения: 408
Благодаря ви момичета, и аз си мисля да се обадя поне да кажа номера под който се води детето в протоколите. При първата катетаризация ни изпратиха известието по пощата. Но може би вече почти две години са минали от втората операция и може би трябва да им напомня за нас Grinning а пък ако кажат да чакаме ще чакаме те да се обадят.

# 514
  • Мнения: 384
Мариета бъди силна и вярвай  позитивно.Знам ,че се притесняваш  аз също наскоро минах по този път и знам какво е ,но бъди сигурна че детето ти ще е в най добрите ръце и за него ще бъде направено всичко необходимо.
Много кураж и сила и не се  отчайвай ,всичко ще бъде наред.Пиши  ако искаш така ще ти е по леко. Ние ще помогнем с каквото можем ,защото макар и да не се познаваме всички тук с ме като едно голямо семейство .

Успех мила!Ще се моля всичко  с Борис да е наред !

# 515
  • София
  • Мнения: 1 951
Да се отчета,и аз.Днес бяхме на контролен преглед.Добре сме(искренно се надявам да е така).
Още  веднъж успех на всички,на които им предстои преглед/операция.Успешна Нова  година.Тук винаги съм споделяла болка и тревога и винаги  са откликвали добри хора.

# 516
  • Мнения: 153
Ние ще ходим на контролен в понеделник! Надявам се всичко са е наред и да не се налага повече да пие Теди лекарства... направо миомръзнаха. А то душичката толкова е свикнало, че като види къжичката орваря уста и лапа, без значение колко е гадно лекарството. Стискайте ни палци!

# 517
Zdraveite, eto che nai-setne sabrah kuraj i az da pisha vav foruma. /az sam marieta/. Na parvo myasto iskam da blagodarya na Ramzi i na vsichki vas za kuraja koto mi davate. Mnogo se radvam, che ima tolkova mnogo silni i dobronamereni hora.
Osven tova iskam da spodelya s vas, che veche sina mi Boris e udobren za operacya i sega chakame da nasrochat datata /veroyatno shte e savsem skoro/. Molya se i se nadyavam se vsicho da mine uspeshno. Stiskaite palci, zastoto kakto vsichki znaem nyama nisto po-hubavo ot tova da vijdame usmivki na licata na malkite ni sakrovishta.
Oste edin pat BLAGODARYA za podkrepata i pojelavam na vsichki mnogo zdrave.

# 518
  • Мнения: 217
Здравей Мариета  и от мен  Hug
 
Разкажи малко повече за вас, за проблема, как е детенце........

Ще стискаме палци за операцията и всичко ще бъде наред!!!!!! Praynig

# 519
  • Мнения: 38
Привет мили мами! Обръщам се към Вас - хората с големи сърца, които знаят какво е болка когато детенцето ти е болно! На една приятелка детенцето е с двукамерен отвор около 1см(мисля че така пишеше) и са й казали че след една година(сега е на 3 год.) ще му правят операция по метода на Дивайс. Ако някой знае какво представлява нека ми пише за да мога поне малко да й вдъхна успокоение. Казали са че няма нужда от лекарства засега - просто много да се пази, да не се изморява и т.н.
Предварително ви благодаря!

# 520
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Ramzy,Честит Рожден Ден.   bouquet
Пожелавам ти много здраве, късмет и най-малко една сбъдната мечта.

# 521
  • Мнения: 217
Виждам, че имаме рожденичка:)

Рамзи, ЧРД и от мен, да си жива и здрава и да те слушат и радват дечицата,...и баща им Laughing
  bouquet

# 522
  • София
  • Мнения: 2 262
Ramzy и от мен Честит рожден ден! Много здраве и успешни дни ти пожелавам. Дано си къметлийче от тука нататък и каквото и да се случи, от него винаги да се намира положителен изход! Стискам палци! Целувки и прекрасен ден ти желая!

# 523
  • Мнения: 408
Ех че хубаво имаме рожденичка. Рамзи Честит рожден ден пожелавам ти много здраве, сили и късмет! newsm51  party023 newsm59 nbirthday newsm59

# 524
  • Мнения: 337
Ей, много приятно ме изненадахте.  Hug Благодаря за пожеланията. Много мило.  Heart Eyes Въпреки, че годинките са ми множко и ми се иска да са по-малко  #Cussing out.
Черпя ви виртуално с по една троянска сливова, въпреки, че ако ви се намери път до Троян, няма да е само виртуална почерпката.  Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт