вроден порок на сърцето

  • 105 368
  • 847
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 311
Zdraveite,blagodarq Uki za otgovora ti za lepenkata.Iskami se da vi popitam vodeli li ste de4icata si na more za operiranite pitam i kak im se otrazqva?

# 811
  • Мнения: 337
Iskami se da vi popitam vodeli li ste de4icata si na more za operiranite pitam i kak im se otrazqva?
Ами Минко го заведох когато беше на 9 месеца. Втората му операция беше Април и Юли го заведох. Нямаше проблеми. Беше истинска фурия.  Grinning. И тази година - живот и здраве - пак.

# 812
  • Мнения: 311
Za6toto minaloto lqto neposmqhme da q zavedem tai kato znaehme 4e ni predstoi operaciq,no kato lejahme v 3-ta gradska doktorite mi kazaha 4e sme napravili golqma gre6ka 4e ne sme q zaveli na more i sega tazi godina jivot i zdrave zadaljita\elno 6te q zavedem. Tq tolkova mnogo obi4a vodata 4e kato q kapem s rev izliza ot koritoto..

# 813
  • Мнения: 408
Здравей Жулиета ние сме на 35км. от морето и лятото ходим всяка седмица. Така че не се притеснявай да ходите на море. Само че ще я пазиш да не бъде точно в най големите жеги на плажа, а и освен това нас са ни предупредили че нашите деца през лятото трябва да пият много течности.
И ние сме болни направихме бронхит и пием АБ.

# 814
  • Мнения: 311
Taka ni kazaha i na nas lekarite da pie mnogo te4nosti prez lqtoto i na plaj samo sutrin i kasno sled obqd.Mnogo jalko 4e ste bolni4ki ama to vij i vremeto kakvo e,az o6e ne smeq da izkaram na van moeto momi4ence za po-galgo vreme,tq sega e dobre  no i davam vitamini.Zornica29 pojelavam vi barzo ozdravqvane i mnogo celuvki na Krisi.

# 815
  • Мнения: 355
Да се включа и аз в темата,ние също ходих ме на море миналото година Марто беше на 11м.там от зар пролази за да влиза във водата,ходих ме сутрин към 9.30 поле се прибирах ме и след обяд пак на плаж много готино беше,тази година живи и здрави пак на море.  Nature Sunny travel family4 piasyk

# 816
  • Мнения: 355
А за яслата се чудя какво да правя дали да го пускам или не все още се чудя какво да правя,ще му направя изследванията пък ще помисля още малко. newsm78

# 817
  • Мнения: 337
Добро утро Дами!!!

А за яслата се чудя какво да правя дали да го пускам или не все още се чудя какво да правя,ще му направя изследванията пък ще помисля още малко. newsm78

Ами като толкова се чудиш Васе, го пусни Септември, когато стане на 2 годинки.

# 818
Може и така да стане ще го мисля още малко.

# 819
  • Мнения: 355
Сега да видя дали се оправи като искам да публикувам ми изписва да се регистрирам неща не разбирам  newsm78

# 820
# 821
  • Мнения: 51
Здравейте на всички! Аз съм Дарина от Бургас. Чета много из нета и мисля, че тук ще намеря приятели. Родих сина си на 18.12.2007г.(нормално раждане). На 19 му чуха шум на сърцето и тогава го взеха в неонатологично отделение. Престоя му там беше седмица, а диагнозата му е: МКД и пулмонална стеноза (на нас ни казаха,че това е стеснение на белодробната артерия). В момента Сашко спи спокойно след поредната хипоксемична криза- 5та по ред от както е роден. Понякога има посиняване над горната устна и никакви други симптоми. Притесняваме, че вчера също имаше криза, но по -лека. Иначе се развива добре. Храним се добре, наддава хубаво. Предстои ни преглед в трета градска на 8.4.2008. Някой от вас знае ли как точно стават прегледите там? Нашата кардиоложка ни каза че трябва да сме там сутринта в 8 и все ще ни дойде редът. Така ли е наистина?
Благодаря предварително!

# 822
  • Мнения: 337
Здравей egita!!! Я ми разкажи какви са тия хипоксемични кризи???  newsm78 Как протичат???
Иначе за прегледа ти трябва Направление 3 А.
Отиваш пред Кабинет 54 на първия етаж, там ти дават талонче да се регистрираш на регистратурата и чакаш да те викнат. Правят на детето кардиограма, ехограф и това е. Дано сте добре!!!  Praynig. Успех!  newsm10

# 823
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
egita,здрасти и от нас.
Съвет и от мен - желателно е да отидеш пред кабинета към 7.30-7.45 , защото към осем прииждат хората и ще чакате много. Като отидеш - първо попитай кой е последен , за да си запазиш ред. Чак след това отиди на регистратурата. А понеже предполагам , че няма да си сама - направо си остани пред кабинета и не мърдай от там , докато не ви раздадат номерцата , придружителят ти да се нареди на регистратурата. Там може да се огледаш за някоя мама с по - голямо детенце и да я поразпиташ за подробностите при прегледа. Носи си химикал , ще ти трябва да попълниш формуляра .
Сега за хипоксемичните кризи - много са неприятни и стресиращи наистина  Sad . Да уведомиш лекаря , който ще ви гледа на ЕХО-то.
Ами , сега друго не се сещам.
Късмет.  Hug

# 824
  • Мнения: 311
Zdraveite i ot men,egida.Az predi 5dni hodih v 3-ta gradska za vtori kontrolen pregled sled operaciqta na moeto momi4ence.Bqhme pred 59-ti kabinet v 8:40 i minahme 4ak v 12:00 a nomer4eto ni na talon4eto be6e 4.Taka 4e moq savet e naistina otidi vazmojno po-rano.Stiskam vi palci beb4o da e dobre i barzo da vi pregledat.I imam vapros kakvi sa tezi krizi,tai kato Plami sa6to ima6e golqm MKD,no takiva krizi ne mi e pravila?

Общи условия

Активация на акаунт