Деца с увреден слух

  • 63 720
  • 896
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 644
Теди, виж в другата тема - Среща на родители с деца с Ки


 newsm10

# 466
  • София
  • Мнения: 440
Здравейте,
Следя и двете теми и ви подкрепям в намерението за писмото по въпроса за имплантите.
В последните месеци не ми остава време да пиша, но и нашите проблеми са доста по-различни. Сега полагаме всички усилия Диляна да завърши успешно трети клас - естествено по редовната учебна програма. Много учене пада и много тичане на рехабилитация и уроци в допълнение към доста натоварената учебна програма.
Иначе, от февруари, вече трети път доизкусуряват новата й отливка в Славина, та допълнителни разходки и ангажименти.
Само да приключи учебната година и ще ви напиша по-подробно за интегрираното учене.
Поздрав!

# 467
  • Мнения: 644
Нещо май позабравихме да пишем тук покрай другата тема     newsm78

# 468
  • Мнения: 2 543
Момичета, предполагам, че операцията на Яна вече е свършила и тя вече е имплантирана. Дано Господ даде да получи това, на което се надява!
Яна, с теб сме! Hug

# 469
  • Враца
  • Мнения: 871
Имаме ли новини от Яна?Много ми е в мислите? Дано всичко е минало ...супер!  Praynig

# 470
  • Мнения: 2 543
Да, тъкмо днес получих новини от нея. Добре е, Слава Богу! Операцията е минала добре, лекарят е доволен. Яна се възстановява, но има световъртеж и не може да пише подробно как е. Другото, което разбрах е, че умира от жега и препоръчва операция през зимата! Wink
Яна, много се радвам за теб! Чакаме те! Hug

# 471
  • Sofia
  • Мнения: 168
Много се радвам за Яна!Дяй Боже да се възстанови бйрзо!
Какво става по нашия въпрос?
ЩЕ СЕ СРЕЩАМЕ ЛИ С Д-Р ЦВЕТКОВ?

# 472
  • Мнения: 2 563
Да, тъкмо днес получих новини от нея. Добре е, Слава Богу! Операцията е минала добре, лекарят е доволен. Яна се възстановява, но има световъртеж и не може да пише подробно как е. Другото, което разбрах е, че умира от жега и препоръчва операция през зимата! Wink
Яна, много се радвам за теб! Чакаме те! Hug

Ох, много приятно ми стана да видя, че сте ме споменали. Само с помощта на всички, които мислиха за мен, писаха ми бележки, имейли, смс-и, обаждаха се, се измъкнах от упойката. Да ви кажа, радвайте се, че децата ви са го преживели това като мънички и нищо не помнят.

Накратко: кохлеята ми е била леко непроходима, затова поставянето на електрода е било по-трудно. Хирургът ми каза, че е въртял повечеко и ми поразбутал ухото повече от обикновено и на това дължим световъртеж като за световно. Но най-важното е, че имплантът е поставен и ще работи с пълна сила. Заради усложненията ме задържаха две нощи.

Порязали са ми езика при интубацията, още е подут. Повръщах много като ме събудиха и ми е влязло в дробовете, но успяха да предотвратят пневмонията. Заради световъртежа имах и панически пристъпи (който не го е имал това да скача до небето и да крещи "ура!"  Laughing), ужасно беше. Мъжът ми плака до мен като ме гледа как се мъча. Даваха ми най-различни успокоителни и до халюцинации ме докараха, но вчера сутрин най-накрая се събудих с ясна глава и сравнително намален световъртеж и ме пуснаха да си ходя. Най-накрая се наспах и сега докато мъжът ми спи (съкровището ми милото два дни не мръдна от един стол до мене, не яде, не спа, беше готов да набие докторите, които казваха, че само времето ще помогне докато аз се тресях в паника и дишах в плик) аз си чета имейли и съм намислила да изляза на балкона да си полея цветята.

Имам превръзка тип чалма и под нея една част от главата ми е безчувствена. Боли ме малко, ама си имам лекарство. Във вторник ще ми махнат превръзката, а големият ден е на 27.06. Чувам, че в София е приятно временцето, радвайте се, тука е 30 градуса и така се напича апаратамента...

Благодаря отново на всички за мислите и пожеланията! Отново съм тук и ще ви чета всеки ден!   bouquet

# 473
  • Мнения: 2 543
Ех, супер, тъкмо влизам и Яна е писала!
Яна, леле, много страшно ми стана! Добре, че е свършило! Сега, четейки твоя разказ, разбрам защо Йоан е имал толкова време загуба на развновесие. На него също доста трудно са му набутали електрода. Sad Милата ти! Почивай си сега, остави ги тия цветя! Ще чакаме 27-ми юни с огромно нетърпение! За теб не знам!  Crazy Целувки! И поздрави за измъчения Антон! Simple Smile

# 474
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Яна, радвам се, че имплантацията е минала успешно. Желая ти бързо възстановяване, почивай засега, не се преуморявай  Hug

# 475
  • Sofia
  • Мнения: 168
Наистина много страшно звучи!ПРез какви мъки е минала Яна!
Но мила Яна поне знаеш,че Слава Богу, всичко е минало благоприятно и е в името на нещо много добро!
От все сърце ти пожелавам бързо възстановяване и бързи да мине времето до 27,06! Hug

# 476
  • Мнения: 950
Наистина много страшно звучи!ПРез какви мъки е минала Яна!
Но мила Яна поне знаеш,че Слава Богу, всичко е минало благоприятно и е в името на нещо много добро!
От все сърце ти пожелавам бързо възстановяване и бързи да мине времето до 27,06! Hug
И аз се присъединявам към пожеланието! УСПЕХ!

# 477
  • Мнения: 998
Мила Яна, добре че вече всичко е зад гърба ти и че не си знаела точно, какво те очаква;)
Стискам палци да се възстановиш бързо и най-вече през юни резултатът да е поразителен:)!

# 478
  • Бургас
  • Мнения: 52
Браво Яна, най-искрени поздравления за успешната операция.  Hug Като прочетох как си се чувстваш след излизането от упойката, никога не са ми правили операция, но явно е много тежко и мъчително, важно е че си имала упора до себе си. Милите дечица кой знае какво им е било и на тях, ама нали не могат да си кажат. Ще чакаме да пишеш как върви възстановяването и най-вече за включването. Още веднъж поздравления  bouquet

# 479
  • Мнения: 2 563
Браво Яна, най-искрени поздравления за успешната операция.  Hug Като прочетох как си се чувстваш след излизането от упойката, никога не са ми правили операция, но явно е много тежко и мъчително, важно е че си имала упора до себе си. Милите дечица кой знае какво им е било и на тях, ама нали не могат да си кажат. Ще чакаме да пишеш как върви възстановяването и най-вече за включването. Още веднъж поздравления  bouquet

Здравейте! Благодаря за всичките пожелания! Възстановяването върви добре. По-рядко посягам към обезболяващите, хапвам повече, спах цяла нощ без да се будя, но още ходя нестабилно и трудно се фокусирам. Искам да ви кажа, че всичко, което преживях не е от упойката, а от факта, че вътрешното ми ухо, където е вестибуларният апарат, е претърпяло повече травма от обикновено. Това не може да се предвиди. Не искам да мине някой кандидат за КИ или майка на детенце, да прочете какво съм написала и да се уплаши. Тежко е, но минава. Ей ме на, преди два дни мъжът ми ми носеше подлога в леглото, а сега той спи, а аз го завивам и ще му правя сандвич. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт