Фен-клуб "Проклетата свекърва"

  • 124 439
  • 1 221
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Е хайде сега, гъби, ДДТ. Ръси се отрова за хлебарки, от тази дето е на прах. Навсякъде. Нищо че онова чуждо дете (дето е и на сина ви, но все пак е основно на снаха ви) е още малко и лази по пода, а също така и лапа играчки, също от пода. Насърчавайте детето да го прави.

# 301
Малеее к"ви сте зли бе. Да ми паднете на мен че........... newsm48

# 302
  • Мнения: 6 461
Малеее к"ви сте зли бе. Да ми паднете на мен че........... newsm48
newsm48  Добре сме се ошлайфали в тази тема....
 smile3534Няма начин да ти паднем

# 303
хм Simple Smile не се знае то....... и аз не съм по назад

# 304
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
1.Когато снаха ви обзаведе спалнята в розово ,не забравяйте да подарите ЧЕРВЕНИ килими - 2 броя напълно еднакви.Единият за спалнята а другият за детската-нищо че тя е със сини мебели и сини пердета.
2.Постоянно казвайте на внучето си колко е проклето и невъзпитано,и че във вашия род няма на кого да се е метнало.
3.Всеки ден казвайте на снаха си,че трябва да напълнее малко и че няма нужда да си харчи парите за козметика-и така си е много хубава./нали може да я харесат чуждите мъже/
4.Не спирайте да натяквате на сина си колко е труден живота и че не му трябват повече от едно дете.
5.Подарете на снаха си ГОТВОРСКА КНИГА,нищо че тя готви по-добре от вас.
6.Винаги когато ви хване грип ходете на гости да видите как са децата.
7.Не забравяйте да настроите и вашите сестри срещу снахата си - трябва да сте единни роднините.
8.Винаги първи трябва да започвате да се оплаквате от трудния живот и безпаричието-още от вратата.Така снаха ви ще премълчи проблемите си.
9.Не спирайте да споменавате на снаха си ,че е голяма късметлийка с такъв добър мъж,дето й угажда за всичко.
10.Настоявайте внучето да носи вашето име.В противен случай не му купувайте кошарката и количката.

# 305
  • Мнения: 263
1.Когато снаха ви обзаведе спалнята в розово ,не забравяйте да подарите ЧЕРВЕНИ килими - 2 броя напълно еднакви.Единият за спалнята а другият за детската-нищо че тя е със сини мебели и сини пердета.
2.Постоянно казвайте на внучето си колко е проклето и невъзпитано,и че във вашия род няма на кого да се е метнало.
3.Всеки ден казвайте на снаха си,че трябва да напълнее малко и че няма нужда да си харчи парите за козметика-и така си е много хубава./нали може да я харесат чуждите мъже/
4.Не спирайте да натяквате на сина си колко е труден живота и че не му трябват повече от едно дете.
5.Подарете на снаха си ГОТВОРСКА КНИГА,нищо че тя готви по-добре от вас.
6.Винаги когато ви хване грип ходете на гости да видите как са децата.
7.Не забравяйте да настроите и вашите сестри срещу снахата си - трябва да сте единни роднините.
8.Винаги първи трябва да започвате да се оплаквате от трудния живот и безпаричието-още от вратата.Така снаха ви ще премълчи проблемите си.
9.Не спирайте да споменавате на снаха си ,че е голяма късметлийка с такъв добър мъж,дето й угажда за всичко.
10.Настоявайте внучето да носи вашето име.В противен случай не му купувайте кошарката и количката.

Хех, поне по 5 точки си описала моята свекърва...

# 306
  • Мнения: 445
Ръси се отрова за хлебарки, от тази дето е на прах. Навсякъде. Нищо че онова чуждо дете (дето е и на сина ви, но все пак е основно на снаха ви) е още малко и лази по пода, а също така и лапа играчки, също от пода. Насърчавайте детето да го прави.
Продължението е следното: Вдигате скандал, че ще ви отрови детето, а тя с разтреперан гласец ви отговаря, че е питала в аптеката и там са и отговорили, че препаратът е безопасен за домашни любимци. Та тя си помислила.....

# 307
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ама разбира се, че е безопасна отровата! То затова се нарича отрова, щото е безопасна! Ах снахи, снахиии, не се научиха бре, ей!

# 308
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Също така не забравяйте пред сестра си - най-голямата клюкарка не забравяйте да кажете ама така ,че и снаха ви да чуе ,че въобще не готви, въпреки чи като наготви и на вас дава тая проклета снаха, дето е " дърво без корен" само защото е дете на разведени родители-върхът на простотията

# 309
  • Мнения: 4 422
ЕЕ как съм я изтървала тая тема добре , че беше приятелка да ми я покаже   bouquet
Ще добавя по-късно 1-2 точки към списъка  Grinning

# 310
  • София
  • Мнения: 472
Мноооо ви е лесно да се майтапите, докато не сте станали свекърви. Ама аз като съм. Въобще не искам да съм в такъв фен-клуб на "Проклетата свекърва". А бе, то и вие няма да искате, ама дай да си чешеме езиците. Хубаво, пускайте фантазията си да работи, полезно е , но не дай боже някоя блиско- ставаща свекърва да ги взема на сериозно! Лишо, лошо и се пише! Та затова в съветите си пишете " Не използвайте в домашна обстановка - опасно за живота". Иначе ще ви чета с интерес. Виж, ако основете клуб" Добрата свекърва" с удоволствие ще се включа. Ама вие ще кажете -Такова животно нема. Има и не е вписано в книгата на изчезващите видове.

# 311
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Всеки може да е добър ако поиска. Ама за лошотията се иска талант ....  Mr. Green

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Мноооо ви е лесно да се майтапите, докато не сте станали свекърви. Ама аз като съм. Въобще не искам да съм в такъв фен-клуб на "Проклетата свекърва". А бе, то и вие няма да искате, ама дай да си чешеме езиците. Хубаво, пускайте фантазията си да работи, полезно е , но не дай боже някоя блиско- ставаща свекърва да ги взема на сериозно! Лишо, лошо и се пише! Та затова в съветите си пишете " Не използвайте в домашна обстановка - опасно за живота". Иначе ще ви чета с интерес. Виж, ако основете клуб" Добрата свекърва" с удоволствие ще се включа. Ама вие ще кажете -Такова животно нема. Има и не е вписано в книгата на изчезващите видове.

Има. Заставам зад теб във вендетата. Не съм свекърва все още, но ще си защитавам моята. Пък и интрижка да вкараме, да е интересно.

# 313
  • Мнения: 25 617
Виж, ако основете клуб" Добрата свекърва" с удоволствие ще се включа. Ама вие ще кажете -Такова животно нема. Има и не е вписано в книгата на изчезващите видове.

Може, но не и в този форум, жено!  smile3513
Виждам, грамотна си. Поогледай се наоколо, почети, пък после ще те питам дали ще смееш да си признаеш, че си свекърва! newsm43
 smile3506 smile3503 newsm48

# 314
  • Мнения: 804
Всеки може да е добър ако поиска. Ама за лошотията се иска талант ....  Mr. Green
Абсолютно вярно! Колкото и да се старая да бъда свекърва на място - не мога. Снаха ми е просто перфектна. Няма за какво да се захвана и ще си умра от мъка, че не мога да приложа нищо от тайните номера на една "уважаваща себе си свекърва". Кофти положение...

Общи условия

Активация на акаунт