МелоМАМИ

  • 14 415
  • 307
  •   1
Отговори
# 225
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
LidiS Този филм съм го гледала поне 10 пъти - такова шоу за онези години - просто нямам думи  newsm62

# 226
  • под дъгата
  • Мнения: 630
От мен - с малко носталгия по (от)миналото ...
http://www.youtube.com/watch?v=oa1Akz2X5wA

# 227
  • Мнения: 510
Привет, момичета  Hug
Аз се поизгубих, обаче пиша магистърска теза и като добавиш гледане на бебе, домакинстване и т.н. в крайна сметка не остана време за форума, за писане де, иначе с удоволствие слушам песничките, които пускате.
Гледам, че темата е в разцвета си, което ме радва супер много, май вече вместо МелоМАМИ си е станало МетълМАДАМИ  Mr. Green  superuu
Пожелавам на всички весело изкарване на празниците, ако преядете с козуници вие си знаете-пускате си музика за добро храносмилане.
Казвам ви чао с парче на любимата ми група Guns n' Roses

# 228
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Стискаме палци за магистърската теза   bouquet и весели празници  Peace

# 229
  • Мнения: 822
Здравейте меломадами  Mr. Green
Аз днес цял ден по задачки тичам и чак сега успях да надзърна тук. Ето с какво ще ви почерпя, малко петъчно Skid RowGrinning
Аз излизам да купонясвам някъде, че не ме свърта нещо. Пожелавам ви весели и незабравими празници  Hug

# 230
  • UK
  • Мнения: 3 959
Никой ли не гледа на Ев новия клип?

# 231
  • Мнения: 750
Добрутро!
Пия горчиво кафе. Някаква любовна мъка ме е налегнала и... слушм Hammerfall.
Eo, e kak! Ти съмняваш ли се в мен? Аз ли няма да улуча! вчера си дръпнах първия им албум. Пусто, нещо наистина ми е зле. Даже си сложих вчера и тапет на монитора от последния им концерт в Барселона. Та нали вече си имам акаунт, ще си слагам Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=Z4RXEAv4Ibg

Еовинка, ама за любовната песен newsm10 И на мен ми е номер 1! Пък и текстове май търсиш, дето и аз Mr. Green

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 10:06 от konche

# 232
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Ето от мен за пънкарята из форума едно, качествено видео няма, така че - без, и със затворени очи.
http://www.youtube.com/watch?v=w8WQVfUuMk0

# 233
  • Мнения: 750
Ояйчихте и окозуначихте ли се? Кой кого набори? Методи за наборване- всякакви. Аз днес съм с най- здравото яйце! Mr. Green

Кво Великденско да изпраскам?

http://www.youtube.com/watch?v=1vey16as4F8

# 234
Харесвам изисканата музика. Радва ме Шаде, обичам композициите на Куийн, харесвам Ела Фицджерълд.
За релакс често слушам Анелия, Малина, Глория, Ивана.. Любимци са ми дуетите на Софи Маринова и Устата.

# 235
  • Мнения: 750
Milena Filipova, я уточни коя е изискана и как разпускаш с фолк. Или фолка е за елита. Е това нивга не съм го разбирала. И аз слушам Куийн, ама...  Иначе, добре дошла! Аз тука съм май тая, която навярно най- ще те насъска, ама не виждам логиката. Обясни я, моля, че да я разбера най- сетне. И накрая може да ми викате не Конче, а Змиенце Mr. Green

# 236
Milena Filipova, я уточни коя е изискана и как разпускаш с фолк. Или фолка е за елита. Е това нивга не съм го разбирала. И аз слушам Куийн, ама...  Иначе, добре дошла! Аз тука съм май тая, която навярно най- ще те насъска, ама не виждам логиката. Обясни я, моля, че да я разбера най- сетне. И накрая може да ми викате не Конче, а Змиенце Mr. Green

Ами казала съм коя е изискана. Преди фолка. Иначе и фолк изпълнителките са изискани понякога - харесвам например визията и стила на Анелия и мисля, че това момиче има класа.

Музиката не бива да бъде приемана твърде насериозно - изкуство е и всяко изкуство е за душата, не за разума.

# 237
  • Мнения: 750
Milena, дай ми моля те дефиниция на " изискана музика", без да посочваш изпълнители. Искам да разбера какво мислиш и защо.

# 238
  • Мнения: 3 271
Музиката не бива да бъде приемана твърде насериозно - изкуство е и всяко изкуство е за душата, не за разума.

Tук никак не се съгласявам. Нещата, които истински харесвам са много дълбоки (поне за мен) и доста ми влияят и на разума, и на душата. Така е и с хубавият филм, след който мисля със седмици, понякога месеци.
А музиката за мен е много, много сериозно нещо. От много години, не помня от кога, не е минал ден без музика за мен.

# 239
Milena, дай ми моля те дефиниция на " изискана музика", без да посочваш изпълнители. Искам да разбера какво мислиш и защо.

Мисля, че това е музика, която отговаря на определена хай прослойка на което и да е общество. Не звучи кой знае колко изискано, но прослойки си има. Има хай, има лоу, има музика и музика.

Музиката не бива да бъде приемана твърде насериозно - изкуство е и всяко изкуство е за душата, не за разума.

Tук никак не се съгласявам. Нещата, които истински харесвам са много дълбоки (поне за мен) и доста ми влияят и на разума, и на душата. Така е и с хубавият филм, след който мисля със седмици, понякога месеци.
А музиката за мен е много, много сериозно нещо. От много години, не помня от кога, не е минал ден без музика за мен.


Виж сега, на някоя жена и едната миризма на огъня може да и влияе в дълбочина голяма....свободна си да бъдеш под въздействието на каквото си избереш и това е хубаво, че го изпитваш. Има хора без никакви дълбоки усещания.

Фундаментът на музиката и въобще изкуството се доближава до всички останали аудио - визуални внушения като религия, врачки, реклама - някои хора им се връзват повече от другите, но щом има оборот значи нещо се прави добре. Лично аз не бих възприела насериозно онова, което иска да ми каже някой музикант в текста си например, особено ако търси някакви дълбоки истини - просто професията му не е за особено интелигентни хора. Не казвам, че музикантите са глупаци, казвам, че интелигентните хора стават учени, банкери, юристи, шахматисти. Изкуството е за забава и нищо повече в този контекст. Иначе щом ти влияе и щом за теб е сериозно - супер!

Общи условия

Активация на акаунт