Има ли ограничения в избора на ник?

  • 1 177
  • 16
  •   1
Отговори
       Има тук една мадама,Лиска се казва,която като няма къде да си перитонира жлъчката и започва да се заяжда с ник-овете.Прочетох й почти всички постове,да ви кажа чесно направо си загубих времето. Отначало си помислих:"БравосТ,харесва ми тая мадама.Има страхотно чувство за хумор". Сбърках обаче /за мое съжаление/ чувството за хумор със злобата.
      Най-много се ядосах от това,че аз също не харесвам изветряла лимонада /т.е. мненията ни съвпадат/,но газираната я обичам.
      Какво да кажем обаче за изветрелите мозъци?

# 1
  • Мнения: 545
извинявай, но постинга ти ме обърква. какво точно искаш да кажеш или попиташ? (освен личните ти забележки)....

# 2
  • Мнения: 3 447
И реши да пуснеш тема в Правилата за това?

# 3
Да.Съвсем сериозно питам.Има ли ограничения в избор на ник?

# 4
  • Мнения: 6 323
Има ли ограничения в избор на ник?

Да, има ограничения.
Не може да се вземе вече "зает" ник - т.е. такъв, който се ползва от друг потребител.

Не се толерират и нецензурни, вулгарни или обиждащи прякори.

# 5
# 6
  • Мнения: 3 500
Тук ли е мястото да питам? newsm78 Може ли да се смени ника без да се регистрираш наново? Просто да се направи промяна на самия ник, а всичко останало да се запази.......така да се каже "ника да се редактира"  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 545
(тук е мястото)

може да се редактира 'видимото' име - т.е. продължаваш да се логваш по същият начин - но се изписваш, на ВСИЧКИ (стари и нови) постинги със "екранното име". Влез в профила и разгледай.

еди.

# 8
  • Мнения: 3 500
Благодаря!   bouquet

# 9
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
(тук е мястото)

може да се редактира 'видимото' име - т.е. продължаваш да се логваш по същият начин - но се изписваш, на ВСИЧКИ (стари и нови) постинги със "екранното име". Влез в профила и разгледай.

еди.
А аз искам да попитам:като някой ме търси с видимото ми име как ще ме намери.Има мама със същото име като моето.

# 10
  • Мнения: 6 323
Не може да има потребител със същото име. Просто няма начин - системата директно отхвърля името, ако се дублира.

Като се потърси petia излизат 3 страници с имена, съдържащи petia.
Търсачката търси както по потребителско, така и по екранно име.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Настройка на Параметрите за Търсене
Търси:
           

Forum.BG-Mamma  ::  Важно!  >>  ..::. Правила, условия и указания .::.. 
 Търси 
   Резултати от Търсене
Страници: [1]

(Няма намерени срещания)

 
 

Страници: [1]
Forum.BG-Mamma  ::  Важно!  >>  ..::. Правила, условия и указания .::.. 
 Търси 
   Резултати от Търсене

това ми излиза на мен, ако задам да търси petia.

Просто каквато и дума да напиша, резултата ми винаги е горния. Аман. Къде се къса веригата? И какво се бъгна и при кого?

# 12
  • Мнения: 6 323
Къде се къса веригата? И какво се бъгна и при кого?

Не се къса - просто веригата е друга.  Wink

Това, което си копирала, е от търсачката за теми/мнения.


На заглавната страница на форума (почти най-долу) пише

Списък на потребителите
Списък (с опции за търсене) на всички регистрирани членове на форума.


Като се цъкне на линка се отваря страницата със списък на потребителите и там има Търси потребители

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Mamma - аха, ясно!
Сега ако и останалия ми проблем се разреши... ще е чудо  Hug

  bouquet

# 14
  • Мнения: 6 323
Ако става въпрос за това, че ти се показват стари теми - мисля, че мернах, че Експрес ти е отговорил - refresh е решението.
Явно трябва по-подробно да обясня, но ще го напиша в другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт