Сайт с игрички и хубави награди :)

  • 16 404
  • 339
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 990
Ясно никой няма да трия, наши хора сме всички  Hug Давайте сега да ги разбием! Crazy

# 301
  • Мнения: 295
Някой знае ли тайната на градината? Стигам до 7мо ниво и все не успявам да събера 100? newsm78

# 302
  • Мнения: 295
Забравих! Хайде да обменим опит и който знае някакви тънкости за отиване по напред в нивата да каже.

Аз например установих, че на самолетите ако избереш повече 'булети' се минава по-лесно.

На жабата, която спасява животните, по-нагоре дилемата е да спечелиш бъбс като минеш през цветето или да гониш бонус за безгрешно изпълнение. На второто в повечето случаи уцелвам черепчето, но ми се е случвало и да взема някоя друга колба. Веднъж изтеглих животинчето и прескочих ниво. Май е по-добре да се съсредоточиш на цветето, знам ли?!

# 303
  • Мнения: 2 425
Цитат
Aynur няма да те гоним нали си наш човек   
 


Мерси, мерси мерси...  bouquet

# 304
  • Spain
  • Мнения: 3 750


На жабата, която спасява животните, по-нагоре дилемата е да спечелиш бъбс като минеш през цветето или да гониш бонус за безгрешно изпълнение. На второто в повечето случаи уцелвам черепчето, но ми се е случвало и да взема някоя друга колба. Веднъж изтеглих животинчето и прескочих ниво. Май е по-добре да се съсредоточиш на цветето, знам ли?!
на мен пък само веднъж ми излезе 4ереп4е = пове4ето пъти колби4ки ... веднъж 0.05 буби  Grinning

# 305
  • Мнения: 1 983
Момичета,
кое беше тетриса, че не го откривам?

# 306
  • Мнения: 1 434
обяснете малко по подробно за жабата  излиза ми отстрани една лента  с бонуси какво се прави с нея   колбичките как се сьбират и къде се повяват   досега аз не сьм намирала  и   черепче сьщо ooooh! Laughing

# 307
  • София
  • Мнения: 2 884
Айде някой да обясни и на мен нещо Praynig
Игрите, които са скреч карти само се трият и това е, така ли? не се играе там newsm78


Ние се регистрирахме с мъжо , от този комп Rolling Eyes Дано не стане проблем Rolling Eyes
Сега се чудим към кой клан да се включим  newsm78

# 308
  • Мнения: 1 942
Да игрите, които са скрачинг само се трият и това е  Hug

За жабата - питайте експерта /т.е. мен Simple Smile))))))))/

И така аз не играя за онова колело накрая т.е. скачам си на воля и основната ми цел е да обера цветенцата, които са всъшност точки. Цветенцата са зелени, сини и червени /на изчезване  Laughing/ Дават съответно 1, 2 и 5 бупс. Хватката на жабата е да се избяга на орела. Ама на мен не ми се отдава много  Confused Можете в началото на играта да си купите приспособления /въже, бинокул и т.н/ аз съм си купувала и файда нямаше Simple Smile На по-горните нива /имам предвид 8, 9 и сигурно и на 10, което само съм започвала но не и завършвала  Confused, трябва да сте бързи, много бързи и орела докато дойде да сте с преднина. Това е Simple Smile

"Тетриса" е The dare of diabolo  Hug 10 ниво е много интересно също.

# 309
  • Мнения: 1 434
Благодаря Силве  сутрин с тези игри  вече си пия кафето   голяма зарибявка  Laughing  bouquet

# 310
  • Мнения: 150
Sillveto президент! Или поне министър на образованието!

Настоявам!

В противен случай ще подуча всички циганета в Столипиново да не си плащат тока, водата и градския транспорт! Ще им обясня научно защо не трябва да използват презервативи и други бели ще направя, ей!

# 311
  • Мнения: 1 942
Aaaaaaaaaa не министър нещъ  Naughty

Аман вече да ме цакат! Бях заместник отрядян председател, бях заместник дружинен председател, била съм на работа по заместване... Не ща! За мене работата, за президента перченето.  bowuu Или съм президент или отивам при дружинната да ви наковлядя  Mr. Green

# 312
  • Мнения: 419
Здравейте!Много зарибяващи игрички!Миналия ден се регистрирах с няколко акаунта.Днес ми е 2 ри ден и с единия имам 0,41 бубс.Първия ден много пропилях на игричките острани! Sad
Има ли свободно място в някой клан?

# 313
  • София
  • Мнения: 2 884
silve Hug мерси ,че ни светна за сайта Hug
Много се забавлявам Grinning Обаче се зарибих жестоко, постоянно проверявам, кога е ми даде да играя пак. Ама май ще е към 1.00 ч Confused

# 314
  • Мнения: 3 743
silve Hug мерси ,че ни светна за сайта Hug
Много се забавлявам Grinning Обаче се зарибих жестоко, постоянно проверявам, кога е ми даде да играя пак. Ама май ще е към 1.00 ч Confused

Да, след 1.00 Confused, аз за това си направих няколко акаунта Wink

Общи условия

Активация на акаунт