Движение на българските майки в Г.Оряховица

  • 23 889
  • 435
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 686
Диде,удържане нямаш Peace

# 421
  • Мнения: 622
момичета,току що получихме дерение от "жанета"-около 3 кг сладки!
чакам дидка де се обади и да решим къде ще ги занесем!

# 422
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Можем в Търново,ако искате!Я бързо  Mr. Green на скайпа  Hug всички  Flutter  за справка,аз съм там   didka_the_best     за който незнае

# 423
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Щастлива Нова година,много здраве,много щастие и много любов на вас и вашите семейства!
Нека бъдем по-добри през 2008г.!
Нека Бог ни даде сили да направим повече хора щастливи!
Всяка добрина , която направим за дечицата ще ни бъде платена....с техните усмивки!
 Heart Eyes

# 424
  • Мнения: 281
Радвам се,че ви открих макар че малко късно!Бих искала и аз да помагам с каквото мога!Нямам много свободно време,защото сама си гледам децата и не прекарвам много време в Нета,но вече като знам,че ви има ще преглеждам темата редовно.За начало бих искала да предам малко дрехи,(добре запазени,момчешки,за 7-8год.)Къде бих могла да го направя?

# 425
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз се появявам след малко боледуване и готова за евентуална нова среща....какво ще кажете Thinking петък или събота да се видим и в какъв час-аз съм готова по всяко време ,дайте предложение
bagira всяка помощ е добре дошла Hug в Търново живееш,така ли? Ако си там,ще ти обясним къде да ги занесеш.Следи тука темата и ще видиш кога ще имаме срещи тук или в Търново,кога и къде ще ходим,така ще можеш да дойдеш там където ти е удобно и възможно даже и с децата!
Билянче,ти ходиш често при Патиланци,питай колко деца участваха в концерта за да им занесем нещо да се почерпят,да не е съвсем без нищо участието им!

# 426
  • Мнения: 281
Да, живея в Търново.Ще следя за подробности.

# 427
  • Мнения: 137
Диде, кога мислите да ходите до Дебелец аз имам дрешки и памперси / 3-6кг /за там.

# 428
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ходенето в Дебелец,пък и по другите домове аз поне умишлено го отлагам,че нали бях понастинала,сега има една кашлица дето току се появява и не ми се ходи в такова състояние при деца Sick пък и пътищата да се пооправят!Предполагам,че вече другата седмица ще трябва да идем навсякъде!Сигурно до ден-два ще измислим графика къде -кога и ще го напишем тука Hug
Агитката от Горна Оряховица,нищо неказвате за среща Crossing Arms ще се глобяваме да знаете Laughing

# 429
  • Мнения: 281
Мислите ли, че домът на " Цветарска" в Търново е подходящ да занеса дрехите,който имам(за   7-8год.)Дрехите са предимно зимни,а времето минава. newsm78

# 430
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Хайде утре ....вторник ....15-ти януари ...на срещичка в 13ч в новата детска сладкарница на ДЕМЕТРА....там не се пуши  Mr. Green

# 431
  • Мнения: 6 442
Здравейте,момичета!
Как сте?Нещо ново покрай вас,нужда от помощ?

# 432
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Тази година не съм виждала никой,чудя се дали сте се събирали на 15 и по друго време.Ходихте ли до Деметра?И аз да попитам нужда от нещо имате ли?

# 433
  • Мнения: 258
И аз надничам често в темичката,ама нещо май е позамряла.Предполагам,че се дължи на очните на Дидка.Чакаме я да приключи и да се съберем, за да действаме по конкретни неща.Ако на 15 е имало среща споделете как мина! Hug и доскоро!

# 434
  • Мнения: 6 442
Обаждайте се,ако има среща.Аз съм в Горна до 10.02-и аз съм на лекции,дано да се засечем с Дидка.

Общи условия

Активация на акаунт