''Водата'' - каква е дневната ви нужда?

  • 12 372
  • 225
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 001
2 - 2,5л на ден, а лятото и повече, като тръгна да излизам, винаги имам шише вода в мене Peace
Когато бях на 18 години установих, че съм с ниско кръвно и лекаря ми каза да пия много вода, първите седмици пиех на сила, но после така свикнах, че ако пия по-малко ми е лошо  и ми се вие свят Crazy

# 31
  • Мнения: 701
Всеки ден е различно!Най-малко около 2 литра,но лятото съм стигала и до повече.След операцията ми свикнах да пия вода в големи количества и тогава за около 5-6 месеца поглъщах по 5 литра на ден,сега да ми се събират около 3л. дневно,но откакто пия повече вода се чувствам наистина по-добре.Кожата ми е различна,организмът ми сякаш се справя по-леко... newsm78

# 32
  • Мнения: 11 547
Най-добре се чувствам,когато приемам около 2л вода.

# 33
 Аз пия вода около 2 литра на ден като се има претвит ,че пия и безалкохолни напитки.А през лятото пове4е.Но вси4ко много зависи от теб например ако си се хранил с много солена храна нормално е да пиеш повече вода.А пък и е полезно.Само ни се издува корема.javascript:void(0);

# 34
  • София
  • Мнения: 4 752
Всеки ден различно  Blush Има дни, в които пия по 3 литра, други по 0.5-1 литър. Правя си, когато не ме мързи фрешчета, но отскоро съм пристрастена към кока-колата..ужас направо..От 7:30 сутринта започвам с нея  ooooh!

# 35
  • Русе
  • Мнения: 511
Водата е за миене  Mr. Green ! Аз чиста вода почти не пия! Основно сокове, но не знам колко.... newsm78

# 36
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
мия много малко вода, само като бях бремена пиех доста и то със зор

 И аз така за жалост,предпочитам да се наливам с газирано и сокове,но водата изобщо не ми харесва,пия я на сила колкото да съм пила! Tired

# 37
  • Мнения: 5 317
Пия малко,чаша-две на ден.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Направо ме е срам да кажа колко малко вода на ден пия... Blush Не обичам да се наливам, а и не изпитвам потребност  Naughty Когато ожаднея предпочитам нещо газирано - знам, че е вредно, но само газираното утолява жаждата ми... Rolling Eyes

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Направо ме е срам да кажа колко малко вода на ден пия... Blush Не обичам да се наливам, а и не изпитвам потребност  Naughty Когато ожаднея предпочитам нещо газирано - знам, че е вредно, но само газираното утолява жаждата ми... Rolling Eyes

И аз като Нати - водата е за миене, не я пия...

# 40
  • Мнения: 5 299
Няма отговор - 0. Mr. Green

# 41
  • Мнения: 6 958

Съгражданката от Русе каза нула Simple Smile 

Чудех се в интерес на истината дали да го добавя, но не мисля че има човек който не пие поне малко вода... Но шегичката си я биваше, освен ако не си сериозна Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4 175
1.5 литра Flutter

# 43
  • София
  • Мнения: 1 844
Ами аз съм от точно такъв случай, ако щеш вярвай, но има дни в които изобщо не пия вода. Сутрин задължително пия една чаша мляко (ако това се брои за течност) и след това цял ден мога да не пия нищо - кафе не пия, чай също рядко.

# 44
  • Мнения: 6 958
Ами аз съм от точно такъв случай, ако щеш вярвай, но има дни в които изобщо не пия вода. Сутрин задължително пия една чаша мляко (ако това се брои за течност) и след това цял ден мога да не пия нищо - кафе не пия, чай също рядко.

 Peace Така да бъде ще сложа и нула... Все пак два гласа са си 2 гласа...  Нека има опции за всички ви Peace

Общи условия

Активация на акаунт