Козметика Eveline

  • 104 018
  • 359
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 282
ФДТ-ните им не стават обаче.  Sick

# 346
  • Мнения: 3 413
Ползвам лосиона за максимизиране на тена, за преди солариум. Страхотно е.  Peace
За този не бях чувала..Имаш ли снимка?

# 347
Някой може ли да сподели впечатления от основата за грим от златната серия? Гледах фдт - доста са ефтини, нямам представа дали са качествени.

# 348
  • Мнения: 1 282
Някой може ли да сподели впечатления от основата за грим от златната серия? Гледах фдт - доста са ефтини, нямам представа дали са качествени.
Ще се самоцитирам, защото явно никой не чете.
ФДТ-ните им не стават обаче.  Sick

# 349
  • Мнения: 3 413
И аз не съм доволна от ФДТ Naughty

# 350
  • Мнения: 3 413
Офф,нищо не намерих в нета за солариумния лосион,пък така се запалих да го видя..

# 351
  • Мнения: 2 388
Офф,нищо не намерих в нета за солариумния лосион,пък така се запалих да го видя..

Аз съм ползвала преди две години. Незнам дали още е същия.
Само, че за плаж, а не за солариум.
Не бях доволна.

# 352
  • Мнения: 4 435
Офф,нищо не намерих в нета за солариумния лосион,пък така се запалих да го видя..

Имам го лосиона, седи си половината опаковка пълна. Мазала съм се няколко пъти, а ходя на солариум целогодишно, смятай щом не съм го довършила.Изобщо не съм доволна. Приятелка също го ползваше, и тя не остана доволна. Не си пропуснала нищо, повярвай ми.

# 353
  • Мнения: 3 413
Офф,нищо не намерих в нета за солариумния лосион,пък така се запалих да го видя..

Имам го лосиона, седи си половината опаковка пълна. Мазала съм се няколко пъти, а ходя на солариум целогодишно, смятай щом не съм го довършила.Изобщо не съм доволна. Приятелка също го ползваше, и тя не остана доволна. Не си пропуснала нищо, повярвай ми.
Мерси мила  bouquet

# 354
  • Мнения: 3 413
И аз имам въпроса като на Jasi60 за основата за грим от златната серия.Доволни ли сте?

# 355
# 356
az ot dve god polzvam tazi kozmetika. parvo mnogo predpazlivo zapochnah s pochistvashtite mleka, posle minah i na kremovete, chervilata...tazi godina za moreto polzvah slancepredpazniya im krem za lice, byah super dovolna.samo FDT ne mi dopadat, nyamat pokrivnost.inache vsichko e OK.az po princip ne shtadya pari za kozmetika, no tazi firma mi e lubima i vinagi mi e prioritet!

# 357
mnogo sam dovolna.za 4 pat si kupuvam ot krema za otslabvane i styagane na kojata.sa4etan s malko fizi4eski uprajneniya se zaglajda kojata i dieta razbira se.

# 358
  • Мнения: 1 258

НОВАТА ТЕМА-ПИШЕТЕ ТАМ И НА КИРИЛИЦА. Peace

# 359
  • Мнения: 5 591
Аз пък днес си взех кремчето за стопяване на мазнини, ще го видя дали става Thinking

Dai4eto,доволна ли си от крема?

Общи условия

Активация на акаунт