ПЛЕВЕНСКА мартенска...

  • 10 313
  • 293
  •   1
Отговори
# 165
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравей vesi@, добре си дошла при нас. На следващата ни среща (все още не се знае кога ще е) заповядай. Hug

# 166
  • Мнения: 248
Честит празник мили момичета! Да сте много желани и обичани!
[/b]
Дикси, тортата е страхотна  smile3501
Разгледах снимките. Много са хубави.
plamsi, въобще донесоха ли ви поръчката  Laughing
Добре дошла на новата мама  welcome

# 167
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Благодаря за топлото посрещане. newsm51 newsm51 newsm51

# 168
  • Мнения: 801
добре дошла на новата мама   bouquet - множим се с всеки изминал ден  Mr. Green

Честит РД на детето на Арита, което вече е майка (ако правилно съм разбрала  Embarassed)

Снимките от вчера са супер.......изобщо не съм разбрала, че ни снимат, ахахахахахахах, то така стават по-непринудени снимките...
Атракция, мерси за снимките   Grinning

# 169
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Мерси и на теб фурор за посрещането.Чак днес се сетих да вляза в този подфорум и останах приятно изненадана,че мамите в Плевен си пишат,организират си разни срещи.Това е супер според мен.Дано скоро и аз се запозная с вас.Между другото Атракция теб съм те виждала.Мисля,че децата ни имат един и същ педиатър-Д-р Гатев.Моят син е роден на 02.02.2006г,а погледнах че твоето момченце е на 15.02.

# 170
  • Мнения: 5 026
Между другото Атракция теб съм те виждала.Мисля,че децата ни имат един и същ педиатър-Д-р Гатев.Моят син е роден на 02.02.2006г,а погледнах че твоето момченце е на 15.02.
Да, точно така е! Качи някоя снимчица да те видя. Пред кабинета ли си ме виждала? Дай повече инфо за теб, детенце, за да ви впиша на 1 страница.

# 171
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Честно казано не знам как става това с качването на снимки.Казвам се Веселка,на 28г.Синът ми е Марио,роден на 02.02.2006г.Друго нещо трябва ли?Точно пред кабинета съм ви виждала,по центъра също.

# 172
  • Мнения: 5 026
Друго нещо трябва ли?
Ми например, кога си родена ти..виж първата страница и прецени какво искаш да запиша руго.

# 173
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз съм на 17.05.1978г.

# 174
  • Мнения: 15

А, какво съвпадение.И ние сме при д-р Гатев.Винаги пред кабинета му има много деца, но съм много лош физиономист. Кой знае колко често сме се срещали на детските консултации.
Веси, нямаши ли страница някъде - в bgphoto.net или в snimka.bg? Ако имаш прати линк или пиши как си регистрирана като потребител.
Аз в bgphoto.net  съм регистрирана като Teddy20.
Под снимката ни в подписа сложих линк.

# 175
  • Мнения: 1 954
 welcome на Веси!Моят син е на 14.02., но пък не съм ходила при д-р Гатев  Confused Което не пречи да сме се виждали по центъра лятото.В кой район живееш?

На Радост дясното око ли е ранено?

Днес наистина е празник  Laughing - свекърва ми не е на работа и дойде да вземе Миташки.Аз съм сама  Mr. Green разходих се - пак сама, напазарувах и сега блаженно ще се отдам на форума до 17.00ч. Гот...

# 176
  • Мнения: 710
И на мен повече мами са познати на лице,сигурна съм че сме се срещали в градската и по центъра,виждам че децата са горе-долу на една и съща възраст.
Има ли някой от Дружба?Къде ходите на разходки?Много ми е сложно прибирането от центъра и не разполагам със толкова свободно време,обаче детето има нужда да общува с други деца на неговата възраст.С удоволствие ще се запознаем yes

# 177
  • Мнения: 801
ааа, окото вече се оправи, младото бързо му минава.....

# 178
  • Мнения: 15
Дикси, да ти кажа, че сега си спомних.Теб те познавам, защото съм те виждала около Млечна кухня. По улица "Тодор Каблешков". Майка и татко живеят там в къща и често разхождаме Теди по улицата. Сега се сетих, че там съм те виждала редовно.Абе може и да съм се заблудила, ти ще кажеш.Ако съм се припознала, се извинявам.Но ако не съм - пак ще се виждаме и ще пием кафе някъде наблизо.А с нетърпение чакам да си определим друга среща, на която да дойда без Теди и да остана до късно.Дано съпругът ми да не е нощна смяна и да поеме детето.

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 15:59 от mama Asia

# 179
  • Мнения: 1 954
Ами, да - ако не съм по центъра, съм в този район.Къщата на моите родители е до градинката.Там живеех и аз до преди 1,5 г.

Общи условия

Активация на акаунт