Бебефон-необходимост или глезотия

  • 3 311
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 451
купих си на втория ден след като се прибрахме от родилното и не мога да си представя какво щеше да е без него. Когато съм в кухнята примерно Нищо не се чуваше докато го купя. Моят е на Филипс и съм много доволна, няма звук, който да ми убегне. Съветвам те да си купиш ако имаш възможност

# 61
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И моя е на Бертони.Има следните функции:
- светлинна индикация;
- възможност за превключване на каналите(те са 2);
- възможност за работа на ток и на батерии(само за устройството което е при майката,това което е при бебто е само на ток);
-възможно е и регулиране на звука.
Цената му е около 50 лева като с малкото е даден,адаптор за тока.А и както казват другите майки,тези на филипс са много по добри.Ти сама ще си прецениш.

# 62
  • Мнения: 2 922
Необходимост, ако живеете в по-голям апартамент, къща. Иначе, не виждам смисъл.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 064
Имаме, но не го ползвам. През деня бебето си е при мен,  през нощта също спим заедно. Той си ляга 1-2 часа преди нас, заспива спокойно и не се притеснявам.

# 64
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Според мен е необходимост можеш дори до магазина да отидеш /не че съм го правила/и да знаеш какво става с бебето. На мен ми върши страхотна работа

# 65
  • Мнения: 1 288
абсолютна необходимост и улеснение. аз я чувам дори ,когато се върти в креватчето си. въпреки че стаите ни са една до друга, винаги е включен щом е сама в стаята.
нашият е филипс, точно като на mucuna.

# 66
  • Мнения: 888
Ако си в едностайно жилище- гарсониера или боксониера няма никаква нужда...

# 67
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
абсолютна необходимост и улеснение. аз я чувам дори ,когато се върти в креватчето си. въпреки че стаите ни са една до друга, винаги е включен щом е сама в стаята.
Без него едва ли бих стояла спокойно в другите стаи.

# 68
  • Мнения: 4 629
Все още го използваме. Върши ни много добра работа  Peace

# 69
Това е едно от най-полезните неща за нас! Бебефона,който имаме е и с малко мониторче и бебка е постоянно под наблюдение.Смело мога да кажа,че благодарение на него още от съвсем мъничка успяхме  да я научим да се забавлява и самичка (не ми се е налагало на всеки 5 мин. да тичам до стаята й за да се уверявам,че всичко е наред). По-скъпичък е ,но си струва!

# 70
  • София
  • Мнения: 3 787
Не мога да си представя какво щях да правя без бебефона.Това е най-използваната вещ за детето у нас Wink.Откакто се е родил,май няма ден,в който да не съм го включвала.Все още го ползвам Laughing

# 71
  • Мнения: 596
Не съм ползвала, макар че  дъщеря ми от 3 месечна спи самичка в отделна стая. Ако ще се чувстваш ти самата по- спокойна си вземи.   bouquet

# 72
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Необходимост...абсолютно  Peace

# 73
  • Мнения: 669
За мен също се оказа - абсолютна необходимост. Живея в къща, и разположението на стаите ми е доста радалечено една от друга, и трудно бих го чула, когато съм в кухнята например.
Чува се и най - малкият шум. Много е чувствителен (може да се настройва чувствителността и да я намалиш, за да не долавя, например звукове от вън, ако е шумно). Все още го ползвам, и ми е голямо улеснение.
Моят е philips, с 2 адаптора. Струваше 100лв. Има и по-ефтини, но не знам колко са добри, защото моя позната имаше на Бертони (за около 50лв и хич не беше доволна, не се чуваше и т.н.) При закупуването това е важно да гледаш, да има адаптори,  за да не се налага да купуваш постоянно батерии. Моят може и с батерии, по 4 на всяко от устройствата, но когато имаш контакт на близо да можеш да си го включиш.
Намен не ми е давал проблеми, и както казах на моят модел може да се сложат и батерии, но в същото време да си го включила в тока, и ако спре тока, то автоматично продължава да работи с батериите. а пък и ако изгасне тока, то ще сигнализира устройството при теб (ако и там имаш батерии естествено).

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 22:13 от krasy_alex

# 74
  • Мнения: 2 897
Абсолютна необходимост и улеснение  Wink

Aбсолютно съгласна Peace

Общи условия

Активация на акаунт