VIP АГ варна

  • 93 900
  • 803
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21
Не мисля , че съм казала нещо кой знае какво , просто това си е истината, извинявам се ако съм обидила някого, но това си е мое мнение все пак тук сме да си пишем мненията и да си помагаме нали.... , единственото което искам е да сме живи и здрави всичко да мине наред, аз ако искам лукс то аз си го имам където трябва , мисля че това е по-важно. А за етажа да 4 -ти е обърках се сори.

# 706
  • Мнения: 83
И аз не виждам нищо обидно  Peace Аз лукс не търся...това с лукса е глупост- не отивам на хотел, а да раждам...затова се съобразявам къде изражда моя доки...И съм напълно съгласна, че най-важното е всичко да мине ок  Praynig

# 707
  • Мнения: 53
Момичета, бихте ли ми казали в кои дни и часове приема  д-р Георгиев в частния си  кабинет! Благодаря ви предварително!

# 708
  • Мнения: 8 930
катя555,
Звъниш му на мобилния примерно към 1-1.30ч и той казва дали е свободен същия ден да те приеме.

# 709
  • Мнения: 1 165
Записвам се да следя за пресни впечатления от отделението, че живот и здраве и аз ще раждам там при Георгиев, с планирано секцио.А някой може ли да даде някакво инфо за този 5-ти етаж?И той ли е ВИП вече, какви са условията там?

# 710
  • Мнения: 50
Clover_d, благодаря за отговора.

Междувременно се постарах да прочета постовете от началото на годината и пак не намерих отговор на въпроса какво се включва в тези 1000 лв за секцио?
 - операция /без избор на екип/  + болничен престой + консумативи
 - операция + избор на екип + болничен престой + консумативи
Мислех, че е второто, но май не е точно така.
Грижите за бебока са отделно 100 лв. ОК.
Имам здравна осигуровка, която ми покрива част от разходите по раждането и затова искам всичко да си е по реда и да имам фактура. А и от друга страна, ще се чувстам по-спокойна ако си плащам официално и съответно мога да изисквам отношение. Моментът с благодарностите под маса никога не ми се е отдавал пък и там изявяването на претенции вече е по-трудно. Не че съм голям каприз, но все пак искам внимание.
Периода не е подходящ за ходене до АГ за информация, а сайта им не върши никаква работа.

 Ако има някоя мама, раждала наскоро и с възможност да ми отговори, ще съм много благодарна.




Аз раждах на 15.10. там при д-р Маджаров.При него ме прати д-ката,която ми водеше ЖК-тя му се обади,аз отидох,уговорихме се за дата и ми каза,че ще ми струва ОКОЛО 1000 лв.После в деня на изписването една от акушерките ми даде листче ,на което пишеше на ръка "секцио д-р Маджаров 1000 лв" и ми каза мъжа ми да плати долу.Това беше.За тези 100 лв за бебчо не съм и чувала даже.А на фактурата пишеше секцио 1000 лв и това беше.
А какво включва....не мога да кажа със сигурност.В дена Маджаров си дойде със анестезиолога ,а акушерки бяха тези,които се паднаха на смяна.
Дано да съм била полезна.  Simple Smile Късмет и здраво бебче ти желая   bouquet


А за 8-те стаи където било по-добре да си платиш.....става.....само да има свободни  Grinning А на 7-мия няма начин да няма свободна като си платиш. Simple Smile

# 711
Здравейте, аз не съм все още майка, но имам  по- големи сестри и всички те са раждали в АГ Варна. Нашият опит е свързан с д-р Заимов и всички са изключително доволни. Много добро отношени, грижа и внимание. По- голямата  ми сестра караше много тежка бременност и беше не с единия, а с двата крака в гроба. Д-р Заимов направо я върна от оня свят. Благодарение на него двамата с племенника ми са живи и здрави, ако беше друг лекар не знам дали щеше да се заеме толкова лично със случая и да се бори за живота и на двамата до последно. Преди около година  ми се наложи да претърпя операция и отново го потърсих - не съжалявам, защото грижите които получих от него бяха с пъти повече от другите пациентки, които лежаха с мен и имаха други лекари. Много добри впечатления имам и от д-р Герджиков- моя приятелка ражда при него и е много доволна

# 712
  • Варна
  • Мнения: 130
Някой знае ли има ли въобще добри анестезиолози за спинална упойка в АГ Варна,понеже все повече се чудя защо практикуват предимно пълната,при положение,че спиналната е много по-щадяща,а за епидурална да не говорим(нея пък въобще)?Рових ,рових и нищо не намерих........... Thinking   newsm78 Някой мама с инфо или впечатления има ли ?

# 713
  • Мнения: 2 259
Няма по мнение на доктора при когото раждах аз.
Не съм чела и  наскоро при някой да е практикувана спинална или епидорална

# 714
  • Мнения: 83
На този етап в АГ-Варна не се прилагат спинална и епидурална упойка... Само в Майчин дом  Peace

# 715
  • Варна
  • Мнения: 130
Епидурална не,спинална да ,..но май само няколко  анестезиолога я правят..и то не особено добре и затова се избягва....каК да я избереш като не знаеш последствията  при и след поставяне които зависят от уж специалистите.......странна работа  Sad  Praynig newsm78

# 716
  • Мнения: 676
По въпроса за упойките - преди 3 години когато раждах на едното момиче и правиха секцио с епидурална упойка.

# 717
  • Мнения: 95
Здравейте,
Аз искам да попитам има ли някой който е наясно с ценита за секцио и вип стая в АГ-Варна,ако някой е раждал скоро там да напише отзиви...Пуснах отделна тема,но ми я праместиха в Здравен справочник и никой не ми пише
Ще съм ви благодарна,ако имате инфо да го споделите,иначе съм се ориентирала към д-р Александров за секциото.
 

# 718
  • Варна/Белгия
  • Мнения: 311
Секцио-1000лв
Нормално-700лв.

# 719
  • Мнения: 95
какво е включено в тази цена?а стаята колко е на ден тя се пляща отделно или е в цената?колко е престоя?

Общи условия

Активация на акаунт