ПЛЕВЕН - Пролетта на рамото ми кацнаааа живa и зеелееена

  • 13 450
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Плевен
  • Мнения: 239
Бе къде е този козунак?  newsm78Само аз не го видях.
Дикси,много е готин портретът. Може ли на лични да ми кажеш колко струва или тук ако не те бърка?

Ох,мале козунакът ще ми извади очите. Аз търся някакъв линк Embarassed ooooh!

# 271
  • Мнения: 5 026
 Дикси, много хубава е станала картината! Дай ми инфо-цена, къде и кой я е рисувал?

# 272
  • Мнения: 5 026
Ще почвам да правя нова тема по някое време днес. Имате ли идеи за Цветно-Великденско заглавийце?

# 273
  • Мнения: 1 951
Идея за Великденско заглавие нямам  Mr. Green

Художничката се казва Александрина Събева.Работи в ДНА-то, там води курсове по рисуване и там си и рисува.
Цените са според размера 50/30 - 35лв. , 70/50 - 60лв. Моята обаче поради наличието на 5 персони и то от 5 различни снимки е сглобена ми излезе 150лв. ( онези цени са за двама или трима души). Голяма е. Рамката и антирефлексното стъкло си поръчах отделно, но те не са толкова скъпи.Моите бяха около 30лв.  - пак зависи от размера.Ако някой реши да прави изненада да свирка - имам й визитката.Не отказва и става за около 3-4 дни.
Направи ми впечатление, че има много работа.Имаше оставени снимки на много деца, влюбени двойки и сватбарски.

# 274
  • Мнения: 7
ейиииииии Дикси, ама тази рисунка е супер. Аз познавам само теб и детето, но си приличате.
Това май беше за подарък на рожденник. Мисля , че ще му хареса.
Какво стана с каната Брита?
Аз имам такава от 7 год и съм много доволна.Лекари я препоръчват  дори за малки дечица.

# 275
  • Мнения: 1 951
Рожденният ден на свекъра беше снощи.75 години  Grinning Много се зарадва човека, чак се просълзи.
Каната беше идеята на майка ми за подарък за него, но в крайна сметка купи тостер за сандвичи (той подаръка излезе повече семеен,но няма нищо...)
Никаква активност днес във форума - защото времето е страхотно.Ние направихме дълга разходка до пазара и Билла и преди малко го оставих в нашите. Сега ще мързелуваме с Емо.Взехме си два филма и ще поръчаме пица....кеф  Whistling Утре мисля ако е хубаво времето да заведем Митачко в Зоологическата градина в Ловеч.Аз само веднъж съм ходила в нея, но си спомням, че беше много хубава и с много животни, за разлика от нашия Зоокът, в който има повече кози и кокошки, две маймуни, две мечки и един мързелив лъв за цвят.

# 276
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Дикси,чак сега влизам във форума и видях портрета,СУПЕР Е!Със сигурност е бил приятна изненада за свекъра ти.

# 277
  • Мнения: 814
Дикси, портретът наистина е добър и много реалистичен. Радвам се, че имаш свекър и свекърва, които да те мотивират да направиш такъв безценен подарък!
А аз съм тъжна, Емка с мама и тати са в Плевен, но при другите баба и дядо! Видях я само за 5 минути... Cry! А тя как само ми се зарадва...
От мен пожелания за спокойна и щастлива вечер с бебчовците и техните татковци!

# 278
  • Мнения: 5 026
А аз съм тъжна, Емка с мама и тати са в Плевен, но при другите баба и дядо! Видях я само за 5 минути... Cry! А тя как само ми се зарадва...
arita, тъкмо щях да те питам, дали теб видях днес в Градската градина  newsm78 Едно момиченце много, ама много ми заприлича на Ема, но  не бях сигурна, дали жената с нея си ти. И като няма твои снимки в албума, не се престраших да се обадя  Mr. Green
 Иначе си поприказвахме с мама Ася  Whistling Много ми е кеф да срещам такива приказливи и контактни мами

Утре мисля ако е хубаво времето да заведем Митачко в Зоологическата градина в Ловеч

 И ние имаме подобна идея. Евентуално може и да се засечем  Crazy Конете, магаретата и меците са наш фаворит-дано да има такива гадинки  Laughing

# 279
  • Мнения: 814
Atraкcia, не съм била аз, за мое съжаление, защото щях да те позная с прекрасния ти Бужи! Била е другата баба, при която тази нощ ще спят Емичка, моето дете и тати. Да, това детенце е била наистина моето съкровище Емичка! Не си сгрешила! Писах преди малко, че явидях  само за 5 мин. днес, когато пристигнаха от София ! Много ми е тъжно! Но Емичка има и други баба и дядо и трябва и тях да познава! Сърцето ми е раздвоено!
Аз всеки път се вглеждам в бебчетата и майките им, които срещам в града и търся познати от форума лица!
Ако те срещна с Бужи, ще ти се представя, въпреки категорията ми на "баба"!

# 280
  • София
  • Мнения: 9 860
Арита,много ми е хубаво да чета постингите ти,честно  bouquet!Много ми е интересно какво е да си баба.А това,което сега си написала/че малката е при другата баба/,ме кара да си мисля за нашите родители-моите и на мъжа ми.Те са от Враца,и двамата с мъжа ми сме от там.Всеки път като си ходим гледаме да угодим и на двете страни,за да няма обидени.Но не се получава Embarassed.истината е,че повече седим при моите родители,а при свекитата ходим на обяд или вечеря.Просто нашите живеят в къща с огромен двор,имаме си стая там...абе по-удобно ни е.На родителите на мъжа ми мисля,че не им е много приятно това,но какво да направя.Преди да имаме деца стояхме по равно и в двете семейства,но с децата искаме да имаме удобства.И така винаги аз съм се чувствала малко гадно,защото се поставям на тяхно място-на родителите на мъжа ми.Сигурно им е мъчно.Не че сме в прекрасни отношения с тях де,но все пак и те са баба и дядо на малките...оф,изпаднах в размисли. Laughing

# 281
  • Мнения: 814
Валенцето, аз също съм в дълбок размисъл! Аз съм баба по линия на майката. Наложи се около 8 март да гледаме със съпруга ми внучето, защото дъщеря ми се разболя от пневмония. За всичките пет вечери, когато Емичка беше  при нас, четири вечери у дома идваха по моя изрична покана за гостуване по всяко удобно от тях време  другите баба и дядо точно заради  доброто ми желание да бъдат с нея и Емичка да ги приема наравно с нас, независимо че тя  не се отделяше от мен за минута и ме търсеше непрекъснато-въпрос на нейна преценка, та тя е само на една годинка и две седмици, може ли по какъвто и да било начин да й се повлияе в приоритетите...
Сега и тримата са при другите баба и дядо.
А ние със съпруга ми сме тази вечер както обикновено  двамата у дома....
Много мисли ми се въртят в главата в момента, но ще ги подредя и тогава ще ги споделя. Единственото, което е важно е, че внучето ми  в идеалния вариант имат две баби и двама дядовци и да ги познават. Много е важно и те да го обичат, всеки по своя си начин. А дали  Емичка ще предпочете за момент накои от нас, това ще го продиктува сърцето й, без значение на каква възраст е.
Стана много дълъг постинг, макар че не всичко, което имах да споделя, го направих, просто завършвам с това, че децата ни са невероятен барометър на отношенията към тях и на тях към нас. И съм убедена, че като по-висши същества, макар и интуитивно, са по-мъдри от нас/в частност от мен, бабата Joy/ макар че годините ми са далече от преклонни../!
А за да разбереш какво е усещането да си баба, от сърце ти желая на теб и на всички мамчета, които са дори и под възрастта на моята дъщеря,  е да го изпитате! И тогава всеки отговор, който и да ви напиша аз или друга баба, ще премине през сърцата ви и няма да има нужда от дефиниция. То с две-три кратки думи е : обич без край...

# 282
  • Мнения: 5 026
Ей, arita, много размисли по вечерно време  Thinking Само мога да предполагам как се чувстваш, след като си видяла дребка само за 5 минутки. Като слушам моите родители, които виждат Божидар през около 3 дни, колко им е мъчно за него,  не знам какво да кажа за теб... Но хайде стига мрачни мисли, давам линк за новата , празнична тема  ЕТО Я

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 22:46 от Atrakcia

# 283
  • Мнения: 814
Atrakcia, благодаря за разбирането! Да започнем новата темичка с ведро растроение и силен дух.  След като пролеем някоя и друга сълза за разтоварване, нас, жените, трудно би ни сломило каквото и да било обстоятелство!
А мама Ася е сладкодумница и се е родила на един много хубав християнски празник, на Благовещение и утре има рожден ден!
Та наистина тази прекрасна тема трябва да завърши във възходяща градация!
На теб ти благодаря за за свежите идеи във всяка онова тема и оформянето й!   bouquet

# 284
  • Мнения: 814
Atrakcia, новата тема е чудесна! Поздравления! Видях я и като оформление и тя отново ме възхити!
Ще дам възможност на вас, настоящите Плевенски/ с главно П/ мами, да се включите в нея и нека само хубави неща да споделяте!

Общи условия

Активация на акаунт