Сайт с игрички и хубави награди - 2 серия "ВМАНИАЧАВАНЕ" :))

  • 11 929
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 884
ketito честито   bouquet на кое спечели? Можеш да изтриеш акаунт като отидеш на your account и след това кликнеш на signing off Simple Smile

На томболата Peace Радвам се като малко дете Laughing

А да изчакам ли първо да си получа наградата, преди да го изтрия newsm78

# 256
  • Мнения: 1 942
А да изчакам ли първо да си получа наградата, преди да го изтрия newsm78

Да, не трий преди да получиш! Ето аз какви разправии имам ... Confused

# 257
  • София
  • Мнения: 2 884
А да изчакам ли първо да си получа наградата, преди да го изтрия newsm78

Да, не трий преди да получиш! Ето аз какви разправии имам ... Confused

Какви,не ти ги пращат ли newsm78

# 258
  • София
  • Мнения: 203
  На 6то ниво на тъпите риби само в началото пуска две жълти, после чак до края нито една жълтура #Cussing out #Cussing out

# 259
  • Мнения: 69
Помагайте,моля
Регистрирах се в Find-Jeux.com  ,но когато искам да играя на която и да е игра ми излиза съобщение че "тази страна /България/ е не коректна,променете си акаунта" Какво означава това?

# 260
  • Мнения: 69
"Your country Bulgarie has no call and no sms available. If this country is not correct, change it on your account",извинявам се ето го точното съобщение.Може би аз не превеждам правилно.

# 261
  • София
  • Мнения: 2 884
Какъв тел. си дала newsm78

# 262
  • Мнения: 69
Не съм давала телефон

# 263
  • Мнения: 1 942
А да изчакам ли първо да си получа наградата, преди да го изтрия newsm78

Да, не трий преди да получиш! Ето аз какви разправии имам ... Confused

Какви,не ти ги пращат ли newsm78

Не, пратиха ми друг подарък, не този който бях спечелила  #Cussing out И не искат да ми пратят моя си...

# 264
  • Мнения: 150
"Your country Bulgarie has no call and no sms available. If this country is not correct, change it on your account",извинявам се ето го точното съобщение.Може би аз не превеждам правилно.
Пише, че от България няма възможност да се обадиш, или да изпратиш СМС. Ако не си посочила правилната страна (ако си се объркала и си написала България погрешка), те съветват да си я смениш (да я напишеш наново, не да емигрираш) Simple Smile

# 265
  • Мнения: 6 155
Помагайте,моля
Регистрирах се в Find-Jeux.com  ,но когато искам да играя на която и да е игра ми излиза съобщение че "тази страна /България/ е не коректна,променете си акаунта" Какво означава това?
Всъщност, трябва над това съобщение да ти излиза друго, оцветено в червено - Error, you don't have enough coins to play this game. To have more coins, choose a mean to pay it below. Означава, че нямаш кредит, за да играеш на игрите. Или си играла на някоя игра, която взима много coins и са ти свършили, или нещо друго си щракнала.  Thinking Пробвай утре пак Peace

# 266
  • Мнения: 727
ох и аз се зарибих........ Embarassed,ама още не съм много в час.....Simple Smile))
много сладки игрички
Мерси Hug

# 267
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
запис Simple Smile и аз май се зарибих, жалкото е ,че много бързо ми свършват опитите на игрите. вие  плащате ли ? ако не - има ли начин да излъжем някакси  Mr. Green и друг въпрос -  някои, както прочетох, имате повече от 1 акаунт.с какво ви помага това или какъв е смисълът? може ли да с епрехвърлят бъбзчета от 1 акаунт на друг?

# 268
  • Мнения: 69
      Аха ,тези  coins са на нула. Само дето не разбрах как са изчезнали и всеки ден нови ли дава?
Утре ще пробвам пак ,сега  малко почивка kaffeetrmker_2 и благодаря  Hug

# 269
  • Мнения: 6 155
      Аха ,тези  coins са на нула. Само дето не разбрах как са изчезнали и всеки ден нови ли дава?
Утре ще пробвам пак ,сега  малко почивка kaffeetrmker_2 и благодаря  Hug
Да, всеки ден дава по 50 coins. Някои от игрите за еднократно играене взима 5 coins, на други 1, трети 40... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт