Клуб на мрънкащите красавици

  • 30 387
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 811
Аз съм свенлива девойка  Blush 

 Mr. Green

# 781
  • София
  • Мнения: 786
Имам огромен корем. Всеки ден правя по около 100 коремни преси и на фитнес ходя и не изчезва. Не мога да си оправя пресата.
Не е важно количеството ,а качеството много е важно как ги правиш Naughty

Мдам... болен въпрос ми е това.. явно имам нужда от консултация по въпроса с пресите...
Преди да родя имах плочки... сега имам паве  Crazy

Ти си добре, аз имам бордюр  Joy

# 782
  • Мнения: 4 370
Имам огромен корем. Всеки ден правя по около 100 коремни преси и на фитнес ходя и не изчезва. Не мога да си оправя пресата.
Не е важно количеството ,а качеството много е важно как ги правиш Naughty

Мдам... болен въпрос ми е това.. явно имам нужда от консултация по въпроса с пресите...
Преди да родя имах плочки... сега имам паве  Crazy

Ти си добре, аз имам бордюр  Joy

Как точно изглежда бордюра, че не мога да си го представя нещо?

# 783
  • Мнения: 2 759
                    Не ми е лошо, не ми е готино - едно такова средностатистическо... Дори нямам конкретна причина да мрънкам... Жега.

# 784
  • Мнения: 4 733
                    Не ми е лошо, не ми е готино - едно такова средностатистическо
Това си е достатъчна причина за мрън  Wink
Излизат ми синки по цялото тяло Tired Все едно съм малтретирана. Идея си нямам от какво се получава тома, но са големи сини петна като след удар  ooooh!

# 785
  • Мнения: X
Да се намеся ни в клин, ни в ръкав - 40 страници...време е за нова тема  Peace   bouquet

# 786
  • Мнения: 4 733
Да се намеся ни в клин, ни в ръкав - 40 страници...време е за нова тема  Peace   bouquet
Пускам 2-ра част и ще помоля някой, в чиито правомощия е да удари ключа на тази Simple Smile
Заповядайте в новата тема   bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202227.new#new

Общи условия

Активация на акаунт