РусИИИееееее

  • 11 343
  • 279
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честит Рожден Ден на всички, които празнуват тези дни!
  bouquet

# 211
  • Мнения: 199
WILD cat, на 26.04.2007г. ще има представление на Театър Възраждане. Дори мисля, че ще бъдат две представления. Постановката се казва "Измамници" с участието на Христо Гърбов, някаква мацка (sorry, ама не запомних името  Blush) и един артист Робърт ..........(от рекламата на Пощенска банка - "Данчо да се жени!?  ДА! ДА!..."). Дано да си придобила представа долу-горе. Joy Peace

Привет,  bouquet
а дали вече се продават билети за тази постановка и къде? Голям фен съм на Христо Гърбов, ако все още има билети, не искам да пропусна!

# 212
  • Мнения: 4 406


Деб,в яслата,където е Васко са 2 сестри и 1 лелка на 24 деца Peace
хм, има и по- зле от нас значи... да взема да спра да се оплаквам...

# 213
  • Мнения: 14 133
Здравейте момичета!Честити рожденни дни на всички малки и големи,които празнуват тези дни!
Мимето Shocked направо ужас съжалявам за това,което сте преживели,надявам се никога да не попадате пак там,както и на всички нас,не оставяй така нещата мисля че едно обаждане до Бтв ще свърши работа да направят един репортаж поне.

# 214
  • Русе
  • Мнения: 271
mimet0, много съжалявам за неприятностите ви  Cry дано скоро и бързо се възстановите.
Моля те не оставяй така нещата Praynig Ако си мълчим ще  е така и след 20 години. Напиши до Здравната каса, до управата на болницата, до кмета и телевизията. Няма да стане чудо изведнъж, но трябва да има начало  Peace
Силве, ако пиша до Здравната каса, до управата на болницата, до кмета, едва ли ще има полза, затова направо писах до БТВ  Peace

# 215
  • Мнения: 199
mimet0, много съжалявам за неприятностите ви  Cry дано скоро и бързо се възстановите.
Моля те не оставяй така нещата Praynig Ако си мълчим ще  е така и след 20 години. Напиши до Здравната каса, до управата на болницата, до кмета и телевизията. Няма да стане чудо изведнъж, но трябва да има начало  Peace
Силве, ако пиша до Здравната каса, до управата на болницата, до кмета, едва ли ще има полза, затова направо писах до БТВ  Peace

МиметО, много ви съчувствам да знаете...Малката душичка, дано да озравява бързо и да не ви се налага повече да посещавате такива заведения...На нас ни се случи преди две години, но бяхме в отсрещното отделение, защото Калоян беше на 4г вече...там е сравнително по-добре, от това което описваш ти, но банята е една за цялото отделение...Добре че стояхме само една нощ!

Много хубаво че си писала до БТВ, защо не пратиш същото писмо и на Господари на Ефира, мисля че ще имаш успех!
Поздрави...  bouquet

Апропо...Рожденният ни ден в Палавници мина страхотно, благодаря за идеята и инфото! Hug

# 216
  • Русе
  • Мнения: 271
............Много хубаво че си писала до БТВ, защо не пратиш същото писмо и на Господари на Ефира, мисля че ще имаш успех!
Поздрави...  bouquet

Апропо...Рожденият ни ден в Палавници мина страхотно, благодаря за идеята и инфото! Hug
Благодаря за идеята за Господарите Hug

Радвам се, че РД е минал добре  Heart Eyes

# 217
  • Мнения: 1 942
mimet0, много съжалявам за неприятностите ви  Cry дано скоро и бързо се възстановите.
Моля те не оставяй така нещата Praynig Ако си мълчим ще  е така и след 20 години. Напиши до Здравната каса, до управата на болницата, до кмета и телевизията. Няма да стане чудо изведнъж, но трябва да има начало  Peace
Силве, ако пиша до Здравната каса, до управата на болницата, до кмета, едва ли ще има полза, затова направо писах до БТВ  Peace


Поне до здравната каса напиши жалба. Обезателно ще има проверка и ще получиш отговор. Предполагам че ще има и други жалби и така ще им се наложи да се вземат в ръце.

# 218
  • Мнения: 946
Ей че много рд съм пропуснала  ooooh!
Честит рожден ден на Счетката много щастие и любов!
Честит рожден ден на Вики на Бейби много да палува и щастливо детство засега!
Честит ден ден и на Дари!Честит рожден ден и на Пресил.Желая много здраве ,щастие и щуро детсво на всички!
Честито и на хората носещи най-уханните имена!

# 219
  • Мнения: 435
Честит празник на всички овни  bouquet
Благодарности за поздравленията Hug

# 220
  • Мнения: 435
Как така сме отишли на 2 стр. Stop

Момичета, продаваме си бебешкото легло (естествено дърво, запазено)40лв., моля ако познавате някой, който си търси, пишете ми ЛС!

# 221
  • Мнения: 1 568
Честит празник на всички овни  bouquet
Благодарности за поздравленията Hug


Честит!!!
И аз съм овна!!! bowuu

# 222
  • Мнения: 199
E, аз пък не мога да се стърпя и да не ви се похваля! Сдобих се с билети за постановката с Христо Гърбов на 26,04. Много се вълнувам, че ще имам възможността отново да го гледам на живо!  bowuu

# 223
  • Мнения: 1 400
E, аз пък не мога да се стърпя и да не ви се похваля! Сдобих се с билети за постановката с Христо Гърбов на 26,04. Много се вълнувам, че ще имам възможността отново да го гледам на живо!  bowuu
Ееййй, завидех ти Tired. Кажи- колко е билета? Има ли още?

# 224
Здравейте момичета! И аз съм русенска мама, но в това клубче съм нова-новеничка. Имам регистрация и пиша редовно в клубчето в dir - а, но там русенките сме само 2-3. А Вие тук сте силна група.
Имам двама юнака - Калоян е на 2 год и 10 мес, Дамян - на 9 мес. и половина.
Като за начало май това е достатъчно, а? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт