Продавалник

  • 7 945
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Моля,четете по-внимателно и вниквайте в смисъла,на това което е написано.Точно за това,кой колко има или няма сме писали в една тема.Ако си направите труда да прочетете.Не нападайте без да сте разбрали за какво всъщност става въпрос.Така ли ще научите децата си да се държат?Не съм предполагала,че точно тези форуми-ЗА НАШИТЕ ДЕЦА-ЩЕ СТАНЕ АРЕНА НА ТАКИВА СЛОВЕСТНИ БИТКИ.И такива обиди.
janet31
Дата:   18-03-07 20:10

Уточнение-това да продаваш отворени лекарства,използвани беберони и шишета за мен е липса на здрав разум.Но щом на Вас не ви пречи-моля.За КОЛИЧКИ,КОШЧЕТА,КОШАРКИ,СТОЛЧЕТА,БЪНДЖИ,ЛЮЛКИ,АКТИВНА ГИМНАСТИКА-ТАКИВА НЕЩА НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ!!!!!!!!!!!!!!!

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ох аман вече  Twisted Evil
dudididi като пусна тема И тук какво очакваше? Някой да ти стисне ръката...някой да те нахока...или просто да си вземеш пуканки и да се седнеш пред компа и да гледаш поредния забъркан от теб сеир.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
Това попитах и аз авторката, но няма кой да ми отговори!
От черната мамба  bowuu

# 33
  • Мнения: 843
Как се котират бурканчетата сега? А капачките?

Да...спомням си и това ...луда работа


   Айдееее,  тръгна и тук полемиката. Няма да коментирам кой е прав. Защото никой не е.

   Щом нещо се КУПУВА,  значи  се купува и толкоз. Пазарен принцип. Дали трябва или не?
    Имам си мое мнение.   Но, най- вече/ за да не стават такива циркове / си го пазя за мен.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ!!!!!!!!!!!!!!!

И да имаш какво?
Хайде сега да укротите топката защото доста обиди прочетох днес  Tired

# 35
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам за гащите, бурканчетата и четките за зъби, но според мен е незаконно да се продават ползвани или отворени лекарства

# 36
  • Мнения: 7 837
О, госпожо Хера, вие ли сте набутания модератор  Mr. Green

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Не виждам причина да местите кавгата от едно място на друго. Тук не е място-арена за разрешаване на спорове.

Коя част точно не е ясна? Няма нужда на няколко места да се дъвчат едни и същи щуротии с различна публика (с пуканки или вили и сърпове, според това на чия страна е)

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
О, госпожо Хера, вие ли сте набутания модератор  Mr. Green
Ааааа скън нИдей Mr. Green Не съм мод на Продавалника...просто четох  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 6 323
1. Никога не съм разбирала, одобрявала и подкрепяла "одумването" на който и да било потребител или група потребители, още по-малко "оплюването" в един форум на потребителите на друг, както и всякакво подобно деление и опити за предизвикване на масови скандали.

Нетът е свободно място и доста често едни и същи хора посещават повече от 1-2 места постоянно. Освен това, определянето на "наши" и "ваши" ми напомня за "мъжете са", "жените  пък са".
Няма такова нещо - не може да се определи, класифицира и постави под един знаменател голяма група хора, независимо какъв е признакът - интереси, професия, пол, възраст, религия, зодия и т.н.


2. Винаги съм считала, че съществуването на повече от един форум, насочен към определена група потребители, е от полза както за хората, които ги поддържат, така и за потребителите.
Всеки може да си намери място, на което да се чувства уютно.
Тези, които не им допада тук, може да отидат във форума на "Моето бебе и аз", на тези, на които пък не им харесва там, могат да дойдат тук или в "Биберон", а нищо не пречи на когото и да било да пише навсякъде, спазвайки правилата на съответния форум.
Както е видно и от разменените банери, поддържаме добри отношения и с "Моето бебе и аз", и с "Биберон", и с "Аз-жената", и с други подобни сайтове и не виждам защо трябва определени групи, ползващи един или друг сайт/форум, да враждуват, да се настървяват и настройват едни срещу други.


3. Всеки един от форумите/сайтовете си има определени правила и си ги спазва.
Надявам се нито един от потребителите тук или в някой от другите сайтове да не си мисли, че собствениците на сайтовете/форумите или останалите пишещи/посещаващи, могат да поемат някаква отговорност за действията на друга група и в тази връзка ми се вижда абсолютно безсмислено "тръбенето" и оплакването в единия или другия форум и разразяването на конфликта на няколко фронта.

4. Аз лично не смятам да допускам развитието на подобни скандали, независимо кои са "враждуващите" групи.

5. Относно това кой какво и как продава... това си негов личен проблем.
Считам, че имайки поне елементарна компютърна грамотност, хората, които четат и пишат са достатъчно интелигентни, имат глава на раменете си и могат да мислят, да преценяват, да взимат решения дали да купят или не дадено нещо.


6. Считам, че тонът в тази тема е попреминал доста допустимите граници.
Заключвам темата и отново повтарям - тук няма да допусна развиването на подобни скандални теми, независимо кой е първоизточникът.


ПП.
Относно техническия проблем с Продавалника - предала съм на системния администратор за проблема, но още нямам отговор и информация, затова и не съм писала нищо до момента.

Общи условия

Активация на акаунт