Случи ми се нещо странно..

  • 244 055
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 591
Карил, това момиче повредено ли си остана? Сигурно мозъкът...След толкова време смърт. Ужасно тъжно!  bouquet

# 61
  • Мнения: 4 585
Интересното е, че аз, аз също съм страхлива, между другото, много при това, от оная тема не се изплаших, ама от тая да. А и тая вечер съм сама вкъщи... А то поне да беше някакво компактно апартаментче, ми то 150 квадрата... Мразим. Не можеш да знаеш какво става в другите стаи.
Нямаш проблем, разменем за 56 квадрата панелка, на края на Разград. Чист въздух,
птички пеят, няма автомобили, сирени, аларми. Кайсиите и прасковите цъфнаха.

# 62
  • Мнения: 2 673
в нашия свят на това състояние му казват "повредено", но всъщност незнам тя дали не е напълно нормална в друг свят, не може да каже дали разбира или не...може да разбира, но да няма изразни средства...да си каже..
незнам

# 63
  • Мнения: 1 568
Леле тия неща,искаше ми се да са сън...моите,но явно ги има!!!
 Shocked

бях 4-ти курс и една вечер съм си легнала  в къщата ни на вторият етаж,лято ,прозорецът отворен..късно ,нашите спят долу!Аз гледам от леглото през прозореца...и изведнъж от долу "долетя" един мъж и застана на прозореца и започна да ме гледа-ужас,облечен целият в черно и черна шапка-седи и ме гледа!!!Гледа,гледа,аз от страх не мога да дишам чак и по-едно време полетя на горе(той е от вън)към покрива и в този момент такъв трясък се чу на тавана,все едно всичко се продъни и трещи,желяза,абе страхотия-тишината се раздра...........
седя вцепенена и си викам...татко сега ще дойде,няма начин да не е чул,но..........нищо!
После бягах долу и треперя и ги питам,а те спят сладко и ми викат,че съм сънувала!


А след години ,пак в къщата сестра ми ми разказва как човек пак облечен в черно дошъл и седнал на гърдите и и започнал да я души,тя не можела да вика чак да събуди нашите и си казала:умирам и започнала да се моли на Бог и мъжът изведнъж изчезнал!!!

Майка ми на младини също някакъв такъв я бил душил Praynig

Оле много страшно.....тия години се навивах,че са сънища,ама сега като ви чета!!!
 ooooh!

# 64
  • Мнения: 2 673
мисля, че съня е форма на връзка с друго измерение, в което има друг паралелен свят..Само в състояние на сън, явно можем "да отворим вратата " към "другото"    ....И може би в състояние на полусмърт newsm78

# 65
  • Мнения: 686
Знаете ли, не изчетох всичко, а само началото и в края... И да ви кажа, доста гадно ми стана. Аз лично съм много впечатлителна и днес със сигурност ще ме е страх вечерта, сигурно и утре, че и докато помня емоицията, кояти изпитах, докато прочетох първия постинг.
От заглавието на темата не си личеше, че става въпрос за такива неща и исках само да посъветвам да се сложи нещо в заглавието, което да предупреждава такива пъзли като мен да не четат, ако ще се чалнат повече  Sick
В никакъв случай не упреквам, просто съвет  Peace Hug

# 66
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много се връзвате бе, хора ooooh! Laughing Не се шашкайте толкова Wink Някой да е писал, че нещо му е станало, боляло го е, повредил се е?... Всички сме живи и здрави, а тези случки... незнам, но трябва да имат логично обяснение Whistling

# 67
  • Мнения: 2 673
...еми, ще променя заглавието на " ДА не четат пъзли" Joy

# 68
  • Мнения: 1 341
Баба ми беше изпаднала в клинична смърт. След това ми разказа, че се е почувставала страшно лека и си помислила "колко лесно се умира". Видяла и въпросния тунел. После ми казва, че не се е уплашила. Помолила се само за един месец (да мине сватбата ми)
И сега и сега е убедена, че Господ е чул молитвата й

# 69
  • Мнения: 2 673
малееееееее миналата нощ, не ме беше страх, ама ако и тази ми се извика така в ухото, вече.... Sickще повярвам, че не съм луда #Crazy

# 70
  • Варна
  • Мнения: 826
Не ми се е случвало и много ме е страх,затова спрях да 4ета някъде след 3-тото мнение защото няма да мога да спя ....сорииии  no

# 71
  • Мнения: 4 736
Не ми се е случвало подобно нещо, но ако ми се случи ще го изтълкувам като знак.
Баба си сънувах снощи, знаех че е мъртва...През цялото време мълчеше и само ме гледаше лошо. Изтълкувах си съня сама. Не съм ходила на гробищата от погребението и преди някъде два месеца, вече знам че е време.

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 20:10 от Kasidy

# 72
  • Мнения: 822
И аз ,подобно на Касиди,възприемам такива истории като знаци...Не ме плашат.Повече се страхувам от живите и напълно реални хора...

# 73
  • Мнения: 1 022
...мога още да ви разказвам, неща от мойта практика между живота и смъртта, но щом ви е кофти СПИРАМ!!
повярвайте само ..който е бил добър умира леко, с усмивка, лошите умират в агония, и изглеждат измъчено..ТРЯБВА ДА БЪДЕМ милостиви, добри, да сме по-ниски от тревата, че отгоре Бог ни вижда, и не му е приятно да го правим на будала.. Grinning

Карил на мен ми е интересно.
Аз имам няколко случки, които ме навяват на мисълта, че някой ме предупреждава...предварително за нещо, което ще се случи.

# 74
  • Мнения: 4 176
Да,случвало ми се е когато съм сама в къщи.Ама аз по-скоро си въобразявам. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт