Сайт с игрички и хубави награди - 3 серия "EКСПЕРТИ" :))

  • 15 235
  • 311
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Аз имам едно въпросче обаче. Като реша да си правя подакаунт, направих уж вече 10 такива, но на главния не се появяват спонсорираните.. Някакви идеи?

# 256
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Моля, обяснете ми къде да търся раска и витрина?

# 257
  • Мнения: X
Rasca и Vitrina са на испански. Ако ти ползваш испански език, менюто в ляво, цъкаш на Regalos и Rasca  и Vitrina са там.
Ако ползваш английски език, на сайта Rasca и Vitrina са в Gift секцията и са обозначени като Show Window и Scratching, ако ползваш френски - от менюто в ляво избираш Cadeaux, Vitrine, Grattage = Rasca & Vitrina.

# 258
  • Мнения: 1 942
Аз имам едно въпросче обаче. Като реша да си правя подакаунт, направих уж вече 10 такива, но на главния не се появяват спонсорираните.. Някакви идеи?

Tи къде гледаш да се появят? Има там на Your accaunt едно линкче към your spponsors или нещо от сорта.

# 259
  • Мнения: X
Точно там. Скайп, айсикю нещо имаш ли?

# 260
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен  Hug От скоро играя и не мога да се похваля с опит  Embarassed
Видях, че още в първата тема е писано за  "Que le pouvoir du poisson soit en moi !", но ето точните проценти  Crazy

Your rank will increase:
Gold 4 : 0.25%
Gold 3 : 0.5%
Gold 2 : 0.75%
Gold 1 : 1%

Silver 4 : 1%
Silver 3 : 2% (or 1%) ----> to be checked
Silver 2 : 5%
Silver 1 : 9%

Bronz 4 : 25%
Bronz 3 : 30%
Bronz 2 : 50%
Bronz 1 : ??

new "player": +1 rank and 23 %

# 261
  • Мнения: X
Абсолютно! Мен ме домързя да се поровя Simple Smile

# 262
  • Мнения: 1 425
Да се похваля и аз на 17,77 успях да отворя скрита мисия и вече имам 3-ри  newsm44

# 263
  • Мнения: 1 942
Kогато напиша онова за повишаване на ранга ми излиза това като реплика на рибката "Hum... Ceci ne m'évoque rien de particulier... As-tu autre chose à me dire ?" Може ли някой да преведе що не се получава  Flutter Hug

# 264
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Kогато напиша онова за повишаване на ранга ми излиза това като реплика на рибката "Hum... Ceci ne m'évoque rien de particulier... As-tu autre chose à me dire ?" Може ли някой да преведе що не се получава  Flutter Hug
аз френски не знам .. Laughing ама щом отпред ти излиза ""Hum.." .. не е добре работата Simple Smile  Wink сигурно ве4е си си вдигнала ранка Simple Smile
 а от какво се вдига ранк.. нещо мноооооого бавно става работата ..абе ще игарем до старост .. и аз с моя късмет и  клз4одържател не мои спе4ели  Mr. Green

# 265
  • Мнения: 1 028
Абе я да питам за таз игра с рибите,че нещо я недовдявам,нали трябва да вземам торбичките и да давам на рибите,а другите хищните дет ми ядат тез да ги пускам ли от мехура,...абе обяснете ми какво точно трябва да правя,някой път печеля на магии,ама повечето пъти прецаквам работата.Ааа и кога отваря тез тайни игрички,и аз искам. Mr. Green

# 266
  • Мнения: X
Kогато напиша онова за повишаване на ранга ми излиза това като реплика на рибката "Hum... Ceci ne m'évoque rien de particulier... As-tu autre chose à me dire ?" Може ли някой да преведе що не се получава  Flutter Hug
аз френски не знам .. Laughing ама щом отпред ти излиза ""Hum.." .. не е добре работата Simple Smile  Wink сигурно ве4е си си вдигнала ранка Simple Smile
 а от какво се вдига ранк.. нещо мноооооого бавно става работата ..абе ще игарем до старост .. и аз с моя късмет и  клз4одържател не мои спе4ели  Mr. Green

Това означава:   "Ми тва дет ми го каза нищо не ми говори. Нещо друго да ми казваш имаш ли?

# 267
  • Мнения: X
Que le pouvoir du poisson soit en moi !

Това за ранга, му дай само копи/пейст.
Щом ти казва Хъм... нещо си, означава, че вече си го написала веднъг.
Грешката е моя, тази фраза явно повишава 1 ранг само ако си нов юзър. Ако не си, просто ти повишава процента на Ранг Бар, който се намира точно под името ти, и ти дава възможност да минеш към следващия ранг по-рано Simple Smile

calevra по-горе е описал с колко точно процента афекира ранг статуса.

# 268
  • София
  • Мнения: 2 884
Абе я да питам за таз игра с рибите,че нещо я недовдявам,нали трябва да вземам торбичките и да давам на рибите,а другите хищните дет ми ядат тез да ги пускам ли от мехура,...абе обяснете ми какво точно трябва да правя,някой път печеля на магии,ама повечето пъти прецаквам работата.Ааа и кога отваря тез тайни игрички,и аз искам. Mr. Green

Събираш торбичките и като станат тъжни им пускаш по една храничка. Като пораснат пускаш жълта риба и като тя стане тъжна пускаш нова червена, като пораснат жълтите, тогава пускаш синя риба и като тя стане тъжна я храниш с нова жълта. Горе пише колко и какви риби трябва да събереш. Важно е първо да събереш червени, после жълти, после сини иначе се изяждат Peace

# 269
  • Мнения: X
Тайна игра 01.

Bubbly Ticket.


Този билет е от тайните игри. Докато играете Food Chain следете яйцата. В едно от тях е Bubbly. Това дали рибите ще ви пуснат такова яйце е напълно случайно. Но като ви пуснат, предполагам трябва да цъкнете на него. Ето снимка как изглежда яйцето.



И ето как изглежда билета.

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 16:46 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт